Login · Register
May 27 2020 14:04:29
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

V ktorom mesiaci ste sa narodili? Zistite, aké choroby vás najviac ohrozujú

Január
Ak ste sa narodili v zime, ste pokojnejší a menej temperamentní než ľudia, ktorí prišli na svet v inom ročnom období. Väčšinou svoje city skrývate a úspešne bojujete s depresiou. Ohrozujú vás najmä žalúdočné vredy, zápcha, srdcový záchvat a migréna. Zaujímavosťou je, že muži narodení v januári trpia problémami so štítnou žľazou 3-krát zriedkavejšie, než tí, ktorí prišli na svet v septembri.
Február
Ľudia narodení v tomto mesiaci sú veľmi inteligentní a majú starostlivú povahu. Ak oslavujete narodeniny vo februári, dávajte si pozor na problémy so štítnou žľazou, artritídou, srdcové choroby (muži) a trombózu (ženy).
Marec
Jarní ľudia bývajú väčšinou dobre naladení. Ak oslavujete narodeniny v marci, apríli alebo máji, ste rodení optimisti a veselé kopy. U mužov narodených v marci sa najčastejšie objavujú problémy s astmou, sivý očný zákal a srdcové choroby. Ženy trápi reuma, zápcha a zápaly svalov a šliach.
Apríl
Muži narodení v apríli môžu trpieť osteoporózou, problémami so štítnou žľazou a astmou. Ženy mávajú nepríjemné skúsenosti s bronchitídou, onkologickými ochoreniami a osteoporózou.
Máj
Májoví muži majú sklony k vzniku astmy, depresie a cukrovky. Ženy sa často stretávajú s rednutím kostí, zápchou a chronickými alergiami.
Jún
Ľudia narodení v júni vnímajú svet pozitívne, ale napriek tomu sú im blízke časté zmeny nálad. Tie môžu vyústiť do vážnejších psychických problémov (bipolárnej poruchy, depresie alebo úzkostných porúch). Mužov často trápia opakované zápaly priedušiek a srdcové choroby. Ženy sa stretávajú s inkontinenciou, reumou a zápalom kĺbov.
Júl
Ľudia narodení v júli trpia astmou, zápalom kĺbov, onkologickými ochoreniami, chronickými bolesťami chrbta, hlavy a krčnej chrbtice.
August
Ak ste sa narodili v auguste, dajte si pozor na tieto zdravotné ťažkosti: muži na rednutie kostí, astmu a problémy so štítnou žľazou, ženy na reumu, zápal kĺbov a trombózu.
September
Ľudia narodení na jeseň sú trochu prchkí a náladoví. Vďaka slnečným lúčom v septembri sú však menej náchylní na depresie. Mužov väčšinou trápi rednutie kostí, zápal štítnej žľazy a astma. Ženy častejšie bojujú s onkologickými ochoreniami.
Október
Muži narodení v októbri zápasia so štítnou žľazou a migrénami. Ženy často trápi chudokrvnosť a vysoká hladina cholesterolu.
.November
Muži narodení v novembri častejšie trpia ochoreniami kože a problémami so štítnou žľazou a srdcom. Ženy trápia srdcové záchvaty, zápchy a choroby žíl.
December
Muži narodení v poslednom mesiaci v roku častejšie trápi sivý očný zákal, depresia a srdcové choroby. U žien sa vyskytuje najmä astma, trombóza a chronický zápal priedušiek.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.