Login · Register
July 05 2020 07:10:14
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Dá sa zákon príťažlivosti použiť aj na vašu spriaznenú dušu?
Odpoveď znie - áno.
Zákon príťažlivosti je často skloňovaný termín, ktorý funguje na princípe našich myšlienok. Ako? Veľmi jednoducho – to, na čo myslíme, to v konečnom dôsledku aj dostaneme. Ak teda myslíme pozitívne, aj náš život bude potom plný zázrakov. Naopak, ak si v mysli udržiavame najmä negatívne myšlienky, nič dobré sa nám nemôže stať. A čo je ešte lepšie – tento zákon sa dá aplikovať na všetko, tak prečo nie napríklad aj na nájdenie spriaznenej duše?
Ak ste ešte nepočuli o zákone príťažlivosti , tak by ste to mali veľmi rýchlo napraviť. Naše vlastné myšlienky dokážu byť naozaj mocné. Dokonca oveľa mocnejšie, než by sa nám na prvý pohľad mohlo zdať. A práve z tohto dôvodu by sme ich nemali podceňovať. Totiž, len silou myšlienok si dokážete do života priniesť mnoho krásnych, alebo aj zlých vecí.
Je preto naozaj dôležité myslieť pozitívne. Áno, znie to ako poriadne klišé, ale naozaj to funguje. Pozitívna myseľ plná pozitívnych myšlienok a nápadov vám zaručí pozitívny a šťastný život. Naopak, ak si budete hlavu plniť zlou a negatívnou energiou, nakoniec skončíte s depresiou, budete smutní, zúfalí a nič sa vám v živote nebude dariť. Fakt, že taká navonok nepodstatná vec akou je naša myšlienka dokáže tak veľmi ovplyvniť celý náš život, je naozaj úsmevný.
Samozrejme, je jasné, že sem-tam do našej mysle zablúdia aj tie zlé myšlienky, ale pokiaľ ich vieme kontrolovať, vieme sa ich rýchlo zbaviť a nenecháme ich, nech nás ovládnu, potom je všetko v najlepšom poriadku. Musíte pochopiť, že to vy sami ste strojcami svojho osudu, svojho života.
Ako získať spriaznenú dušu pomocou zákona príťažlivosti?
Ako sme už v úvode spomínali, najväčšou výhodou tohto zákona je to, že sa dá využiť naozaj na všetko. Dokonca si pomocou neho dokážete pritiahnuť do vášho života napríklad aj spriaznenú dušu. Ako?
Tak napríklad, nabudúce, keď budete umývať riad, skúste si predstavovať vášho partnera, ktorý stojí pri vás a utiera ho. Alebo vás popri umývaní objíma s rukami obmotanými okolo vášho tela. Alebo vám začína masírovať krk a vy umývanie riadu ani nedokončíte, pretože sa z toho stane úplne iná činnosť. Predstavujte si naozaj čokoľvek.
A popritom cíťte, ako veľmi vás miluje. Cíťte, ako veľmi milujete vy jeho. Cíťte, aké skvelé je mať niekoho takého pri sebe. Cíťte, ako vaše a jeho srdce bijú rovnakým rytmom. Cíťte ten unikátny moment tak, akoby bol skutočný a v prvom rade buďte presvedčení o tom, že takéto niečo sa už čoskoro stane aj v reálnom svete.
Nasledujte svoj vnútorný hlas, dôverujte si a bavte sa. A hlavne pamätajte na to, aby ste nepodcenili silu myšlienok, pretože to, na čo myslíte, to aj dostanete.
Psych.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.