Login · Register
July 05 2020 08:59:48
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

životná fáza

Ak práve prechádzate nešťastnou životnou fázou a zdá sa vám, že nič nefunguje ako má, nezúfajte.
Práve keď máte pocit, že ste narazili na dno, všetko začína do seba zapadať presne tak, aby ste sa mohli znova odraziť. Tu je 5 dôležitých signálov, že váš život sa čoskoro zvrtne k lepšiemu.
1. Všetko vás vytáča
Všimli ste si na sebe, že v ostatnom čase vás vie nahnevať čoraz viac vecí? Vrčíte na ľudí, trieskate dvermi – aj keď nie naozaj, tak aspoň máte sto chutí to urobiť? Vec sa má tak, že za vaším hnevom nie je žiaden konkrétny dôvod. Dôvodom je samotný hnev, ktorý v sebe nosíte. Jeho zdrojom je nespokojnosť. Je to pre vás signál, aby ste začali viac skúmať svoje pocity a spravili zásadnú zmenu sama za seba bez čakania na iných.
2. Neviete, ako ďalej
Herec Willem Dafoe povedal vetu: „Najprv sa musíte stratiť, aby ste sa mohli znovu nájsť.“ Aj keď to vyzerá na prvý pohľad hlúpo, je v tom viac pravdy ako si myslíte. Ak máte zrazu pocit, že ste bez cieľa, urobte krok dozadu, získajte odstup a nadhľad a premýšľajte, čo v živote naozaj chcete. Ak sa naladíte na svoje priania, ukážu vám cestu z bludného kruhu.
3. Vyhýbate sa ľuďom
Ak prechádzate ťažkým obdobím, je normálne, že sa z vás stane načas pustovník a nemáte potrebu stretávať sa s ľuďmi. Tráviť čas sama so sebou, aby ste si niektoré veci v sebe ujasnili, je rovnako dôležité, ako byť spoločenská. Aj keď to možno znie depresívne, je to prirodzená súčasť životného rytmu. Stiahnuť sa na čas „do seba“ môže byť veľmi prospešné pre vaše ďalšie smerovanie.2brázky vo
4. Cítite sa neisto
Keď pominie obdobie izolácie, zatúžite spoznávať a skúšať nové veci. Zrazu sa vám zdá všetko veľmi vzrušujúce, ale ešte stále sa cítite trochu neisto a nemotorne a bojíte sa tomu naplno oddať. Aj toto obdobie, keď sa nevyznáte vo vlastných pocitoch, má veľký význam. Znamená to, že ste sa znova otvorili svetu, už len nabrať viac odvahy.
5. Všade samé náhody
Všetko sa deje z nejakého dôvodu! Zrazu si uvedomíte, že sa vám dejú samé krásne veci, až sa vám nechce veriť, že to môže byť pravda. To je jasné znamenie, že vesmír sa pripravuje na váš úspech. Budú k vám prichádzať drobné znamenia v podobe rôznych náhod, ktoré vám potvrdia, že ste na správnej ceste. Jedno z takýchto znamení je číslica 5, ktorá je číslom rovnováhy. Zrazu si ju začnete všímať viac ako inokedy. To je potvrdenie toho, že váš život má správny smer.
Komentáre
#1 | fubaaro dňa October 01 2018 14:44:17
wylecz-serce.pl Wylecz serce Zadbaj o zdrowe serce
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.