Login · Register
August 07 2020 01:49:12
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

My ženy vieme niekedy chlapom poriadne osladiť život
Zvykneme sa na mužov sťažovať, no my im ten život vieme tiež riadne osladiť!
Na čo sa my baby najviac sťažujeme? Na šéfa, že je všetko predražené, že sa nikdy nezmestíme práve do tých šiat, čo sa nám páčia. Samé malichernosti. Najčastejšie a najvýdatnejšie frfleme na naše drahé polovičky. No povedzme si úprimne, nie vždy sme trpiace chuderky a oni tí zlí. Vieme ich doničiť na viacero spôsobov. Utláčaný bol už deduško v Mrázikovi a aj keď sa na tú jeho harpyu Marfu nechytáte, možno by váš chlap radšej býval s mierne retardovaným Mrázikom ako s vami. Hovorí sa, že muži milujú potvory a dobré dievčatká ostávajú na ocot, no viete, len aby ste to neprehnali.
Pretekárka uponáhľaná
Alebo „neustále buzerujúca“, teda poháňajúca muža, ako keby bol koza na pažiti. Čo má čo oddychovať, váľať si šunky, keď treba makať! Opraviť kohútik, vyniesť smeti, skočiť po minerálky a ak je tak pekne rozbehnutý, čoby konečne nepovysával? Do toho mu nezabudne prácu spríjemniť dobre mienenými radami, ako to má urobiť, a vysvetľovaním, prečo to robí úplne na figu. Ak si chce dovoliť ten luxus a dať si pohov, začne mu vyčítať, ako pred pätnástimi rokmi rozlial pivo, neutrel ho, ona si zlomila nohu alebo ako ju nechal samu umývať okná a ona si opäť zlomila nohu.
Pretekárky majú výbornú pamäť a nezabudnú ani na tú najmenšiu maličkosť. Keď toho svojho však toľko poháňajú a naháňajú, môže sa im stať jedno, že odíde za takou, ktorá mu dá jednoducho pokoj. A ak náhodou predsa len po roku vymení žiarovku, bude sa chvieť blahom a hovoriť mu, aký je skvelý.
Opozičníčka hádavá
Kritizovať ho od ponožiek až po plešinu, zo zásady nesúhlasiť s ničím, čo povie, a mať absolútne opačný názor, hádať sa s ním o hlúpostiach a zhadzovať ho pri každej príležitosti. Ale áno, občas to robí každá. Máme chuť hádať sa a dokazovať si svoju pravdu. Z času na čas sa to dá zniesť. No ak to robíte v kuse, ste skutočne ženskou na zabitie. Opozičníčka hádavá ho dokáže zhadzovať na verejnosti šplechmi: Ja som ti hovorila, aby si si nedával to otrasné tričko za tri eurá z výpredaja – a koleduje si o dvojnásobnú nakladačku.
A chlapi vedia byť nemilosrdní. Určite ju nepoteší, keď na večierku na ňu nahlas zasyčí: Miláčik, zabudla si si zas dodepilovať pravý fúzik! Obzvlásť účinná je potom opačná metóda – muža chváliť aj za to, čo by zvládlo dvojročné dieťa. Chlapík vypne hruď a žiari ako slniečko, len ju môže použiť akákoľvek sokyňa. Takýto muž jej rád pochváli aj šaty, do ktorých vrazila 250 eur. Z jeho účtu, samozrejme.
Rečníčka jazykovedná
Pokladá za absolútne nutné muža denne otravovať až do úplného otrávenia, dožaduje sa, aby s ňou rozoberal všetko, od bábätka Kate a Williama cez hnusný účes susedky až po to, či má jeho matka črevné problémy, keď sa tak stále nafukuje. Najlepšie je otravovať muža, keď sleduje finále NHL alebo sedí na záchode a chce si v pokoji prečítať noviny. Obľúbené je aj kladenie absurdných otázok: Čo by si robil, keby si ma nebol stretol? Čo si myslíš, aké je to byť matkou v domácnosti? Ak ešte pridáte ako bonus opravovanie jeho gramatiky: Jano, nehovorí sa kareláb, ale kaleráb, a vytýkaním každej chybičky v esemeske, môžete dospieť k ďalšiemu zaujímavému štádiu.
K absolútne otrávenému chlapovi, ktorý vám pre istotu radšej nič nenapíše, nepovie a ak ho tak veľmi chcete mať za kamošku, ktorej sa budete so všetkým zdôverovať... Tak to máte mať! No milenec a kamoška v jednom sa vyskytuje vzácne.
Nevernica neverná
Možno si myslí, že si ho pripúta neustálymi provokáciami a flirtovačkami s každým – od poštára až po jeho brata. Výkrik: „Aby si si mnou nebol až taký istý!“ sa môže občas hodiť, no ak sa ovíja ako pralesná liana po každom, kto je len trochu cítiť testosterónom, žiadny chlap od radosti skákať nebude. Iba ak by mal svojské erotické fantázie...
Chlapi neradi odchádzajú rozdráždení a nedokončení (aj poštári sú chlapi), tak sa môže ľahko stať, že sa z nej stane nevernica. Jednorazové nevernice sú zriedkavejšie ako tie notorické. Ak chlap ozaj miluje, týmto spôsobom ho môže utrápiť. Ak sa s ním (alebo azda on s ňou!) rozíde, už nikdy nebude veriť žiadnej žene. Aspoň trochu ženskej solidarity, prosíme...
Superžena alfasamica
Možno máte vyšší plat, lepšiu kariérua možnosti, a tak ste doma tá, čo nosí nohavice – zabrzdite. A poriadne, ak ste sa dohodli, že budete zarábať a on ostane na materskej! Superžena má dominanciu a chuť rozkazovať v krvi. Nepríde domov a nehučí po ňom, kde má navarenú večeru a pivo na stole, no aj drobným rýpaním a znevažovaním toho, čo robí, dokáže vzťahu zasadiť smrteľnú ranu. Stačí sa riadiť podľa hesla: Neživíš, tak nepreháňaj! Nie je už nič nezvyčajné počuť ženu v reštaurácii syčať na muža: nie že si ešte dáš dezert, vieš, kto to platí!
Väčšie poníženie pre neho ani nemôže byť. Ak je presvedčená, že svoju mužskú rolu zvládne, kým on sa o rodinný kozub nedokáže dobre postarať, možno je chyba v nej. A ak do jeho ponižovania zapojí aj deti, zaslúžila by si minimálne varechou na holú! Ak je chlap rovnako silná osobnosť, budú sa donekonečna biť ako mačky, ak je truhlík, čo si nechá skákať po egu, rezignuje... a ona si ho už nikdy nebude vážiť.
Plačka vydieravá
Ach, ako my len milujeme robiť citové výlevy, tváriť sa ako ranená laň a dokonca poťahovať ako malé dieťa, ak niečo chceme dosiahnuť! Len málo mužov je stopercentne rezistentných voči ženským slzám a ak ich roníme také riadne, krokodílie, hádžeme vyčítavé pohľady a so stiahnutým hrdlom šepkáme: veľmi si mi ublížil, sklamal ma a ja som ti tak verila, možno aj dosiahneme svoje. Plačka vydieravá je však po istom čase únavná a otravnejšia ako cyankáli. Vetou: Keby si ma mal naozaj rád, tak... to už úplne zabije. Začnete pôsobiť ako psychicky labilná, muž si na slzy zvykne a začnú mu byť ukradnuté. Ak raz pôjde o niečo vážne, len mávne rukou, však plače stále, načo sa znepokojovať.
Zdieračka sexuálna
Ešte lepším vydieračským prostriedkom ako slzy je sex. Respektíve odmietanie sexu. Ak neupraceš, nič nebude. Teraz sa na teba hnevám, tak zabudni na celý mesiac, že sa ku mne priblížiš. Za toto si nezaslúžiš, aby som ti robila dobre. Existujú expertky, ktoré zneužívajú situáciu a týrajú napríklad speváka v posteli rozkazmi: Ak chceš orál, musíš mi do toho spievať – no to je už silná káva. Zdieračka sexuálna sa môže dočkať dvoch reakcií. Buď si začne s inou, ktorú to baví a nepotrebuje mu odopierať sex, alebo jej to oplatí: Ty sa chceš dnes milovať, zlatko? No ale to budeš musieť uvariť parádnu večeru, kuknúť so mnou futbal a pritom spraviť striptíz, inak nič nebude!
Mamka učiteľská
Nehltaj ten obed, vieš, že ti potom bude zle. A do tej zákruty sa neopováž tak rýchlo nabehnúť, zas taký dobrý šofér nie si, aby si z nej nevyletel. Napíšem ti na papierik, aby si nezabudol, že ak nevyberieš bielizeň z práčky, splesnivie?“ A tak podobne. Občas sa k týmto „skvostným“ vetám uchýli každá. No chlap má len jednu matku! A vy to nie ste! A hádam ani mamka učiteľská nechce, aby sa k nej správal ako k svojej mamičke.
Definitívne by si mala vyškrtnúť zo slovníka vety typu: Zapni si tú bundu, alebo: Určite sa osprchuj, než pôjdeš do postele. Ak už, tak to treba šikovne zaobaliť: Keď to máš zapnuté, si veľmi sexi a milujem vôňu tvojej pokožky, ktorá sa mieša s mydlom. Ak neprestane radiť, rozkazovať a karhať svojho „žiačika“, môže sa jej stať, že začne chodiť poza školu a raz z nej definitívne zdrhne.
Kulturistka všetkého schopná
„Ja sama, ja sama! Ty to nevieš. Som emancipovaná žena, ktorá nepotrebuje vodiť za ručičku!“ Je pekné, že dokážete sama všetko opraviť, že ho nepotrebujete ani na nosenie ťažkého nákupu, lebo nemáte nervy na jeho šomranie v potravinách. Ak ho jeho „kulturistka“ bude neustále presviedčať, že všetko urobí lepšie, lebo on nikdy tak precízne nepovysáva, varenie mu nejde ako jej, chlap si povie, tak fajn, rob si to sama. A má to celé na krku. Pritom muži milujú, keď sa na nich obraciate ako na najšikovnejších na svete a nechávate sa ochraňovať ako nežné bytosti. Nie rambovia v sukni, ktorí všetko vedia. Jasné, že vedia. No na čo to dávať tak okato najavo?
Napraviteľka záchranárska
My ženy máme občas tendencie mužov zachraňovať, polepšovať a meniť. Ak je to pozitívna zmena, o. k. No ak si na tom zakladáte „kariéru“ a patríte medzi spasiteľky, ktoré vyslovene vyhľadávajú alebo skôr priťahujú skrachované existencie, z ktorých plánujú urobiť lepšieho, slušnejšieho človeka, asi niečo chýba v živote vám. Nenapraviteľná záchranárka nikdy nemá istotu, či tú premenu na ňu len nehrá a za prvým rohom jej neutečie za menej zodpovedným typom. Ak sa jej to podarilo, už to nikdy nebude muž, do ktorého sa zamilovala. Aj s jeho chybami.
Zháňačka otravná
Muža znechutí len máločo tak ako žena, ktorá ho stále uháňa a do niečoho tlačí. Otázky typu: Ako by si definoval náš vzťah? Nerozmýšľal si nad svadbou? Kedy už budeme bývať spolu? Prečo mi nevoláš, keď si niekde vonku, nechýbam ti? – vyvolávajú skutočne husiu kožu. Kto príliš tlačí na pílu, veľa toho nepopíli alebo, naopak, podpíli si jedine tak konár pod sebou a pod svojím vzťahom. Hoci to nie je žiadne ľudové porekadlo, celkom to sedí. Čo poviete?

Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.