Login · Register
May 27 2020 12:23:52
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

sme nositeľmi našej rodinnej karmy?


Rodinná karma a energetické bloky
Energetické bloky rodinnej karmy sa môžu z jednej generácie na druhú prenášať fyzicky, verbálne, energeticky alebo na podvedomej úrovni.

Obdobia, keď si s našimi rodičmi prestávame rozumieť, hádame sa s nimi a dokonca k nim pociťujeme silný hnev, sú spôsobené energetickými putami, ktoré siahajú k zážitkom a udalostiam v minulosti.

Karma sa mohla u nás, ako aj u našich rodičov, nahromadiť z našich alebo z ich minulých skutkov. Naša karma sa mohla nahromadiť napríklad tak, že sme v minulosti niekomu ublížili alebo sme sa odmietli naučiť lekciu, ktorú nám v tom čase život priniesol. To isté samozrejme platí aj pre našich rodičov.

Celú tú zamotanú spleť rodinnej karmy sme zdedili od našich rodičov, tí ju zdedili od našich starých rodičov, tí ju zase zdedili od našich prastarých rodičov a tak ďalej.

Uveďme si príklad. Povedzme, že naša stará mama je až prehnane vľúdna a láskavá. O každého sa stará až do tej miery, že ju každý začne využívať, vrátane starého otca, ktorý je alkoholik a silný fajčiar.

Naša matka potom od našej starej mamy zdedí karmu, ktorá sa bude počas celého života u matky prejavovať ako sebaobetovanie. A toto sebaobetovanie bude mať ďalej za následok, že matka nebude venovať potrebnú pozornosť a lásku ani sama sebe, ale ani svojim deťom.

Podobných karmických „scenárov“ či „schém“ je viacero. Občas sa prenášajú z jednej generácie na druhú v podobe tradícií, no ich účelom je jediné – držať nás v útlaku a v tiesni a tiež zakrývať pred nami pravdu.

Týmto spôsobom ostávame v zajatí systému, ktorý drží vedomie ľudstva ako celku na nižších, hustejších frekvenciách.Ako deti našich rodičov teda nesieme karmickú DNA, ktorú sme od nich zdedili. Môže byť veľmi jemná, ale aj naopak, mimoriadne tuhá.

Ak sa u Vás objavuje aspoň jeden z nasledovných piatich znakov, znamená to, že na svojich pleciach nesiete karmu celej Vašej rodiny
Členovia rodiny, ktorí bývajú nositeľmi rodinnej karmy, sa obvykle vyznačujú nasledovnými výnimočnými znakmi:

1. V porovnaní s rodičmi, ako aj s našimi súrodencami sme neporovnateľne uvedomelejší a po duchovnej stránke vyspelejší.

2. Cítime, že sa od celej našej rodiny značne odlišujeme.

3. Z času na čas sa u nás objaví choroba, ktorej pôvod si nijako nevieme vysvetliť. Občas máme dokonca pocit, že na pleciach nosíme problémy celého sveta.

4. Často sa stáva, že sme zatiahnutí do zvláštnych a nepríjemných rodinných záležitostí.

5. Uvedomujeme si opakujúce sa vzorce správania v našej rodine a u našich predkov. Túžime sa z týchto vzorcov či schém vyslobodiť a zmeniť ich.

Ako pretrhnúť energetické putá?
Ak sa chceme vymaniť spod vplyvu energie našich rodičov, musíme najprv vymaniť spod jej vplyvu našu myseľ a emócie.

Budeme musieť nahliadnuť do svojho vnútra a uvedomiť si, do akej miery sa zatiaľ náš život odvíjal na základe pravidiel a ilúzií našich rodičov. Veľmi rýchlo pochopíme, že tieto pravidlá a ilúzie majú pôvod v strachu a v názoroch našich rodičov.

Po tom, ako očistíme svoje vnútro a vymaníme sa z energetických pút, sme voľní a pripravení našim rodičom odpustiť. Sme pripravení ihneď „vyletieť z rodičovského hniezda“.Preseknutie povrazov, ktoré nás vo vnútri zväzovali a prevzatie zodpovednosti za svoj život okrem iného tiež znamená, že nechávame väčší priestor aj našim rodičom, ktorí takto tiež pocítia väčšiu mieru slobody, ale aj zodpovednosti za svoj život.

Keď strachu a ilúziám rodičov povieme „nie“, začneme ich vidieť v novšom a pravdivom svetle. Uvedomíme si, že skutočná identita rodičov nemá nič spoločné s ich strachom a ilúziami. Tak isto ako my, aj naši rodičia sú duše, ktoré putujú vesmírom za svojim naplnením.

Keď si toto všetko začneme uvedomovať, tak pochopíme, že naši rodičia sú nevinní a okamžite im budeme chcieť všetko odpustiť.

Urobili pre nás všetko, čo bolo v ich možnostiach a milovali nás najlepšie ako vedeli, hoci to všetko, čo pre nás spravili dnes, vnímame ako nie dosť dobré.

Možno máme teraz pocit, že už od nášho detstva sme boli obeťou egoistickej mysle našich rodičov a že celý náš život sa zatiaľ odvíjal len od ich ilúzií. Ak však v našom živote chceme už pokročiť ďalej, musíme sa prestať vnímať ako obeť našej rodinnej karmy.

Niekoľko tipov ako možno zmeniť energetické putá v našej rodine:
1. Meditácia a pozorovanie svojho vnútra sú účinné nástroje, ktorými sa možno dostať k samotnému jadru opakujúcich sa problémov v našej rodine.

2. Keď začneme chápať vzorce a schémy správania v našej rodine, budeme ich môcť aj zmeniť.

3. Rozhodnime sa prevziať do vlastných rúk zodpovednosť za náš život. Staňme sa sami sebe pánmi, buďme energiou pre našu dušu, staňme sa tvorcami našej vlastnej karmy.
silavedomia
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.