Login · Register
August 07 2020 01:08:26
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

10 dôvodov, prečo väčšina mužov nevie zvládnuť silné ženy Uložiť
1. Silná žena nepotrebuje muža, aby pre ňu bojoval
Muž potrebuje cítiť, že je chcený. Musí vedieť, že bojuje za večnú lásku a obdiv svojej ženy. Silná žena ukáže, ako miluje svojho muža, ale je tiež nezávislá a dokáže riadiť samu seba.
Silná žena bude bojovať za oboch, ale nepotrebuje muža, ktorý by vybojoval jej bitky. Ak majú nejaký problém, vysporiadajú sa s ním. Nesedia a nečakajú ako obete, namiesto muža, ktorý by vyriešil tento problém sám.
Niektorí muži nedokážu zvládnuť takú silu. Ak sa rozhodnete ostať s takouto ženou, musíte byť ochotní ísť vedľa nej, nie pred ňou, zatiaľ čo ju pritiahnete na miesto, o ktorom si myslíte, že by mala byť.
2. Silná žena vie, čo chce
Silné ženy vedia, čo chcú a ako to dosiahnuť a pamätajú si všetko, čo museli zvládnuť, aby dosiahli všetko, čo majú. Žena tak vie, čo chce. Ak má rada nejakého muža, bude sa riadiť podľa neho. Nebude čakať na muža, aby urobil prvý krok.
Silné ženy sú húževnaté, a to je pre niektorých mužov odstrašujúce. Nie sú ústupčivé. Milujú z celého srdca a môžu pokračovať v objavovaní sveta s mužom, alebo aj bez neho. Na to treba sebavedomého muža, ktorý by takúto osobnosť zvládol.
3. Silná žena vyžaduje čestnosť a citlivosť
Muži si musia nájsť čas na to, aby sa otvorene rozprávali o ťažkých témach. Silné ženy sa ponoria priamo do hĺbky zranení, tráum a do život meniacich skúseností. Vyžadujú muža, ktorý dokáže byť čestný a citlivý, pretože si toho museli v živote veľa prežiť.
Potrebujú vedieť, že ich partner im bude k dispozícii, aby ich navigoval k oceánu neistôt a vzal na okraje šialenstva. Silné ženy nemajú strach z minulosti. Hĺbia a hľadajú tie záležitosti, ktoré robia človeka človekom.
Silná žena vždy vyhľadáva silného muža, ktorý by ostal chrabrým, ak čelil jej tvári rozmanitosti. Muži majú tendenciu vyhýbať sa úprimnosti, pretože sa cítia byť slabí.
4. Silná žena sa neobáva intimity
Silná žena bude pre muža výzvou v najintímnejších spôsoboch. Bude vyžadovať intimitu vo všetkých formách a konverzáciu pred milovaním. Nevráti nič späť.
Vzhľadom k tomu, že silná žena je spokojná s jej ženskosťou, bude očakávať, že jej muž bude rovnako otvorený všetkým aspektom intimity. Vyžaduje vášeň, túžbu a pocit, že ona je tá pravá.
5. Silná žena dokáže vidieť skrz klamstvá
Silné ženy sú čestné a očakávajú vo vzťahu absolútnu dôveru. Takáto žena vie precítiť klamstvo v jedinom okamihu, takže sa nemusíte snažiť osladiť svoju lož. Nedávajte jej falošné vysvetlenie.
Táto žena vie byť detektorom na lži. Byť vo vzťahu so silnou ženou si vyžaduje, aby ste nevzali nič späť. Nikdy vám nebude tolerovať falošné pocity a klamstvo. Ak s ňou nedokážete byť úplne, nebude mať žiadny problém vzdať sa vás.
6. Silná žena vyžaduje konzistentnosť a integritu
Ženy, ktoré majú vnútornú silu nemôžu tolerovať nezrovnalosti alebo nerozhodné osobnosti. Chcú vedieť, že muž, ktorého milujú, má integritu, rešpekt a je pravým mužom.
Ak budú mať pocit, že ich muž ťahá preč, budú na to primerane reagovať a nebudú mať problém nechať ho ísť, ak zistia, že sa s nimi zahráva. Chcú mať pocit, že sú milované bezpodmienečne.
Ak sa cítia byť nerešpektované, nebudú mať žiadne problémy pustiť ho. Najhoršie, čo môžete urobiť, je to, že jej dáte pocítiť, že je slabá.
7. Silná žena je intenzívna
Silná žena vydrží mimoriadne problémy a prekážky vo svojom živote. Musela byť extrémne silná. Vie, že dokáže vydržať čokoľvek na svojej ceste, takže tento druh intenzity je pre mužov ťažko pochopiteľný.
Je to zastrašujúce kvôli všetkým myšlienkam a emóciám, ktoré prichádzajú s týmto typom osobností. Tieto ženy sú ochotné zdieľať svoje jazvy a od vás očakávajú to isté. V jej svete neexistujú žiadne tajomstvá.
8. Silná žena na vás nebude čakať
Tento typ ženy vás bude nasledovať do hĺbky pekla, ak vie, že ste sa jej odovzdali. Avšak v momente, ak bude cítiť, že začnete ťahať späť, nechá vás ísť. Nebude čakať na muža, aby sa rozhodol, či ju chce, alebo chce nejakú lepšiu.
Silné ženy nehrajú malé dievčenské hry. Ste buď s ňou, alebo nie. Pochopia rany, prekonajú ich a vrátia sa späť do života, aby prekonali čokoľvek, čo sa im v budúcnosti stane.
9. Silná vás bude milovať bezpodmienečne
Láska silnej ženy je verná. Rovnako ako matky so svojimi deťmi, silné ženy vychovávajú a milujú svojho muža divoko. Keď cíti, že jej lásku vraciate, urobí všetko preto, aby ste sa cítili byť milovaný.
Podporí vás, pomôže a bojuje zaň ho, aby dostal to, čo si zaslúži. Niektorí muži nedokážu zvládnuť tento druh bezpodmienečnej lásky. Dostanú strach z intenzity a hĺbky dávania.
Mnohokrát to dopadne tak, že muži utečú od tejto ženy. Ony poznajú svoju cenu.
10. Silná žena vám ukáže, kým ste
Je ťažké prijať skutočnosti o sebe, ktoré sa nám nepáčia, keď na nich niekto upozorňuje. Ale silná žena odráža tieto časti v sebe a adresuje ich svojmu mužovi. Pomôže vám ukázať, aký silný a úžasný ste.
Bude stáť pri vás a ukáže vám, že vám stojí za to, aby ste si udržali jej dôveru a prijatie. Niektorí muži nedokážu zvládnuť emocionálny chaos, ktorý je s nimi spojený. Silná žena nájde silného muža. Slabí muži to nezvládnu.
Nevedia, čo robiť s úprimnosťou, silou, inteligenciou a nezávislosťou. Silný muž s najväčšou pravdepodobnosťou pozdvihol silnú ženu, aby sa vysporiadala s temnosťou svojej duše.
Silné ženy nemajú čas na hranie hier. Takže, ak dokážete zvládnuť intenzitu, lásku, čestnosť a konverzácie, môžete byť tým silným mužom, ktorý by dopĺňal tento typ žien.
Barry Paul Price píše:
„Korene silnej ženy nepredstavujú niečo, čo dokáže zvládnuť každý muž. Musíte si byť istý sebou ako človek, aj ako muž. Muž musí byť schopný splniť potreby žien.
Tradične sme to robili tým, že sme im poskytli finančnú istotu a fyzickú ochranu. V poslednej dobe, ako ženy preukázali väčšiu húževnatosť a nezávislosť, si muži nie sú istí, ako alebo kedy sú pre ženy potrební. Ukončia pocit neistoty svojej hodnoty a významu vo vzťahu.
Mnoho žien mi hovorí, že emocionálna podpora, ktorú im muž poskytuje, je pre nich rovnako dôležitá ako finančné a hmotné príspevky. Nanešťastie, muži nie sú zvyknutí preukazovať svoju mužnosť preukazovaním emocionálnej podpory.“
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.