Login · Register
January 21 2021 07:38:11
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Pozor hlavne na svojich bývalých.
Čo to prinesie do vzťahov?

V máji sa začne Venuša - planéta lásky pohybovať retrográdne - teda spätne. A to až do 25. júna.
Čo prinesie toto obdobie v oblasti vzťahov?

Venuša je vládcom dvoch úplne rozdielnych znamení: Býka a Váh. Ovláda naše vzťahy (romantické i priateľské) a materiálne túžby).

Vplyv retrográdnej Venuše sa však odlišuje od jej základných efektov. Je to preto, že planéta lásky sa prirodzene otáča opačným smerom ako Zem. To znamená, že Venuša a Zem sú vždy trochu v rozpore.
Čo sa deje, keď sa Venuša hýbe retrográdne?

V tomto období na svojej obežnej dráhe spomaľuje. A je na nás tiež, aby sme sa zamysleli a trošku spomalili. V týchto dňoch máme podľa astrológov šancu zamyslieť sa nad našimi romantickými partnerstvami, priateľstvami a urobiť zmeny.

Rovnako je vhodný čas popremýšľať nad úsporami i spôsobom, ako sa správame k druhým. Je to veľmi vhodné obdobie na významné zmeny k lepšiemu. Dalo by sa dokonca povedať, že „vesmír nás v týchto dňoch žiada, aby sme urobili vo svojom živote dôležité vylepšenia.
Prehodnoťme vzťahy

Ak ste to doposiaľ neurobili, teraz je ten správny čas, prehodnotiť staré priateľstvá, dokonca aj vzťahy s bývalými partnermi. Je to tiež čas, vhodný na riešenie problémov v aktuálnych vzťahoch. Hovorte o strese, napätí, problémoch s priateľmi, neduste negatíva v sebe.

Je čas na zmenu k lepšiemu. Vyhoďte zo svojej mysle všetky problémy, ktoré vás trápia a hovorte o tom. Aj keď je možné, že niektoré vaše názory či priznania vyústia do hádky alebo krátkodobých nezhôd, verte, že z dlhodobého hľadiska to váš vzťah len posilní.
Vracia nám do života bývalých

Retrográdna Venuša je však známa aj jedným, kontroverzným efektom. Vracia nám do života bývalých. Je možné, že v týchto týždňoch dostanete textovú správu od partnera, s ktorým ste sa rozišli pred rokmi alebo nadviaže s vami komunikáciu cez sociálne siete. Reagujte intuitívne.

Ak vás slová od bývalej lásky potešili, odpíšte. Ak nie, nereagujte a netrápte sa tým. Mnoho žien, najmä nezadaných, totiž v tomto období podľahne vidine vzťahu s bývalým, pretože na mnohé negatíva za ten čas zabudli. Spomeňte si, prečo ste sa rozišli a myslite na to, že čosi pravdy určite je na vyjadrení: „Dvakrát do tej istej rieky nevstupuj.“
Navždy sa zbavme negatív

Teraz máte možnosť raz a navždy sa zbaviť negatívnych vzťahov a umelých priateľstiev, ktoré vám v konečnom dôsledku len ublížili. Povedzte im zbohom a navždy ich zablokujte.

Retrográdna Venuša nás motivuje k tomu, by sme opustili kohokoľvek alebo čokoľvek, čo nespĺňa naše očakávania a namiesto toho otvorili srdce láske a skúsenostiam, ktorú si zaslúžime. Oplatí sa ju vypočuť, nie?
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.