Login · Register
January 28 2021 10:55:31
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Astrologička Valika

HOROSKOPY PRE VAS ?
12- 18.10
16.10 mame NOV v znameni VAH. O 20.34 hod. VAHY predstavuju 7 astrologicky dom-dom partnerstva (klasickeho,ale aj partneri napr.v podnikani). Ak mate problem ,poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - v pracovnej oblasti sa tento týždeň nebudete mať na čo sťažovať. S nadriadenými, ako aj zo spolupracovníkmi máte veľmi dobré a korektné vzťahy a aj všetky vaše povinnosti sa vám darí plniť bez problémov a na čas. No v osobnom živote, zvlášť vy čo ste v partnerstvách buďte stále mimoriadne opatrný na všetko čo budete smerované k vašim ,,polovičkám,, pretože vám naďalej hrozia rozpady manželstiev, alebo rozchody. Počas víkendu sa radšej nezdržiavajte doma.
Býk - celý tento pracovný týždeň budete cítiť vnútornú podráždenosť a nervozitu. Snažte sa udržať sa v pokoji, pretože by ste sa nedokázali plne sústrediť na vaše úlohy a povinnosti. No cez to všetko sa vám do stredy bude finančne naozaj dariť. v Oblasti citov a lásky to bude počas týchto dní tak ako na hojdačke. Raz budete v úplnej eufórii a raz zase úplne na dne. neriešte preto radšej nič , čo sa týka partnerského spolužitia. Radšej sa hlavne počas víkendu snažte dať sa psychicky do poriadku.
Blíženci - tento týždeň bude u vás na pracovisku prevládať ozaj dobrá nálada, čo iba pridá k celkovej dobrej atmosfére medzi vami a spolupracovníkmi, čo sa samozrejme odzrkadlí aj na vašich spoločných výsledkoch , ktorými dosiahnete veľký pokrok. Rovnako aj vo vašom rodinnom a partnerskom spolužití bude vládnuť pohoda a harmónia. môžete sa naozaj tešiť na celých sedem dní, naplnených vašou, ale aj všetkých okolo vás radosťou a spokojnosťou.
Rak - v utorok a v piatok by ste v zamestnaní nemali robiť žiadne dôležité rozhodnutia, pretože by nemuseli priniesť vami očakávané výsledky. Zostávajúce pracovné dni budú pre vás vhodné na všetko. taktiež aj v partnerskom spolužití sa nesnažte v pondelok riešiť medzi vami niečo zásadné a dôležité, pretože by ste nedosiahli očakávané zmeny, ale naopak, zbytočne by ste medzi vami vytvorili dusnú atmosféru, ktorou by ste si iba pokazili spoločne trávený víkend.
Lev - tento pracovný týždeň si budete ešte dlho pamätať, ale v negatívnom slova zmysle. Nie len preto, že sa vám nebude , ale naozaj v ničo dariť, čo ste si naplánovali, ale hlavne preto,že zistíte, že máte v jednom z vašich spolupracovníkov človeka, ktorý vám už dlhší čas podráža nohy. Ešteže vo vašom osobnom živote máte okolo seba ľudí, ktorý sú pre vás istotou a oporou v plnom slova zmysle.Zvlášť vaša celá rodina je tým najistejším bodom a miestom vo vašom živote o ktorých sa môžete kedykoľvek oprieť a spoľahnúť.
Panna - vaše všetky pracovné ambície si počas tohoto týždňa budete môcť plniť ,pokiaľ budete vládať. Budete dosahovať ozaj pokroky vo všetkom Máte priazeň nebeskej oblohy a ako bonus aj veľmi dobrú až priateľskú atmosféru medi vami a vašimi kolegami,ktorá iba dodá vašej energii a elánu. túto super náladu si prenesiete aj do vašeho súkromia , čím taktiež prispejete k celkovej pohode medzi vami a vašou celou rodinou. počas víkendu by ste si mohli dopriať trochu času iba pre vás a vaše záľuby , či koníčky.
Váhy - pokúste sa v zamestnaní počas tohoto týždňa vyhýbať sa priamym konfrontáciám s kolegami, pretože budete podráždený a nervózny, čo by mohlo mať za následok, že by ste sa s niektorým z nich mohli ozaj nepríjemne poškriepiť. Od pondelka do stredy máte dobré obdobie na finančné záležitosti. Ani v partnerskom spolužití sa nesnažte mať navrch, pretože v tieto dni to bude u vás raz hore a raz dole a to nieje vhodná doba na riešenie niečoho dôležitého .
Škorpión - ešte stále ste v období, kedy ste na pracovisku pod stálym stresom a celkovým napätím, ale našťastie im už dokážete čeliť,takže v podstate vaše pracovné výsledky sú a budú veľmi dobré čo je podstatné nie len pre vás, ale aj vašich nadriadených. Máte šťastie v tom, že máte vo vašej rodine a partneroch ľudí,medzi ktorými si budete môcť odpočinúť a nabrať novú energiu a elán. preto bude od vás pekné, ak im budete počas víkendu venovať všetku vašu pozornosť a čas.
Strelec - pre vaše znamenie to nebude nič nové, ak opäť zistíte , že aj počas tohoto týždňa vám praje šťastie vo všetkých vašich pracovných aktivitách a pri tom sa nebudete musieť ani moc snažiť. Všetko vám pôjde tak nejako samo od seba. rovnako tak isto sa vám bude dariť aj v osobnom živote. Vy čo ste zadaný budete vnímať zvýšený záujem o vás zo strany vašich partnerov a vy nezadaný máte šancu získať novú lásku, alebo sa iba príjemne zabaviť v spoločnosti niekoho, kto vám je sympatickí.
Kozorožec - čo viac si môžete želať ak nie to, že sa vám vo vašom zamestnaní mimoriadne darí a za vaše pracovné výsledky dostávate aj náležite dobré finančné ohodnotenie. a okrem toho, si ešte aj upevňujete vaše postavenie. oblasť vašeho citového života a lásky bude počas týchto dní nezmenená, takže vy, čo máte stabilné a pevné partnerstvá , tie sa nebudú v ničom meniť a vy čo ich riešite, zostanú v takej polohe ako do teraz čo je pre vás dobré,pretože sa nebudú zhoršovať.
Vodnár - v každom prípade sapočas tohoto týždňa obrňte veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom, pretože to budete potrebovať. Nič sa vám nebude dariť tak, ako by ste chceli a každá vaša snaha bude vychádzať na prázdno. Všetko dôležité si preto presuňte na príhodnejšie obdobie. Vo vašom osobnom živote bude v tieto dni našťastie všetko pokojné, takže budete mať priestor aj čas hlavne počas víkendu načerpať stratenú energiu a elán.
Ryby - tento týždeň si budete mjusieť naozaj ,,vysúkať,, rukávy veľmi vysoko, pretože vás čaká veľmi perný pracovný týždeň. Veľa práce, ale našťastie ju nie že len budete zvládať,ale budete za vaše dosiahnuté výsledky aj náležite odmenený. Odpočinúť si budete môcť v kruhu vašej rodiny,ktorá vám na tieto dni pripraví vo svojom strede všetky podmienky na poriadny relax. Bude ozaj zaslúžený.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.