Login · Register
January 28 2021 11:40:51
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Viete, ktoré z nás sú najhoršími EX podľa zverokruhu

Baran: Urazená a dotknutá
Baran je rodeným vodcom, čo sa prejavuje aj vo vzťahoch. S najväčšou pravdepodobnosťou je on vždy ten, kto urobí prvý krok - či už ide o rande, iniciovanie sexu, organizovanie výletov. Vlastne po rozchode ani nie ste tak smutná z toho, že by vám bývalý chýbal, ale skôr sa cítite dotknutá, urazená. Ako je to možné, že už ďalej nechcel byť s vami, s takou jedinečnou osobou?

Preto je často riešením Barana rande naslepo, a to neraz do 24 hodín od rozchodu. Samozrejme, to nefunguje.

A čo najviac teraz vášmu bývalému chýba? Vaša spontánnosť.

Býk: Pohodová EX
Ku všetkému pristupujete logicky, takže, ak raz prídete na to, že nebudete tráviť zvyšok života s bývalým, už ďalej nezaujíma. Na druhej strane ženy v znamení Býka často s bývalým zostávajú priateľmi. Ak by však niekto od vás čakal druhú šancu, nedočká sa.

Čo urobíte po rozchode? Nakúpite si nové oblečenie, napíšete vlastnú kuchársku knihu, vymaľujete byt, alebo iným spôsobom poukážete na výraznú zmenu vo vašom živote.

Čo vášmu bývalému po vzťahu s vami najviac chýba? Vždy ste vyberali tie najlepšie reštaurácie, bary, umelecké galérie, filmy, obchody. To nedokáže nik iný!

Blíženci: Neustále ON a OFF
Dobrodružnú a nebojácnu povahu Blížencov rozchody ešte viac iritujú. Tomuto znameniu sa veľmi často stáva, že aj po rozchode sa s bývalým opäť dá dokopy a nielen raz. Ako keby do vzťahu hovoril chvíľu jeden blíženec a potom druhý, pričom obaja majú protichodný názor.

Po rozchode veľmi pravdepodobne vyhľadáte terapeuta alebo kamarátku, ktorá vám skvele rozumie a podporí vás. Potrebujete sa vyžalovať a posilniť svoje názory.

Je veľký predpoklad, že vášmu bývalému dodnes chýba váš šarm, zábavný a žiarivý charakter.

Rak: Bývalého si hneď zablokujete na sociálnych sieťach
Rozchody vás dosť zasahujú, cítite sa bolestivo, depresívne, dokonca neraz až menejcenne. Ste jedným z najvernejších ľudí v okolí, staráte sa o ľudí, na ktorých vám záleží, preto vás rozchod doslova dusí. So slzami píšete bývalému mail, ktorý nikdy neodošlete.

Po rozchode si prezeráte fotografie bývalého na sociálnych sieťach, špehujete, či randí s niekým novým. Vaši priatelia vás však nakoniec presvedčia, aby ste ho zablokovali.

Čo vášmu bývalému teraz veľmi chýba? Poskytujete najlepšie masáže nôh, skvelé maznanie, nič podobné už nezažijú.

Lev: Najpohodovejšia „bývalka“
Lev nie je na partnera, ktorý sa s ním rozišiel vôbec naštvaný. Ale cíti sa urazený. Veď ste stratili čas s niekým, kto nebol taký dokonalý ako vy! Po tom všetkom, čo ste pre neho spravili je to predsa nefér!

Zostať s bývalým priateľmi sa pre vaše znamenie veľmi nevypláca. Avšak nezabudnete ho pozvať, ak sa vám podarí urobiť nejaký špeciálny čin, ktorým prekonáte všetkých naokolo, špeciálne jeho.

A ako sa cítiť váš bývalý teraz? Počas vášho vzťahu mal skutočne pocit, že je súčasťou dvojice. Dnes si však uvedomil, že takmer všetka sila pochádzala od vás!

Panna: Vás sa nedá len tak jednoducho opustiť
Vo všetkom hľadáte nejaký väčší zmysel. Niekto by mohol povedať, že priveľa premýšľate. Áno, je to vaša „panenská“ podstata. Na jednej strane je vám ukončeného vzťahu ľúto, na druhej viete, že vám je teraz lepšie. Chcete len pochopiť, prečo ste s ním tak dlho ostali... a prečo ste sa vlastne rozišli. Listujete v histórii správ, hľadáte červené vlajky. Odpovede na otázky, ktoré vám neustále napadajú. Skúmate, prehodnocujete.

Čo vášmu bývalému teraz chýba najviac? Vždy ste všetko dokonale naplánovali, takže život bývalého pri vás bežal plynulejšie, bez problémov. Chýba im tiež váš pedantný prístup a udalosti vyznačené v kalendári.

Váhy: Veľmi priateľská EX
Ste prirodzene nekonfliktná, ale pri rozchode sa situácia zvyčajne zhorší, čo vedie k mnohým nevypovedaným i vypovedaným nepríjemnostiam. Váhy sa jednoducho vo vzťahu cítia najlepšie. Sú úžasnými partnermi.

Po rozchode sa správate diplomaticky, ustúpite, neželáte bývalému nič zlé, ale v skutočnosti mu nikdy neodpustíte, že márnil váš čas. V každom prípade ste očarujúca bytosť a na nové ponuky nebudete musieť dlho čakať.

Veľmi pozitívne je, že svojho bývalého považujete naďalej za priateľa a vôbec vás nezaujíma, že chodí s takmer dokonalou kópiou vás samotných. Toho, čo po rozchode s vami vášmu bývalému chýba, je viac. Zistí, že nikto iný nemá rovnaký zmysel pre humor, podobné záujmy a zmysel pre štýl, ako ste mali vy.

Škorpión: Chladná ako kameň
Škorpión je znamením, ktoré rozchod nechá bývalým poriadne vychutnať. Neváhate prebrať kopy účtov spred rokov, aby ste bývalého usvedčili z niečoho, čo ste mu kupovali alebo zaplatili a žiadate to naspäť. Ak má váš bývalý šťastie a unikne vášmu hnevu, nech sa neopováži s vami nadviazať komunikáciu. Okamžite bude zablokovaný.

Diva.sk
Zdroj: iStockphoto
Po rozchode sa premeníte na detektíva: pozorne sledujete jeho sociálne médiá, aby ste mali prehľad o tom, čo robí, kde a ským je. Flirtujete s myšlienkou, ako mu dokázať, že aj keď vás opustil on, vyhrali ste predsa len vy.

Verte alebo nie, na jednu vec nikdy nezabudne: na sex s vami. Škorpión je považovaný za najsexy znamenie zverokruhu.

Strelec: Vždy budete dúfať v niečo viac
Strelkyne sú zábavné a vtipné, po rozchode sa ľahko spriatelia s inými mužmi. Prvý ťah však nikdy neurobia. Je o nich známe, že sú otvorené a hovoria pravdu, aj keď je bolestivá. Na bývalého s veľkou pravdepodobnosťou narazíte na internetových zoznamkách, kde sa snažíte získať nové kontakty aj vy. Stále vás to bude bolieť, aj keď ste sa rozchádzali celé mesiace.

Čo vášmu bývalému najviac chýba? Ste fantasticky zábavnou a spontánnou osobou, ktorá dokáže iných presvedčiť a nahovoriť na absolútne šialenosti.

Kozorožec: Po rozchode žiarite
Úprimne vás vzrušuje, že ste opäť single. To je predsa skvelá šanca spoznať nových ľudí a vymeniť svojho bývalého za lepší, inteligentnejší, vtipnejší a viac sexy model. Je to trochu kruté, ale funguje to. Iste, trochu to bolí, ale nakoniec ste vďační za príležitosť zbaviť sa niekoho, kto vás sťahoval dole. Teraz máte šancu stretnúť niekoho lepšieho!

Čo vášmu bývalému najviac chýba? Vždy ste sa postarali o to, aby ste mali najlepšie miesto v reštaurácii, najlepšiu izbu v hoteli...

Vodnár: Späť sa už nepozeráte
Úprimne, ste radi, že sa to už skončilo, pretože ste sa začali cítiť trochu stiesnene. Ste nezávislá, potrebujete vlastný priestor. Páči sa vám, keď môžete zmiznúť na tri dni alebo týždeň bez toho, aby vás ktokoľvek kontroloval. Vaše vtipné konverzačné schopnosti a charizma spôsobujú, že všetci, s ktorými sa stretnete, sa cítia mimoriadne dôležití. Kvôli tomu sa budú okolo vás motať.

Po rozchode si konečne rezervujete výlet, po ktorom ste vždy túžili. Teraz máte všetok čas pre seba a nemusíte sa nikomu podriaďovať!

Čo vášmu bývalému najviac chýba po rozchode s vami? Vidíte svet tak, ako nik iný a bez vás sú v jeho živote mnohé veci podstatne nudnejšie.

Ryby: Nezištné, dôverčivé, ale aj nechápavé
Veľa pracujete, ste milá a až priveľmi dôverčivá. Ste veľmi zameraná na vzťahy a romantická bytosť, takže pre vás je ťažké čo len uvedomiť si, že vzťah už jednoducho nefunguje.

Ak sa skončí, má to svoj dôvod! Máte súcitnú a láskavú povahu, snažíte sa byť s bývalými čo najviac priateľská. Rozchody prežívate veľmi citlivo. Ale keď sa rozídete, potom si zrazu kladiete otázku: bola táto osoba vôbec mojou spriaznenou dušou?

Je veľmi pravdepodobné, že po rozchode založíte blog, ktorý sa čoskoro stane virálnym. Čo vášmu bývalému z vás po rozchode chýba najviac? Starali ste sa o nich ako nikto iný.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.