Login · Register
October 20 2021 14:25:22
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Og Mandino a jeho príbeh
k.

Jeho život bol v troskách. Žena ho opustila, pretože to s ním už nemohla ďalej vydržať. Og bol úplne stratený prípad. Stal sa doslovne poľutovaniahodným človekom. Bez domova, bez rodiny a s fľaškou alkoholu v ruke sa túlal svetom, mysliac na samovraždu. Jedného dňa, keď mal vo vreckách len pár dolárov, začal uvažovať o tom, že si zaobstará zbraň a ukončí to.
Neďaleko obchodu so zbraňami však narazil na knižnicu. Asi ho sem priviedol detský sen o písaní, a tak vstúpil dovnútra. Od vtedy získal novú chuť do života. Navštevoval knižnice v celom USA a čítal stovky titulov, ktoré sa zaoberali úspechom. Tak prekonal svoj alkoholizmus a získal novú chuť do života. Znovu sa oženil, oprášil svoj starý sen a začal písať. Modlil sa, aby niekto objavil jeho skrytý talent.
Nádej
Išiel za svojím snom a ten sa pomaly začínal napĺňať. Og stále usilovne pracoval, písal články a onedlho začal vydávať časopis. Jedného dňa napísal článok, ktorý mal byť rozhodujúcim bodom jeho kariéry spisovateľa. Bol o profesionálnom golfistovi Benovi Hoganovi. Ben mal vážnu dopravnú nehodu. Lekári konštatovali, že si už nikdy nezahrá, ale on sa znovu postavil na nohy a dokázal uspieť v národnej súťaži.
Najväčší obchodník na svete
Og nechal svoj článok na stole jedného vydavateľa, a ten mu povedal, že keby náhodou uvažoval o tom, že napíše knihu, mal by záujem vydať ju. O rok a pol bola kniha na svete. Volala sa Najväčší obchodník na svete a bola to skutočne veľkolepá kniha. Príbeh vykresľuje bedára, ktorý jedného dňa prišiel za veľkolepým obchodníkom a chcel sa od neho učiť a sám sa stať najväčším obchodníkom sveta.
Nesie posolstvo, ktoré ako keby napísal niekto, koho ruku viedlo niečo viac, než len on sám. Akoby tú myšlienku, ktorú predáva, len sprostredkovával. Bez známky povrchných myšlienkových konštrukcií či ega. Skrátka sa zdá, ako keby jeho ruku viedlo niečo, čo presahuje naše bežné chápanie skutočnosti.
Táto kniha je akousi manifestáciou tvorby reality myšlienkou a autorovej túžby po veľkoleposti a po zázračnej sile, ktorou je nádej, viera a prežívanie vlastného vedomého sna. Myšlienkové jadro sa nenápadne prikláňa k príbehu o obchodníkovi, ktorý bol úspešný, pretože sa naučil milovať ľudí. Učenie v knihe patrí jemu, ale môžeme si z neho niečo vziať aj my.
Keďže posolstvo knihy nie je vyslovene namierené voči čitateľovi, nemusíte zo začiatku ani zaznamenať, že vás ovplyvňuje a mení vás k lepšiemu. To si všimnete až vtedy, keď sa tak stane. A verte mi, že sa radi necháte vtiahnuť do tajov desiatich zvitkov, pretože môžete priamo vidieť, ako vám blahodarne začnú ovplyvňovať myseľ, a začnete sa cítiť tak akosi dobre, plní nádeje a viery, že takisto môžete aj vy uskutočniť svoj sen.

Záver
Táto nenápadná kniha neznámeho autora zmenila celý jeho doterajší život a pozitívne ovplyvnila i životy mnohých ďalších ľudí, ktorí ju kedy čítali. A bolo ich mnoho miliónov po celom svete. Takouto silou manifestoval jej autor Og Mandino pozitívnu moc posolstva svojej knihy. Milióny ľudí čítali knihu človeka, ktorý sa naučil uskutočniť svoj sen. A každý z nich má zase svoj vlastný príbeh. Príbeh, ktorý ovplyvnil Og Mandino svojou knihou. Napríklad ja som hrdý na to, že som vám dnes mohol predstaviť najväčšieho obchodníka na svete.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.