Login · Register
September 25 2021 04:07:42
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


FB: Psycho-Hygiena
 facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n


Feng-šuej
Feng-šuej verí, že šťastie, lásku, bohatstvo aj zdravie môžeme pestovať a usmerňovať.Toto čínske umenie často využíva nápravné prostriedky, ktoré liečia nielen problémy v domácnosti, ale aj v živote. Astrologička Skye Alexander ponúka niekoľko ľahkých postupov, ako si privolať alebo udržať lásku.

1. Vyčistite spálňu
Odstráňte všetky zbytočné veci a prekážky, ktoré sú blízko vchodu do vašej spálne. Tým umožníte životnej energii čchi, aby ľahko prúdila do spálne a pozvete tak lásku, aby bez prekážok vstúpila do vášho života.

2. Zbavte nábytok prachu
Všetok prach, pavučiny a špina svedčia o nedostatočnom využívaní alebo prehliadaní. Tým, že upracete, oživíte aj svoj milostný život.

3. Zaveste si do spálne zrkadlo
Otvára cestu k novým príležitostiam. Pre najlepší výsledok ho zaveste tak, aby sa v ňom zrkadlila posteľ alebo vec, ktorá pre vás znamená lásku či partnerstvo.

4. Umyte v spálni okno
Čchi k vám prichádza oknami. Udržujte preto okná v spálni čisté, aby k vám domov mohla prúdiť životná energia, a tým aj do vášho života vstúpiť čo najviac energie a tiež lásky.

5. Vymeňte v spálni prasknutú žiarovku
Všetko, čo je nefuknčné, predstavuje podľa feng-šuej oblasti života, ktoré nefungujú tak, ako by mali. Obzvlášť svetlo prináša energiu, takže výmena žiarovky pomôže, aby vaša láska nikdy nevyhasla.

6. Zbavte sa rastlín so špicatými listami
Rastliny predstavujú rast a život. Živá kvetina v spálni je dobrá, pretože povzbudzuje romantiku a lásku. Ale pozor na tie s tŕňmi a ostrými listami, ktoré môžu podnietiť nedotklivé reakcie medzi partnermi. Ruže sú však výnimkou.

7. Dajte kvetiny do keramického a červeného obalu
Červená je šťastnou farbou a naznačuje vášeň. Červený obal teda oživí váš milostný život. Keramický obal zase ako element zeme povzbudzuje stabilitu a bezpečie vo vzťahu.

8. Zapáľte si v spálni vonnú tyčinku
Vône majú vplyv na vaše emócie, napríklad jazmín, ruža, pižmo alebo yang-yland stimulujú milostné city a túžby. Sviečky potom dajte do dreveného stojana, drevo symbolizuje rast, napomáha získaniu partnera a silnejšej láske.

9. Zaveste si do spálne štyri obrázky do štvorca
Tento nápravný prostriedok používa číslo štyri na podporu dôvery, bezpečia, stability vo vzťahu. Obrázky vyberajte podľa toho, aký je vás zámer.

10. Dajte si spálne sošky holubíc
Holubica je symbol mieru a harmónie. V Číne ľudia vnímajú vtákov ako poslov šťastia. Takže si zožeňte holubičky z keramiky, skla alebo kovu, aby ste posilnili váš vzťah.

11. Dajte si do spálne červenú alebo ružovú hviezdu
Hviezda je symbolom nádeje. Červená alebo ružová sú zase farby, ktoré sú spojené s láskou. Tento postup kombinuje oba symboly, aby ste udržali dobrý vzťah a partnerstvo.

12. Odstráňte zo spálne fotky iných ľudí
Obrázky iných ľudí k sebe priťahujú negatívnu pozornosť a rušia a sťahujú vašu energiu od partnera. Preto ich nahraďte fotkami vás dvoch. Z dovolenky, zo svadby, aké len chcete.

13. Dajte si do spálne na nočný stolík tmavomodrú vec
Tento nápravný prostriedok je dobrý vtedy, keď chcete vyriešiť hádku alebo sa dopracovať k dohode. Tmavomodrá farba uľahčuje kompromis a zlepšuje komunikáciu medzi partnermi.

14. Dajte do keramickej nádoby ryžu
Túžite po dieťati? Ryža a keramika (element zeme) sú spojené s plodnosťou. Ich kombinácia zvyšuje šancu na počatie. Podobne fungujú aj mušle v škatuľke (mušle oživujú živé veci a ženskú energiu). Ideálny počet je deväť.

15. Dajte si kamienok do každého rohu postele
Kameň je symbolom stálosti a trvalosti. Tento nápravný prostriedok sa hodí vtedy, keď chcete posilniť dôveryhodnosť a pocit bezpečia v milostnom vzťahu.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.