Login · Register
September 25 2021 04:48:17
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


FB: Psycho-Hygiena
 facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n


Ľudia s vysokým EQ
Prirodzene vycítia klamárov
Ako bežný človek sa viete naučiť triky, ako odhaliť klamstvo (uhýbajúci očný kontakt či rôzne neverbálne tiky). Ľudia s vysokým EQ však majú dar odhadnúť klamstvo intuitívne, preto si dajte dobrý pozor, ak im skúsite zaklamať.
Vedia odhaliť žiarlivosť
Ak vás ovládajú záchvaty žiarlivosti, ľudia s vysokým EQ to dokážu ľahko vycítiť, no len málokedy vám povedia, že to vedia. Je nepravdepodobné, že by túto informáciu proti vám zneužili, nechcú vás ani priviesť do nepríjemnej situácie. Namiesto toho sa radšej budú snažiť, aby vám viac nedávali dôvod žiarliť.
Vedia rozoznať nenávisť
Môžete si myslieť, ako skvele zvládate pretvárku, ľudia s vysokou emocionálnou inteligenciou vedia, že to nemyslíte úprimne. Keďže vás odhadli, dávajú si na vás dobrý pozor. Len ťažko preto od nich získate to, čo potrebujete.
Nemôžete ich obalamutiť
Pretože vedia čítať vaše myšlienky a pocity, vidia „do vás“ a preto ich nemôžete obalamutiť. Neskúšajte to, nepodarí sa vám nad nimi vyhrať - ich vnútorný pocit ich neklame a ak cítia, že sa ich snažíte podviesť, už nikdy vám nebudú dôverovať.
Vedia, aké máte problémy
Zbytočne zapierate a tvárite sa, že je niečo v poriadku. Pred ľuďmi s týmto darom to neskryjete, keďže vás vedia prečítať. Namiesto toho buďte úprimný a priamy, porozprávajte sa o tom, čo vás trápi. Človek s vysokým EQ je tým, s kým sa oplatí porozprávať o svojich problémoch: sú totiž skvelými poslucháčmi, no zároveň vedia dať vždy dobrú radu, ako z problémov von.
Nevedia vystáť neúprimnosť
Ak predstierate, vydávate sa za niekoho iného alebo jednoducho nie ste úprimný, pri ľuďoch s vysokým EQ máte smolu. Neuveria vám to a hneď vás odhalia. Neúprimnosť a faloš je totiž niečo, čo nenávidia a ľahko si to týmto u nich pokazíte.
Odhalia využívanie
Myslíte si, že stačí potiahnuť pár medových motúzov popod fúzy a dosiahnete všetko, čo chcete? Pri bežných ľuďoch jednoduché, no pri tých s vysokým EQ nemysliteľné. Hneď zistia, čo máte za lubom a že ich len využívate. Tým u nich ale definitívne skončíte.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.