Login · Register
October 20 2021 13:36:13
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Magická soľ
Soľ neslúži len ako prostriedok na dochutenie jedla, ale podľa našich predkov je vhodná aj na ochranu pred zlom. Traduje sa, že toto biele zlato má magickú moc a dokonca patrí k základným magickým prostriedkom. Jej kryštalická štruktúra má vraj očistné účinky a dokáže pôsobiť nielen na obydlie, ale aj na človeka samotného.

Najjednoduchším spôsobom ako využiť magickú silu soli je takzvaná Soľná hradba, ktorá slúži na ochranu domova. Stačí pár zrniek soli nasypať pod prah obydlia. Symbolicky tak ochránite celý dom nielen pred nadprirodzenými bytosťami, ale aj pred negatívnou energiou.

Účinkovať by malo aj vymetanie nehmotných zlých síl. Soľ stačí rozsypať na podlahu, pozametať ju so všetkým špinavým i zlým a vyhodiť.

V prípade, že máte pocit, že sa vám snaží niekto ublížiť, alebo vám už ublížil, vyskúšajte očistu rúk. Do dlaní naberte soľ a dôkladne ju v nich rozmasírujte akoby ste si ich umývali vodou. Zvyšnú soľ umyte čistou vodou. Pridať si ju môžete aj do kúpeľa.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.