Login · Register
October 20 2021 14:01:43
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Existuje nebezpečnejší typ osobnosti ako psychopat? Odpoveď vás zrejme prekvapí.

Počuli ste už o type osobnosti, ktorú nazývame “temný empat”? Existenciu týchto ľudí potvrdila istá štúdia, ktorá poukázala na zaujímavý fakt, a to síce že “temné” vlastnosti majú aj niektorí empati. Môžeme tak definovať najnebezpečnejší typ osobnosti.

Na temných empatoch je také nebezpečné to, že podobne ako empati, aj oni rozumejú vašim pocitom a emóciám. Rozdiel je ale v tom, že temný empat to zneužije na to, aby vami manipuloval a využíval vás.

Ako takýchto ľudí spoznáte?


#1 Majú zvláštny zmysel pre humor
Ich humor je mimoriadne zvláštny a dal by sa dokonca označiť za “brutálny”, alebo až sadistický. Radi si napríklad uťahujú z druhých, zosmiešňujú ich a ak si niekto ublíži, sú prví (alebo jediní), kto sa smeje.

#2 Vždy vám chcú dať všetko za vinu
Títo ľudia sa budú vyžívať v tom, ak budú môcť vinu za nejaký problém hodiť na vás. Tú svoju si totiž aj tak nikdy nepriznajú.

#3 Manipulujú vašimi emóciami
Toto je jeden z ich najvýraznejších znakov. Najprv spravia všetko preto, aby si získali vašu dôveru a pozornosť, no hneď, ako sa im to podarí, ich zneužijú na to, aby vami manipulovali.

#4 Stále majú s niekým problém
Týmto ľuďom to možno nepovedia rovno do očí, no neustále majú potrebu robiť nejaké intrigy. Ohováranie, klamanie či klebetenie za chrbtom iných je jednou z vecí, ktoré robia najčastejšie.


#5 Vyznačujú sa pasívnou agresiou
Pravdepodobne nikdy sa u nich nestretnete s priamou agresiou. Idú na to s rozumom, a opäť veľmi manipulatívne. Preto tak veľmi radi využívajú pasívnu agresiu.

#6 Veľmi radi sa hrajú na obete
Vedia, čo na druhých platí, a radi to skúšajú. Nikdy napríklad nepohrdnú hrou na obeť. Radi zo seba spravia mučeníkov, len aby ich druhí ľutovali a vyhoveli im.

#7 Vyžívajú sa v tom, keď vás vyvedú z miery
Títo ľudia sú doslova upírmi vášho sebavedomia, preto sa tak veľmi dokážu tešiť z toho, ak sa im niečím podarí vyviesť vás z miery.

#8 Ostanú podráždení, ak sa niekomu darí
Byť prajný a dobrosrdečný nepatrí práve k zásadám, ktorými by sa títo ľudia riadili. Akonáhle vidia, že niekto v ich okolí je šťastný, alebo že sa mu začalo v nejakej oblasti mimoriadne dariť, zostanú doslova nesvoji.

interez
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.