Login · Register
January 16 2022 22:35:58
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


pre vás
Baran
Mala by si si pripomenúť, čo je tvoj životný cieľ. V poslednej dobe máš pocit, že sa od neho odkláňaš a to nie je správne. Naordinuj si dnes oddych a načerpaj nové sily. Do konca týždňa ich ešte budeš potrebovať. Preto sa dnes venuj činnostiam, ktoré ťa dobíjajú energiou.

Býk
Žiadne hádky ťa nečakajú. Ani s rodinou, ani s priateľom. Prežiješ celkom pokojný deň, nebudeš mať žiadne povinnosti navyše a vychutnáš si domáce jedlo. Priala by si si, aby takýchto dní bolo čo najviac, no bohužiaľ, zatiaľ je ich menej, preto si ich váž.

Blíženci
Dnes by si nemala pracovať nad svoje sily. Mohlo by dôjsť k skratu a potom by si nebola nadšená. Na každého by si zúrila, mala nervy, s rodinou by si sa pustila do hádky a ani s priateľom by si sa nechcela vidieť. Ako sa hovorí, menej je niekedy viac.


Rak
Teba dnes čaká zaujímavý deň. Ak si single, v tento deň máš najväčšiu šancu, že ti kamarátka dohodí svojho známeho. Vďaka tomu začneš znovu randiť a uvedomíš si, že ti to veľmi chýbalo. Dnes bude všetko v najlepšom poriadku, preto môžeš byť celý deň pokojná.

Lev
Tento deň je pre teba ideálny na to, aby si povedala všetkým o tom, čo ti na nich prekáža. Nikto ti to nebude vyčítať, skôr naopak, každý ťa pochváli a konečne sa s tebou ľudia otvorene pozhovárajú. Pochopíš, že si to mala robiť už dávnejšie, pretože je to najlepšia cesta k tomu, ako si vytvoriť dobré a stabilné vzťahy.

Panna
Pre teba je naozaj dôležité, aby si u partnera vedela, na čom si. Preto sa dnes neboj a po príchode z práce ho rovno konfrontuj s touto otázkou. Ak ti neodpovie, alebo povie hlúposť, mala by si nad tým vážne porozmýšľať. Naozaj chceš vzťah, v ktorom nevieš, aká bude budúcnosť?


Váhy
Pokiaľ si o sebe myslíš, že si múdra a inteligentná žena, nemala by si sa nechať vytočiť. Nikomu nedovoľ, aby ti liezol na nervy a vyrušoval ťa. Pokiaľ to bude naozaj nevyhnutné, v práci sa s nikým dlho nerozprávaj. Doma budeš mať vďaka tomu omnoho lepšiu náladu.

Škorpión
Ráno budeš smutná, no poobede ťa zlá nálada prejde a budeš svietiť ako slnko. Tvoji kolegovia a blízki ti dodajú veľa pozitívnej energie. Vieš, že už len vďaka nim sa ti oplatí mať nádej na lepšie dni. Aj keď si myslíš, že nič nejde podľa plánov, oni ťa presvedčia o opaku.


Strelec
Dnes ťa nečakajú žiadne nepríjemnosti. S nikým sa nepohádaš, nevytvoríš konflikt a nebudeš mať žiadne problémy. Pre teba úplne ideálny deň, ktorý by si mala ísť po práci osláviť. Vytiahni kolegov na kávu alebo víno, pretože sa takáto situácia nemusí dlhšie opakovať.


Kozorožec
Ajajaj. Práve teba dnes čaká sklamanie v láske. Tvoj priateľ ti v plnej paráde ukáže, že mu na tebe až tak nezáleží. Našťastie máš svoj rozum a pochopíš, že takýto vzťah bez rešpektu nechceš. Daj mu ultimátum alebo rozhodni za neho.

Vodnár
Keď si v práci dokončíš všetky povinnosti, čaká ťa príjemný deň v dobrej spoločnosti. Budeš prekypovať energiou, ktorá ti pomôže pri rodinných aktivitách. Vyber sa so súrodencami alebo kamarátmi von na poriadnu prechádzku.

Ryby
Teba dnes poteší tvoj potenciálny partner. Pozve ťa na druhé rande, v ktoré si ani nedúfala. Myslela si si, že si urobila zlý dojem. Príjemne ťa zaskočí, no mala by si ísť. Po partnerovi túžiš už dlhšie, preto sa nehraj na nedostupnú, ale buď čo najviac sama sebou.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.