Login · Register
September 24 2021 06:30:11
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


FB: Psycho-Hygiena
 facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n


16.9.17:23 - Mesiac vo Vodnárovi:

Nevýhodou energie týchto dní môže byť fakt, že je skôr samotárska. Viac než po spoločnosti ľudí tak budete túžiť po spoločnosti vašich myšlienok a vzdelávaní. V krajnom prípade na nadbytok ľudského kontaktu môžete reagovať až chladným a odmeraným správaním. Ostatní toto vaše počínanie možno nechápu, ale to vy od nich ani nevyžadujete. Dosť dobre sa zabavíte aj sami.

Ak pocítite záujem o aktuálne dianie, uvažujte aj nad budúcnosťou a naplánujte si napríklad pracovné projekty. Vďaka pozitívnej energií sa vo vašej hlave rodí množstvo nápadov. Skúste sa upokojiť a počúvať skrytú inšpiráciu.

Vodnár vládne členkom, a celkovo končatinám od kolien po členky. Vyhnite sa dlhším prechádzkam, výletom a namáhaniu nôh, aj nervovému napätiu systému. Neodporúča sa - chirurgické zákroky na nohách a kĺboch, rovnako ako operácie na zmyslových orgánoch, najmä očí.
Ľudia s vysokým EQ
Alebo inými slovami vysokou emocionálnou inteligenciou, disponujú jedinečným darom. Sú skvelí v identifikácií a zvládaní nielen svojich emócií, ale aj emócií druhých. Sú jedineční v psychológii človeka, často vedia, čo sa chystáte povedať alebo urobiť, dokážu tiež odhadnúť, či klamete alebo hovoríte pravdu. Ľudí s vysokým EQ si nechcete pohnevať, radšej by ste ich mali chcieť na svojej strane. Pozrite sa, v čom vynikajú. Nepatríte medzi nich náhodou aj vy?

čítaj viac,,,,,

Faloš ? úprimnosť ? vieš ich rozpoznať?
Rozoznať faloš od úprimnosti je niekedy skutočne náročné. Zaujíma sa o teba človek naozaj alebo tým sleduje nejaké vedľajšie úmysly? Ľudia vedia byť často šikovní herci, preto niet divu, že každý z nás sa už takto nechal oklamať. V horšom prípade si so sebou nechal manipulovať dlhodobo.
Ak nemáš šiesty zmysel, ktorý ti napovie, či je človek úprimný alebo to len predstiera, pomôcť ti môže zopár znakov. S ich pomocou možno dokážeš druhých ľahšie prečítať a už sa nenacháš oklamať. Snáď nabudúce nikomu nenaletíš. A ak predsa áno, sústreď sa na tieto znaky a oči sa ti otvoria skôr.

čitaj viac.....
Pár drobností, na základe ktorých ľudia súdia váš charakter


Charakter človeka ľudia súdia na základe písma, očí, ale aj šoférovania, farby oblečenia či toho, ako často si kontrolujete

Človek má možnosť urobiť prvý dojem len raz. Trvá len desatinu sekundy, než si o vás niekto prvý dojem vytvorí. Tomu, ako zanechať skvelý prvý dojem, sme sa venovali už aj v jednom z predchádzajúcich článkov. Avšak, ako si ľudia vytvárajú o vás mienku? Hľadajú vizuálne záchytné body aj bez toho, aby ste prehovorili, aby vedeli, s kým majú tú česť. Snažia sa podľa nich čo najrýchlejšie zistiť, aký typ osoby ste a odhadnúť vaše vlastnosti. Hľadajú určité črty, ako napríklad úprimnosť či inteligenciu. Práve charakter najčastejšie odhadujú na základe úplných drobností. A vy to pravdepodobne podvedome robíte tiež.

Čítaj viac,,,,

14.9.13:34 - Mesiac v Kozorožcovi:
V týchto dňoch môžeme očakávať pozitívnu energiu v oblasti zamestnania i obchodu. Toto umiestnenie prepožičiava vysokú mieru disciplinovanosti a vám tak nebude robiť problém dodržiavať pravidlá a efektívne si zorganizovať svoje záležitosti. Emócie teraz stoja bokom a do popredia sa dostáva materializmus. Dosahovanie cieľov tak pre vás bude jednoduchšie.

Nenecháte sa zaskočiť ani kritikou, aj tú ste schopní využiť vo svoj prospech.

Ostatní ľudia si možno môžu sťažovať, že ste v týchto dňoch príliš odťažitý a úzkoprsí. Vy ale skrátka netúžite po ničom, čo vás rozptyľuje.

Kozorožec má vplyv na pokožku a kolená, ale má tiež reflexný účinok na žalúdok, ktorý sa riadi opačným znamením zverokruhu - Rakom. Preto Mesiac v Kozorožcovi spôsobuje ekzém a ďalšie kožné ochorenia, ale aj zažívacie poruchy. Vyhnite sa fyzickej záťaži, najmä chrbtice a kostí, ktoré sa stávajú krehkými.
Čierna ovca rodiny?


Každé dieťa sa rodí na tento svet s veľkou žiadosťou, žiť život slobodne, podľa seba.

Keď sa dieťa snaží zájsť za hranice požiadaviek svojich rodičov, môže sa cítiť ako zradca, teda čierna ovca. Čiernou ovcou sa človek nerodí, rodina a spoločnosť nás dáva do tejto polohy. Dôležité je, uvedomiť si, že byť sám sebou a kráčať cestou vlastnej individuality je úplne prirodzený impulz a naša základná potreba.Každým pokusom byť poslušnou zvádzame vnútorný boj, strácame seba a svoju podstatu. Naďalej nosíme masky, robíme čo sa patrí a očakáva. Aj napriek tomu, že vnútorne cítime, ako sa naša radosť stráca a odchádza...

Prežívaš bolesti odmietnutia, opovrhovania a ignorovania, ktoré vytvárajú hlbokú ranu na duši. Čokoľvek v živote robíš, cítiš sa nepočutá, nevidená a tvoja rana sa stále v tebe prehlbuje.


Zrazu si uvedomuješ, že čokoľvek urobíš a nech sa budeš akokoľvek snažiť, pre niektorých ľudí to nikdy nebude dosť.

čítaj viac,,,,

Rituál proti strachu
Existujú rituály takmer na všetko. „Naposledy som vykonávala magický rituál pre dievčinu, ktorá sa veľmi bála, že neurobí vodičák. Je to vzdelané amúdre dievča a jediné, čo jej opakovane zabraňovalo úspešne skúšku zvládnuť, bol jej strach. Ten jej nedovolil správať sa prirodzene a spôsoboval, že sa viac sústredila na vlastnú paniku a strach namiesto sledovania cesty a značiek. Rituál ju uvoľnil, dostal do pohody a skúšku nakoniec spravila,“ hovorí Majka. Na zbavenie sa strachu Majka odporúča jednoduchý rituál. „Jeho základom je dobrá príprava. Potrebujete bielu sviečku vyššiu ako 12,5 centimetra a rovnako biely obrus, pretože biela farba symbolizuje čistotu a očistu. Súčasťou rituálu sú aj kvalitné vonné tyčinky, pero, papier, biele alebo oranžové kvety (oranžová farba symbolizuje životnú silu). Už keď zháňate potrebné predmety, premýšľajte o tom, čo sa chystáte vykonať a čo rituálom chcete dosiahnuť. Analyzujte, akého strachu sa chcete zbaviť, predstavujte si konkrétnu situáciu a cieľ. Snažte sa pomenovať svoj strach. Všetky predmety zhromaždite na stolčeku, zapáľte sviečku a vonnú tyčinku. Na pripravený papier spíšte všetko, čo vás v súvislosti s vaším strachom trápi. Podeľte sa s hárkom papiera o všetky pocity, aj o tie najbanálnejšie. Na záver napíšte, že sa strachu chcete raz a navždy zbaviť, podpíšte sa a papier spáľte. Rituál opakujte aj o týždeň či omesiac až kým sa nebudete cítiť slobodne.“
Feng-šuej
Feng-šuej verí, že šťastie, lásku, bohatstvo aj zdravie môžeme pestovať a usmerňovať.Toto čínske umenie často využíva nápravné prostriedky, ktoré liečia nielen problémy v domácnosti, ale aj v živote. Astrologička Skye Alexander ponúka niekoľko ľahkých postupov, ako si privolať alebo udržať lásku.

1. Vyčistite spálňu
Odstráňte všetky zbytočné veci a prekážky, ktoré sú blízko vchodu do vašej spálne. Tým umožníte životnej energii čchi, aby ľahko prúdila do spálne a pozvete tak lásku, aby bez prekážok vstúpila do vášho života.

2. Zbavte nábytok prachu
Všetok prach, pavučiny a špina svedčia o nedostatočnom využívaní alebo prehliadaní. Tým, že upracete, oživíte aj svoj milostný život.

3. Zaveste si do spálne zrkadlo
Otvára cestu k novým príležitostiam. Pre najlepší výsledok ho zaveste tak, aby sa v ňom zrkadlila posteľ alebo vec, ktorá pre vás znamená lásku či partnerstvo.

4. Umyte v spálni okno
Čchi k vám prichádza oknami. Udržujte preto okná v spálni čisté, aby k vám domov mohla prúdiť životná energia, a tým aj do vášho života vstúpiť čo najviac energie a tiež lásky.

5. Vymeňte v spálni prasknutú žiarovku
Všetko, čo je nefuknčné, predstavuje podľa feng-šuej oblasti života, ktoré nefungujú tak, ako by mali. Obzvlášť svetlo prináša energiu, takže výmena žiarovky pomôže, aby vaša láska nikdy nevyhasla.

6. Zbavte sa rastlín so špicatými listami
Rastliny predstavujú rast a život. Živá kvetina v spálni je dobrá, pretože povzbudzuje romantiku a lásku. Ale pozor na tie s tŕňmi a ostrými listami, ktoré môžu podnietiť nedotklivé reakcie medzi partnermi. Ruže sú však výnimkou.

7. Dajte kvetiny do keramického a červeného obalu
Červená je šťastnou farbou a naznačuje vášeň. Červený obal teda oživí váš milostný život. Keramický obal zase ako element zeme povzbudzuje stabilitu a bezpečie vo vzťahu.

8. Zapáľte si v spálni vonnú tyčinku
Vône majú vplyv na vaše emócie, napríklad jazmín, ruža, pižmo alebo yang-yland stimulujú milostné city a túžby. Sviečky potom dajte do dreveného stojana, drevo symbolizuje rast, napomáha získaniu partnera a silnejšej láske.

9. Zaveste si do spálne štyri obrázky do štvorca
Tento nápravný prostriedok používa číslo štyri na podporu dôvery, bezpečia, stability vo vzťahu. Obrázky vyberajte podľa toho, aký je vás zámer.

10. Dajte si spálne sošky holubíc
Holubica je symbol mieru a harmónie. V Číne ľudia vnímajú vtákov ako poslov šťastia. Takže si zožeňte holubičky z keramiky, skla alebo kovu, aby ste posilnili váš vzťah.

11. Dajte si do spálne červenú alebo ružovú hviezdu
Hviezda je symbolom nádeje. Červená alebo ružová sú zase farby, ktoré sú spojené s láskou. Tento postup kombinuje oba symboly, aby ste udržali dobrý vzťah a partnerstvo.

12. Odstráňte zo spálne fotky iných ľudí
Obrázky iných ľudí k sebe priťahujú negatívnu pozornosť a rušia a sťahujú vašu energiu od partnera. Preto ich nahraďte fotkami vás dvoch. Z dovolenky, zo svadby, aké len chcete.

13. Dajte si do spálne na nočný stolík tmavomodrú vec
Tento nápravný prostriedok je dobrý vtedy, keď chcete vyriešiť hádku alebo sa dopracovať k dohode. Tmavomodrá farba uľahčuje kompromis a zlepšuje komunikáciu medzi partnermi.

14. Dajte do keramickej nádoby ryžu
Túžite po dieťati? Ryža a keramika (element zeme) sú spojené s plodnosťou. Ich kombinácia zvyšuje šancu na počatie. Podobne fungujú aj mušle v škatuľke (mušle oživujú živé veci a ženskú energiu). Ideálny počet je deväť.

15. Dajte si kamienok do každého rohu postele
Kameň je symbolom stálosti a trvalosti. Tento nápravný prostriedok sa hodí vtedy, keď chcete posilniť dôveryhodnosť a pocit bezpečia v milostnom vzťahu.
Symbolický význam planét
Slnko (znamenie Leva) – býva spájané s mužským princípom, rozumom a vlastným egom.
Mesiac (znamenie Raka) – je symbolom ženskosti, inštinktov a citov.
Merkúr (znamenie Panny a Blížencov) – je planétou rozumu a komunikácie.
Venuša (znamenie Býka a Váh) – je planétou lásky a krásy.
Mars (znamenie Barana) – je symbolom aktivity, odvahy a boja.
Jupiter (znamenie Strelca) – je planétou múdrosti a blahobytu.
Saturn (znamenie Kozorožca) – je planétou prekážok a povinností.
Urán (znamenie Vodnára) – symbolizuje zmenu, v pozitívnom i negatívnom zmysle.
Neptún (znamenie Rýb) – je planétou božstva, symbolizuje vyššiu moc.
Pluto (znamenie Škorpióna) – symbolizuje večný kolobeh života.
12.9.10:34 - Mesiac v Strelcovi:

13.9.22:41 - Prvá štvrť - pribúdajúci Mesiac symbolizuje obdobie vhodné pre rozvoj osobnosti, budovanie a dosahovanie cieľov. Všetko totiž rastie a rozvíja sa.

Nasledujúcim dátumom vládne energia prinášajúca pokoj a optimizmus. Často sa však objavuje pocit, že človek dlho nevydrží na jednom mieste. Túžba cestovať a objavovať všetko nové, vzdelávať sa a poznávať je veľká. Nebude chýbať ani energia do športu, avšak stretnúť sa môžete s istou ťažkopádnosťou a vnútornou frustráciou.

Dariť sa vám bude tiež v komunikácii. V ostatných budete podnecovať intelekt, budete ich nútiť premýšľať a vštepovať im vaše poznatky. Týmito zručnosťami si môžete prilepšiť hlavne v zamestnaní. Pri jednaniach s ľuďmi však v týchto dňoch radšej nebuďte príliš úprimní.

Strelec vládne bokom a stehnám, stehenným kostiam, bedrovým tepnám a žilám, sedaciemu nervu; tým aj Mesiac v Strelcovi spôsobuje reumatizmus a ochorenia bedrového kĺbu. Je tiež známe, že toto znamenie zverokruhu má vplyv na zlomené kosti. Detox pečene sa neodporúča, rovnako ako operácia žíl a kapilár. Vyhnite sa dlhším prechádzkam a namáhaniu nôh. Vyhnite sa tuku a ťažkým potravinám.
Bylinkya OCHRANNÉ VRECÚŠKA
Odpradávna využívali ľudia bylinky na privolanie šťastia, lásky, na ochranu a prosperitu. Robili to jednoduchým spôsobom. Príslušné byliny zašili do malých vrecúšok, ktoré nosili na tele. Môžeme si ich vyrobiť aj my doma. Vrecúško by malo byť z prírodnej látky - bavlna, ľan.

Ak chceme využiť aj silu a pôsobenie farieb, zvolíme aj príslušnú farbu: červená - ochrana, láska. Biela - očista, pokoj, pokora. Fialová - duchovný rozvoj, spiritualita...Sušené byliny podrvíme a zašijeme do vrecúška. Nosíme ho pokiaľ možno na tele, alebo vo vrecku, prípadne v kabelke.

Rozmarín - dlhý život, vernosť.
Ruža - láska.
Bazalka, šalvia, archangelika, ľubovník , valeriána - ochrana pred negaívnymi energiami
Palina pravá - ochrana tehotných žien
Aníz - vystúpenia na verejnosti, súdne konania
Papraď samčia - šťastie
Čiernohlávok - sebavedomie
Pamajorán - depresie
Drchnička roľná - melanchólia, "prináša smiech"
Hyacint - vernosť, skromnosť
Kosatec žltý - múdrosť, odvaha, očista
Valeriána - pokoj, rovnováha, očista, meditácia
Levanduľa - láska, mier, radosť
Fialka trojfarebná - láska, jasnovidectvo
Mäta polej - veštenie, ostrenie zmyslov
Nechtík - láska, veštenie, prorocké sny
Cezmína - mužská príťažlivosť
Kotúč poľný - mužská potencia
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.