Login · Register
September 24 2020 08:30:32
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Pozor hlavne na svojich bývalých.
Čo to prinesie do vzťahov?

V máji sa začne Venuša - planéta lásky pohybovať retrográdne - teda spätne. A to až do 25. júna.
Čo prinesie toto obdobie v oblasti vzťahov?

Venuša je vládcom dvoch úplne rozdielnych znamení: Býka a Váh. Ovláda naše vzťahy (romantické i priateľské) a materiálne túžby).

Vplyv retrográdnej Venuše sa však odlišuje od jej základných efektov. Je to preto, že planéta lásky sa prirodzene otáča opačným smerom ako Zem. To znamená, že Venuša a Zem sú vždy trochu v rozpore.
Čo sa deje, keď sa Venuša hýbe retrográdne?

V tomto období na svojej obežnej dráhe spomaľuje. A je na nás tiež, aby sme sa zamysleli a trošku spomalili. V týchto dňoch máme podľa astrológov šancu zamyslieť sa nad našimi romantickými partnerstvami, priateľstvami a urobiť zmeny.

Rovnako je vhodný čas popremýšľať nad úsporami i spôsobom, ako sa správame k druhým. Je to veľmi vhodné obdobie na významné zmeny k lepšiemu. Dalo by sa dokonca povedať, že „vesmír nás v týchto dňoch žiada, aby sme urobili vo svojom živote dôležité vylepšenia.
Prehodnoťme vzťahy

Ak ste to doposiaľ neurobili, teraz je ten správny čas, prehodnotiť staré priateľstvá, dokonca aj vzťahy s bývalými partnermi. Je to tiež čas, vhodný na riešenie problémov v aktuálnych vzťahoch. Hovorte o strese, napätí, problémoch s priateľmi, neduste negatíva v sebe.

Je čas na zmenu k lepšiemu. Vyhoďte zo svojej mysle všetky problémy, ktoré vás trápia a hovorte o tom. Aj keď je možné, že niektoré vaše názory či priznania vyústia do hádky alebo krátkodobých nezhôd, verte, že z dlhodobého hľadiska to váš vzťah len posilní.
Vracia nám do života bývalých

Retrográdna Venuša je však známa aj jedným, kontroverzným efektom. Vracia nám do života bývalých. Je možné, že v týchto týždňoch dostanete textovú správu od partnera, s ktorým ste sa rozišli pred rokmi alebo nadviaže s vami komunikáciu cez sociálne siete. Reagujte intuitívne.

Ak vás slová od bývalej lásky potešili, odpíšte. Ak nie, nereagujte a netrápte sa tým. Mnoho žien, najmä nezadaných, totiž v tomto období podľahne vidine vzťahu s bývalým, pretože na mnohé negatíva za ten čas zabudli. Spomeňte si, prečo ste sa rozišli a myslite na to, že čosi pravdy určite je na vyjadrení: „Dvakrát do tej istej rieky nevstupuj.“
Navždy sa zbavme negatív

Teraz máte možnosť raz a navždy sa zbaviť negatívnych vzťahov a umelých priateľstiev, ktoré vám v konečnom dôsledku len ublížili. Povedzte im zbohom a navždy ich zablokujte.

Retrográdna Venuša nás motivuje k tomu, by sme opustili kohokoľvek alebo čokoľvek, čo nespĺňa naše očakávania a namiesto toho otvorili srdce láske a skúsenostiam, ktorú si zaslúžime. Oplatí sa ju vypočuť, nie?
na zamyslenie
Každá ľudská zloba má korene v nedokonalosti človeka. Síce po stránke telesnej je rozumný pán tvorstva takmer dokonalý, ale po stránke charakterovej sa dokáže dopustiť najstrašnejších podlostí.
pre vás
poučné
dobrá rada
pre vás
Do poyornosti OZ-Cesta osobného poznania a pomoci
Milí priatelia,
Naše občianske združenie poslednou dobou bolo určitými osobami obvinené z nepravdy, ktoré boli výplodom chorej mysle.
Na vysvetlenie naše OZ Cesta osobného poznania už pracuje od roku 2003 a následne sme prijali do svojich rádov nových spolupracovníkov z rôznymi zameraním na liečenie ,učenie , cvičenie ,terapie Art atď,,Doplnili sme to aj do názvu i praxe OZ - do reality pomoc ,materiálne tým ktorý na to sú odkázaný..
Na požiadanie našich klientov, sme rozšírili služby o poradenskú službu 0900.., na nasmerovanie a presmerovanie klienta ,ale aj povzbudenie tela, duše a mysle .formou veštenia-poradenstva-konzultácie Boli sme pri zrode a založení samostatnej živnosti v ktorej pracuje skupina odborníkov. Túto živnosť zastupuje za celý kolektív //Team SOFA //- jedna zo zakladateliek, aby ostatní mohli pracovať a neboli konfrontovaní a boli chránení pred invektívami nie vždy lojálnej verejnosti. Prečo meno SOFA - sedačka -pohodlie vo vašom domove...aby ste z pohodlia domova mohli službu kolektívu využívať.
V priebehu 11 rokov XYZ klientov volalo na linku SOFA a kolektív im vychádzal v ústrety. Mnohí klienti z linky SOFA boli doporučení k nám do OZ Cesta osobného poznania na osobné terapie, liečbu ,kurzy, semináre a sociálnu pomoc... rodinám v núdzi , zvieratkám a aj opusteným ľudom atď,,,// v plnom rozsahu podľa stanov OZ. Cesta osobného poznania a pomoci..
Som jedna s konateliek v OZ Cesta osobného poznania a pomoci .Verím , že klamstva ktoré sa objavujú voči kolektívu SOFA i na osobných stránkach sociálnych sieťach Facebook a podobných . sa nebudú opakovať.
Ďakujem za pochopenie
V prípade konfrontácii som pripravená sa s nespokojnými. stretnúť.
Kontakt : Achbergerová Márika 0903721350
imail: [email protected]
Kamene, amulety
Kamene sa rodia na Zemi, a preto majú silnú energiu. Aj starí ľudia používali všetky druhy nerastov nielen ako ozdoby, ale aj na magické účely (vrátane ochrany proti temným silám). Tu sú najmocnejšie amulety z poškodenia a zlého oka:
• Achát - tento kameň je vhodný pre ľudí so zraniteľným zdravím. Posilní biologické pole, ktoré bude odrážať negatívne impulzy bez toho, aby ich prenieslo do tela.
• Čierny onyx potrebujú úspešní a verejní ľudia, ktorí majú veľa konkurentov a závistivých ľudí. Je dôležité, aby tento kameň nebol len talisman, ale aj nástroj na prenos poškodenia. Preto neberú onyx ako darček, ale kupujú ho sami.
• Malachit je silnou ochranou pred zlým okom pre deti a tehotné ženy.
• Zafír je dobrý amulet pre úprimných a krištáľovo čistých ľudí. Ak máte čo skryť alebo ste navštívení zlými myšlienkami, odmietnite tento kameň nosiť.
• Údený kremeň - vhodný pre tých, ktorí sa zriedka stretávajú s prejavmi negativity. Ak sa nosí zriedka, vymaže auru. Ak je však s vami neustále prítomný, je možný negatívny dopad.
• Jade je kamenné signalizačné zariadenie. Keď sa prianie priblíži, jeho farba stmavne a odtieň sa stane matnejším.
• Ametyst - známy ako kameň „srdca“. Je užitočné pre tých, ktorí chcú chrániť svoje rodinné šťastie pred zlým okom alebo pre tých, ktorí majú podozrenie, že majú „korunu celibátu“.
korona
Citáty súčasných motivátorov o úspechu
1. “Najväčším bohatstvom je vzdelanie” – Robert Kiyosaki
2. “Človek koná, hlupák reaguje.” – Dan Millman
3. “Keď budeš robiť to, čo si vždy robil, tak dostaneš to, čo si vždy dostal. – Jack Canfield
4. “Prekážky sú to čo vidíš, keď sa prestaneš pozerať na svoj cieľ.” – Brian Tracy
5. “Ak nie si spokojný s tým čo dostávaš, musíš zmeniť svoje správanie.” – Jack Canfield
6. “Jediný spôsob ako získať to, čo chcete, je pomôcť dostatočnému množstvu ľudí získať to, čo oni chcú.” – Zig Ziglar
7. “Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.” – Tonny Robbins
8. “Celkový úspech je len nahromadením stoviek, ak nie tisícov pokusov a snáh, ktoré nikto nikdy neocení.” – Brian Tracy
9. “Vaše ciele musia byť také veľké, aby vás ráno vytiahli z postele – aby vás motivovali.” – Paul McKenna
10. “Ľudia zlyhávajú nie preto, že chyba je v nich, ale preto, že zlyhanie je súčasťou cesty, ktorá vedie k úspechu.” – Paul McKenna
jedna veta
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.