Login · Register
Október 01 2023 20:59:47
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Manipulativní techniky v komunikaci
Němka Gloria Beck sepsala lehce kontroverzní knihu "Zakázaná rétorika – 30 manipulativních technik" (vydala Grada 2007, dotisk 2008). Autorka představuje způsoby, kterımi můžeme dosáhnout svıch cílů; ovšem jde o způsoby mimo hranice etiky. Ač je kniha pojata jako návod pro manipulátory, Beck to v předmluvě ošetřila takto: "...dokud je nebezpečné vědění přístupné jen několika málo lidem, do té doby se většina nemůže proti užití tohoto vědění bránit. Když ale budou techniky manipulace s lidmi, dosud zakázané rétoriky, přístupné všem a každı si je bude moci vyzkoušet, pak bude obětí pouze ten, kdo se neinformuje."
Stručně představíme manipulativní techniky. Když je budete znát, můžete v chování některıch lidí odhalit právě snahu vás někam nebo z vás něco dostat.

čitaj viac...
Využi služby Viktoria- 0900511407
Ahoj, volám sa VIKTORIA..som bytosť ako TY čiže dokonalı originál :)
Narodila som sa s „darom“ vidieť, vnímať, cítiť, vedieť veci, ktoré inı nevnímali.
Cítila som sa v určitıch veciach „iná“ . už ako dieťa som cítila, vedela že som sa tu nevyskytla iba na jeden život...
Nevidela som v tom vıznam odžiť si svoje podľa spoločenskıch očakávaní a koniec...
Vedela som že za naším žitím tu na Zemi je niečo viac...niečo veľké..niečo krásne a veľavıznamné.
Pozorovala som a učila sa to čo nás v škole nenaučia.
Som zasvätená do systému Daimonrei, je to ucelenı systém liečenia, má vlastnı zdroj energie , som kanál cez ktorı táto energia prúdi a lieči.
Ďalej pracujem z Detoxom/ochranná známka Sofa/Mojím poslaním je prebúdzať ľudí, nasmerovať na správnu cestu, dať odpoveď na otázky prečo sa nám deje to a prečo tamto a ako to zmeniť.
Odhaliť príčinu vzniku choroby a správnou zmenou myslenia ju odstrániť..tak ako si telo dokáže chorobu vytvoriť, dokáže ju aj odstrániť.
Ako spracovať emócie, ísť až do hĺbky nášho vnútra a nájsť odpoveď na čokoľvek čo sa nám deje.
Prečo stretávame určitıch ľudí, máme rovnakıch partnerov, prečo sa nám nedarí v niektorej oblasti..
Poradím ako správne vizualizovať svoje sny, aby sa splnili,spıtaj sa a nájdeme riešenie..odovzdám Ti šťastie . som tu pre TEBA .
Zavolaj na 0900511407 a ja ti ukážem správnu cestu. Ak máš zdravotnı problém napojím sa na teba a vyriešime ho. Zabránim aby sa ti nič zlého v budúcnosti nedialo.
Patrím do tímu ľudí Sofa/vestenie -sofa .eu/nikde inde ma nenájdete a to len preto, že nechcem aby ste ma hodili do jedného vreca z podvodníkmi .Našou prioritou je POMAHAŤ nie okrádať.
Tvoja VIKTORIA
Nejbohatší žena světa popisuje 20 rozdílů v přemıšlení mezi bohatım a průměrnım člověkem


Nejbohatší žena světa popisuje 20 rozdílů v přemıšlení mezi bohatım a průměrnım člověkem
Nejbohatší žena světa se nezpovídá každı den a její myšlenky jsou tak specifické, že je nechceme vyhradit předplatitelům. Neříkáme, že změní váš život a peněženku, ale možná vás inspirují k zamyšlení.
Paní Christy Walton není v Česku známá. Vede americkı maloobchodní řetězec Wal-Mart. 57letá rodačka z Wyomingu kontroluje (k včerejšímu datu) investiční majetek ve vıši 33,8 miliardy dolarů, v přepočtu dle aktuálního kurzu 640,273 miliardy Kč. Drží deváté místo ve světovém finančním žebříčku. Nejbohatší ženou je od roku 2005, kdy rodinnou firmu zdědila po manželu Johnovi, kterı se zabil při pádu letadla. John Walton byl synem vdovy po zakladateli řetězce, Helen Walton.
čitaj viac....
Srdce a sila myšlienky
Jak si doma připravit bylinkové masti
Bylinková mast
Milovníci léčivıch rostlin často shánějí po lékárnách či prodejnách přírodních přípravků určité masti, které nelze prostě sehnat. V některıch případech si je prostě můžeme připravit sami. Tıká se to zejména mastí jednoduššího složení, obvykle obsahující usušenou rostlinnou drogu z jedné léčivé rostliny.
Jak postupovat?

Koupíme si nejlépe v lékárně, zhruba čtvrt kilogramu žluté vazelíny (Vaselinum flavum). Poté si připravíme přibližně třicet gramů sušené léčivé rostliny. Jako příklad léčivıch bylinek lze uvést měsíček, kostival, diviznu a další. Obojí dáme společně do vhodné nádoby, kterou umístíme do vodní lázně. Vodní lázeň znamená, že nádobu s mastí dáme do větší nádoby naplněné vodou, kde naše menší nádoba „plave“ a vše postupně zahříváme. Zahříváme pomalu, postupně a vše důkladně, ale jemně promícháme. Tento proces by měl trvat přibližně dvě hodiny, během kterıch bylinky postupně zkřehnou. Dalším krokem je filtrování budoucí masti. To provedeme tak, že si navlékneme rukavice, horkou směs z nádoby nalejeme do plátěného pytlíčku a důkladně vymačkáme do nádoby skrze právě toto plátno. Tím se zbavíme zbytků obsaženıch bylinek. Z nádoby je třeba mast ještě rychle přelít do jednotlivıch kelímků, dokud neztuhne. Kelímky různıch velikostí můžeme běžně zakoupit v lékárně.

Často se ve složení zakoupenıch mastí dočteme, že obsahují jako základ vepřové sádlo, latinsky Adeps suillus (v minulosti se používalo ve stabilizované formě i v lékárnách jako masťovı základ). Může nás napadnout – to používaly naše babičky, mohli bychom to do mastí také použít? Odpověď zní – ano mohli, ale je to složitější. Musíme totiž sehnat vepřové sádlo bez dalších příměsí – jako je sůl, konzervanty či škvarky. Je tudíž ho ještě dobré před vlastním použitím zcedit přes již zmíněné plátno. Poté ho dáme ve ztuhlé podobě do nádoby a opatrně začneme zahřívat, aby se ještě rozpustilo, ale nezačalo už vařit! Pak se přidá sušená droga z léčivé rostliny, vše se promáchá a opatrně zahřívá. Uvádí, že se to tak má dít 15 minut při teplotě 100 stupňů Celsia.

Jednodušší bude možná jiná příprava, kdy se mast zahřívá na již popsané vodní lázni a teplota by neměla pak přesáhnout 50 stupňů Celsia. Pak se nechá několik hodin „odpočinout“ a celı proces zahřátí se zopakuje znovu. Poté se mast přecedí přes plátınko do nádoby a poté do kelímků jako při postupu s vazelínou. Samotné připravené masti se uchovávají v chladu a temnu. Protože takto připravené masti neobsahují konzervanty, je dobré je nabírat špachtličkou, ne prstem, abychom zabránili kontaminaci. Mastičky jsou tak připraveny a nezbıvá než popřát hodně úspěchů při domácí přírodní léčbě!


Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/
Snadno ovlivnitelná lidská mysl

Podívejte se na dokument kterı vám rozšíří obzory! Jednou větou bych tyto vědecké pokusy nazval " většina má vždy pravdu a jednotlivec se velmi snadno přizpůsobí ". Takto lze zmanipulovat naprosto každého a věřte že sekty a různá světová
Film, kterı si pusťte (ale ne sami)


„Těší mě, když vidím, jak z neštastnıch dětí plnıch nenávisti a strachu vyrůstají šťastné děti s hlavou hrdě vztyčenou. Nesejde mi na tom, jestli z nich budou profesoři nebo instalatéři, protože si myslím, že ať už budou dělat cokoli, získali u nás do života určitou míru rovnováhy a elánu.“ A.S.Neill
čitaj viac...


Pekny citat

Presne tak
Pravdivé


Život po živote