Login · Register
September 24 2021 08:07:21
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


FB: Psycho-Hygiena
 facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n


10.9.08:05 - Mesiac v Škorpiónovi:

Energia je v týchto dňoch plná emócií. Často tak konáme impulzívne či žiarlivo, obzvlášť ak sa cítime akokoľvek ohrození. Dá sa to chápať ako obranný mechanizmus vychádzajúci z nášho podvedomia.

Zmeny teraz budete niesť pomerne ťažko, preto, ak si to situácia nevyžaduje alebo nie sú nutné, snažte sa im skôr vyhnúť.

Tvrdohlavá energia a silná vôľa naopak môže pomôcť v dosahovaní vytýčených cieľov. Z pocitu víťazstva vám bude dobre. Ak sa však objavia pochybnosti a zraniteľnosť, budete mať tendenciu sa uzavrieť skôr do svojho vnútra a emočne sa od ostatných dištancovať.

Škorpión vládne oblasti močového mechúra, močovej trubice a pohlavných orgánov všeobecne, aj konečníka a oblasti zostupného hrubého čreva, prostate; preto teda postavenie Mesiaca v Škorpiónovi produkuje polypy, ochorenia maternice a vaječníkov, zväčšenie prostaty a nepravidelnej menštruácie. Nevystavujte sa chladu a vyvarujte sa chirurgickým zákrokom v tejto oblasti. Diéta - menej jesť pikantné a ťažké jedlá, patrí zelenina. Tehotné ženy by sa mali vyvarovať akéhokoľvek napätia
astro
6.9.01:05 - Mesiac v Panne:

7.9.02:52 - Novolunie- symbolizuje prechod medzi únavou a prílivom novej energie. Prichádzajú nové myšlienky, ktorým je potrebné určiť smer a nepodľahnúť strachu. Využite tento príliv inšpirácie či vzrušenia pozitívne a urobte si plán.

Energia týchto dní nám bohužiaľ prinesie dávku stresu. Typická býva tiež štylizácia sa do úlohy "mučeníka". Prakticky to znamená, že sa budete veľmi do detailu zaoberať problémami, ktoré ostatní odmietajú riešiť.

Budeme pravdepodobne pociťovať zmysel pre povinnosť, sústredenie a disciplínu. Ak však všetko nebude presne podľa plánu, môžete sa potýkať s vlastnou sebakritickosťou. Môže sa dostaviť aj pocit depresie a nespokojnosti so svojím životom. Sebadôvera vám však teraz chýba a preto zrejme nebudete schopní nič zmeniť.

Panna vládne oblasti brucha, dolnej časti pečene a sleziny, a preto Mesiac v Panne produkuje zápal pobrušnice, podvýživu, brušný týfus a zápal slepého čreva. Odporúčaná je žalúdočná diéta. Za každú cenu by ste mali zabrániť akýmkoľvek operáciám brucha a okolitých oblastí. Efektívne budú procedúry uskutočňované na nohách.
22.8.14:42 - Mesiac v Rybách:

V týchto dňoch môžeme očakávať energiu v oblasti fantázie, ktorá bude nevyhnutne pracovať na plné obrátky. Rozum tak často stráca nadvládu - a to práve na úkor emócií. Veľmi výrazne sa u vás teraz môže prejavovať empatia. Nebude vám robiť problém vcítiť sa do širokého spektra ľudí. Nevýhodou však je, že potom často zabúdate na svoje vlastné dilemy a problémy.

Vďaka energii, ktorou na nás Mesiac v Rybách pôsobí, dokážete byť tiež veľmi pohostinní a vytvoriť tak veľmi pokojnú a príjemnú atmosféru. Najviac túto vlastnosti využijete v rodinnom kruhu.

Ryba vládne nohám a prstom na nohách. Má tiež reflexný účinok v brušnej oblasti, ktorá sa riadi opačným znamením zverokruhu, ktorým je Panna. Preto teda Mesiac v tomto znamení naznačuje problémy s nohami a ich deformity. Vytvára tiež túžbu po alkohole či drogách, ktoré môžu vyústiť v delírium. Snažte sa chodiť menej a noste len pohodlné topánky. Telo sa stáva v tomto období citlivejším, takže všetko, čo prijmeme (alkohol, kofeín, a lieky) môže mať oveľa silnejší účinok.
pre vás
Og Mandino a jeho príbeh
Stanem sa úspešným spisovateľom, povedal si ešte skôr, než nastúpil po prvýkrát do školy. Bolo to prianie jeho matky, ale jemu sa páčilo a prijal tento sen za svoj vlastný. Og Mandino potom študoval, dospel a ako hlava rodiny poskytoval ľuďom poistky. Zúfalo sa snažil, ale upadal do dlhov, beznádeje, a začal dokonca piť. Tak sa začína príbeh, ktorý je plný zúfalstva i nádeje. Kým však skončí, zistíte, že niekedy stačí ísť si za svojím snom, a stane sa zázra

čitaj viac,,,
16.8.05:12 - Mesiac v Strelcovi:

Nasledujúcim dátumom vládne energia prinášajúca pokoj a optimizmus. Často sa však objavuje pocit, že človek dlho nevydrží na jednom mieste. Túžba cestovať a objavovať všetko nové, vzdelávať sa a poznávať je veľká. Nebude chýbať ani energia do športu, avšak stretnúť sa môžete s istou ťažkopádnosťou a vnútornou frustráciou.

Dariť sa vám bude tiež v komunikácii. V ostatných budete podnecovať intelekt, budete ich nútiť premýšľať a vštepovať im vaše poznatky. Týmito zručnosťami si môžete prilepšiť hlavne v zamestnaní. Pri jednaniach s ľuďmi však v týchto dňoch radšej nebuďte príliš úprimní.

Strelec vládne bokom a stehnám, stehenným kostiam, bedrovým tepnám a žilám, sedaciemu nervu; tým aj Mesiac v Strelcovi spôsobuje reumatizmus a ochorenia bedrového kĺbu. Je tiež známe, že toto znamenie zverokruhu má vplyv na zlomené kosti. Detox pečene sa neodporúča, rovnako ako operácia žíl a kapilár. Vyhnite sa dlhším prechádzkam a namáhaniu nôh. Vyhnite sa tuku a ťažkým potravinám.
Domáca mágia - Očistenie aury, vypálenie chorôb
Ked uz fakt neviete ako dalej a zdravotne problemy su neunosne, skuste toto :

čitaj viac..

Rozprávaj Počúvam.
„Nočný vzduch, dobrý rozhovor a obloha plná hviezd dokážu vyliečiť takmer každú ranu.“ — Beau Taplin (poetik)

​Nemáš sa s​ ​kým porozprávať? ​ Potrebuješ, aby ťa niekto vypočul? Máš problém vo vzťahu, v práci, alebo ťa trápi zdravie?
Chceš zmeniť svoj život?

Pre mňa je rozhovor dôležitý a aj to, že naozaj počúvam toho kto rozpráva. Uvedomujem si ako pomáha niekoho vypočuť. Nechať ho povedať všetko čo má na srdci a na duši, neposudzovať ho, podporiť ho, aby mohol voľne bez obáv rozprávať. Porozumieť mu. Samozrejmosťou je diskrétnosť medzi mnou a klientom. Dôvera povznesie rozhovor viac ako vtipná poznámka.

Vo chvíli keď sa počas rozprávania naladíme na frekvenciu porozumenia, navzájom chápeme ako je dôležité mať sa komu vyrozprávať.

Podporiť sebavedomie ľudskej bytosti, uvoľniť jej emócie, otvoriť ju túžbam a prianiam, nájsť cestu životom, to všetko dokážeme objaviť počas rozhovoru.

Rozprávaj, Počúvam - znamená mať komu povedať čo máte na duši.
Domáca mágia a kúzla
Ako zistiť negatívnu energiu v dome.

Vyskúšať či nevládne negatívna energia vo Vašom príbytku. Môže sa prejavovať aj tým, že sa cítite unavene, cítite smútok a apatiu k životu. Týmto jednoduchým magickým kúzlom zistíte či je to tak a zároveň všetko vyriešite.
Pripravíte si sklenený pohár na vodu 200 ml studenej vody, pridáte do nej polievkovú lyžicu octu a čajovú lyžičku soli. Miešajte kým sa soľ rozpustiť. Pohár postavíme do rohu miestnosti keď sa zdržujete najviac. Počkajte 24 hodín.

Ak soľ vypláva na povrch je to známka pôsobenia negatívnej energie, pohár vylejte a opakujte celý postup. Ak soľ nebude plávať je Váš priestor je vyčistený.
Domácí magie

Sůl v domácí magii

Sůl patří mezi nejmocnější substance naší domácí magie. Rozhazujeme ji na zem, když se cítíme ohroženi útokem nehmotných, zlých a mocných sil – ty jsou rázem tak zmatené, že všeho nechají a začnou zrnka soli přepočítávat. Pokud máte byť jen podezření, že by vás někdo poškodil zlým pohledem – jak se říká uhranul, naberte trochu soli do dlaně a jakoby si s ní umyjte ruce, potom 4 x tleskněte. Po prvé před sebou, potom napravo, za sebou, nalevo. Nakonec si odplivněte ke své LEVÉ NOZE. Toto kouzlo funguje i jako prostředek a prevence proti Duchům Špatné Náhody. Když jde do tuhého – házejte sůl do kamen, krbu, plamene svíčky – prostě do ohně a vzkřikněte při tom z plných plic: DO OHNĚ SŮL, DO TEBE KŮL (kolik zrnek soli do ohně padne, tolik ran útočníkovy zasadíte. Naopak rozsypáním soli nešikovností, nebo pádem soli na zem přivede slzy do domu. Když se to přihodí – sůl smeťte na hromádku, dvakrát na ni dýchněte a vhoďte do řeky, nebo spláchněte do záchodu. Hleďte si toho, aby Vám sůl NIKDY doma nedošla – z domu odejdou peníze. Kupte 1Kg soli na víc a nepoužívejte ho - dejte je někam do skříně a nechte ho tam – tak Vám sůl nikdy z domu neodejde. Sůl a chléb jsou symbolem Země – přináší se jako vzácný dar ochranným duchům.
Zbyněk Milner NA VĚTŘE - Vodě, Ohni a Zemi
pre vás
https://www.facebook.com/osobnaporadna
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.