Login · Register
September 20 2018 14:19:41
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti


 

 Sofa
Ak chceš žiť a nie prežívať zbav sa,,,, návykov ako
-všetko analyzovať nad všetkým premýšľať
-žiť v minulosti
-báť sa zmeny
-každému sa zavďačiť
-znižovať svoju hodnotu
Som tu pre teba Sofa/0900511020/
www.vestenie-sofa.eu
Neurologové navrhnuli píseň, která okamžitě redukuje neklid. Už jste ji slyšeli?


Slyšeli jste o muzikoterapii? Už dávno je známo, že jisté písně nás dokáží uklidnit a probouzí v nás různé emoce. Vědci z Velké Británie pod vedením dr. Davida Lewisa - Hodgsona z „Minilab International“, složili výjimečnou píseň… „Weightless“ (vzpomaluje tep posluchače, snižuje krevní tlak a redukuje hladinu stresu.Vědci ale varují, abychom tuto hudbu neposlouchali při práci, protože člověka uvolní až příliš a schopnost se soustředit výrazně klesá.

Pokud jste nervózní, udělejte si teplou koupel a poslechněte si tuto skladbu. Dejte vědět, jestli vám pomohla! :)
pokora
To, co jich naučil jejich profesor, nenajdou v žádné knize... Moudrý člověk!

Na školách a univerzitách bychom se neměli učit jenom praktické zručnosti a teoretické poznatky, ale dbát i na dobré hodnoty. Je to tak ale v praxi? Ukazuje se, že všechno záleží od učitele! Jeden profesor medicíny se rozhodl ukázat svým studentům, jak by se měli v budoucnosti chovat ke svým pacientům a dalším lidem, které v životě potkají.
To, co nenávidí snad každý student je neočekávaný test. Jistý profesor University Medicíny miloval překvapení tohoto typu, ale při tomto testu položil ještě jednu neobvyklou otázku. Chtěl po studentech, aby napsali... jak se jmenuje žena, která uklízí přednáškové místnosti. Reakce studentů byly různé. Někteří na otázku hleděli s nedůvěrou a velice pochybovali o tom, že za něco tak banálního by jim byly strhnuté body. Druzí se divili, proč jim profesor zadal takovou otázku a další se dokonce začali smát. Nejsmělejší ze studentů se profesora nahlas zeptal: „Poslední otázka je nějaký vtip, že ano?“ Odpověď profesora všechny zaskočila.


Profesor s přísným výrazem odvětil, že otázka v žádném případě vtip není a můžou za ni získat body. Pak dal svým studentům za vyučenou a řekl:

„Během výkonu vašeho povolání potkáte mnoho lidí. Každý člověk bude svým způsobem důležitý. Každý si zaslouží uznání, hezké přivítání a úsměv.“

Je důležité, abychom nikdy nezapomínali na to, že každý si zaslouží slušné jednání. Příliš často zapomínáme například popřát hezký den člověku, který myje schodiště nebo například listonošovi.

PS. Uklízečka se jmenovala Maria. Uhodněte, kolik studentů napsalo správnou odpověď.

Taková lekce pokory by byla dobrá pro všechny, nemyslíte?
V ktorom mesiaci ste sa narodili? Zistite, aké choroby vás najviac ohrozujú

Možno ste to netušili, ale mesiac, v ktorom ste sa narodili, ovplyvňuje nielen osobnosť, ale aj váš zdravotný stav!

čitaj viac,,,
Máte už dosť motivačných citátov? Skúste si náladu zlepšiť týmito...
Život nie je ľahký. Veľakrát nás vystaví situáciám či emóciám, na ktoré nie sme pripravení. Presne v týchto chvíľach potrebuje človek „nakopnúť“, alebo si len niečím zlepšiť náladu. Ak motivačné citáty nie sú práve to, čo by ste potrebovali ku šťastiu, skúste niečo iné. Napríklad sarkastické citáty. Vitajte v realite.
#1 Nekráčaj za mnou, pretože nedokážem viesť. Nekráčaj predo mnou, pretože nedokážem nasledovať. No nekráčaj ani vedľa mňa, pretože tvoju prítomnosť jednoducho nedokážem vystáť.
________________________________________
#2 Cesta dlhá tisíce kilometrov začína pokazeným chladičom a defektom.
________________________________________
#3 Nikdy nezabúdaj na to, že si jedinečný. Presne tak, ako zvyšných 7 miliárd ľudí.
________________________________________
#4 Keď si myslíš, že na tebe už nikomu nezáleží, skús jeden mesiac nezaplatiť účty.
________________________________________
#5 Daj človeku rybu a bude ju jesť celý deň. Nauč ho, ako sa ryba chytá a on bude celý deň sedieť na lodi a piť pivo, aby potlačil hlad.
________________________________________
#6 Každý vyzerá normálne, pokiaľ ho nespoznáš bližšie.
________________________________________
#7 Nikdy nepremárni skvelú príležitosť byť ticho.
________________________________________
#8 Si výsledkom evolúcie, ktorá trvala niekoľko miliárd rokov. Skús sa podľa toho správať.
________________________________________
#9 To, že majú legíny schopnosť natiahnuť sa neznamená, že sú určené pre každého.
________________________________________
#10 Človek, ktorý nechce počuť sarkastickú odpoveď, by nemal klásť hlúpe otázky.
________________________________________
#11 Ak si na svojej životnej ceste ešte nestretol diabla, neteš sa. Znamená to totiž len to, že idete rovnakým smerom.
________________________________________
#12 Keď niečo povieš a ľudia prekrútia očami, nezúfaj. Možno len hľadajú svoj mozog.
________________________________________
#13 Nič tak nerozžiari miestnosť, ako neprítomnosť niektorých ľudí.
Odpovedzte si s niekým na týchto 36 otázok a je takmer isté, že sa do seba zaľúbite

Existuje štúdia psychológa Arthura Arona (a ďalších), ktorá skúma, či sa intimita medzi dvoma cudzincami môže urýchliť tým, že sa navzájom vypracujú špecifickú sériu osobných otázok.
Otázok je 36 a sú rozdelené do troch skupín, pričom každá skupina je navrhnutá tak, aby skúmala partnera hlbšie než predchádzajúce. Tento test skúšali aj postavy Penny a Sheldon v populárnom seriáli The Big Bang Theory (Teória veľkého tresku) v 8 sérií, 16. časti. Ak neveríte, že tento test má niečo do seba, dajte mu šancu a vyskúšajte ho. Ktovie, ako dopadne 37. otázka.

čítaj viac,,,
Dozvedieť sa o sebe niečo viac nikdy nie je na zahodenie...
Ľudstvo žije na tejto planéte nejaký ten piatok. Človek však nie je jediný druh na Zemi, i keď sa tak niekedy správa a v dôsledku egoizmu ničí všetko navôkol. Od živočíchov sa líši niečím podstatným. Je to práve schopnosť myslieť spôsobom, ktorý je pre človeka charakteristický. A naša myseľ môže ovplyvniť naše správanie, ktoré sa snaží pochopiť psychológia.

čitaj viac,,,
Sníva sa vám často? Toto je 20+ najčastejších snov a ich význam
Či si to už uvedomujete alebo nie, sníva sa vám. Každú noc. Pochopte, aj váš mozog si potrebuje vyčistiť hlavu a oddýchnuť. Robí to práve cez sny.
Niekedy sú také príjemné, že by sme sa najradšej nezobudili, inokedy ich musíme predýchavať ešte pár minút po prebudení. Sny sú zvláštne a už odpradávna ľudí fascinujú a nútia premýšľať nad tým, aký je ich význam.
Tieto sny majú ľudia najčastejšie a ich význam je takýto…

čitaj viac...
Milujete ho z celého srdca, no napriek tomu ste sa s ním rozišli. A viete, že je to to najlepšie, čo ste mohli urobiť.
Možno si myslíte, že v tom chýba akákoľvek logika. Prečo by sme sa mali rozchádzať s niekým, koho milujeme najviac na svete? Ľudia, ktorí opúšťajú svojich partnerov, majú však na svoje konanie dôvod. Neveríte? Presvedčíme vás o opaku.
Dnes vám ukážeme 6 prípadov, kedy je rozchod napriek láske to najlepšie riešenie. Určite však aj vy nájdete vo svojom okolí zopár podobných príkladov.
#1 Nevera
čitaj viac,,,
ako spoznáte hlupáka?
Prvou a neklamnou známkou hlúposti je nedostatok hanby.
Sigmund Freud
Aká si? podla mesiaca narodenia
1-januar-Leden
Dámy narozené v tomto měsíci jsou konzervativní a vážné. Jsou ale také velice ambiciózní. Dokáží být velice kritické a ve většině případů se snaží vyhnout mluvení o svých pocitech. Můžete se s nimi sblížit, když máte stejný pohled na život a když jste na stejné intelektuální úrovni jako on

2-februar-Únor
S ženami narozenými v únoru musí mít okolí trpělivost. Jsou velice romantické a často mění své nálady. Většina lidí je zcela nechápe, jelikož myslí abstraktně. Jsou absolutně neoblomné a neodpouštějí, když jsou podvedeny.

3-marec-Březen
Charisma a šarm jsou specifickými vlastnostmi pro ženy narozené v březnu. Březnové ženy jsou loajální a oddané. Je pro ně však velice těžké se skutečně zamilovat. Pokud váš život bude právě s ženou narozenou v březnu, budete velikým šťastlivc
Charisma a šarm jsou specifickými vlastnostmi pro ženy narozené v březnu. Březnové ženy jsou loajální a oddané. Je pro ně však velice těžké se skutečně zamilovat. Pokud váš život bude právě s ženou narozenou v březnu, budete velikým šťastlivcem.

4-apríl-Duben
Ženy dubnu dokážou navázat konverzací prakticky s kýmkoliv. Často se litují. Když je vidíte naštvané, ztratťe se. Pokud se do ženy narozené v dubnu zamilujete, budete nejšťastnějším mužem na planetě. Získejte si jejich důvěru a ony vám za odměnu oddají svou duši a srdce.

5-máj-Květen
Dámy narozené v květnu jsou neodbytné a loajální svým zvykům a morálce. V lásce dokáží být nebezpečné, což je jedním z hlavních důvodů, proč vryjí do paměti a člověk na ně nikdy nezapomene.

6-jun-Červen
Ženy měsíce června jsou kreativní, zvídavé a komunikativní. Jejich špatnou vlastností je, že mluví dříve než myslí. Vždy vám řeknou krutou pravdu do obličeje, nikdy o vás však nebudou mluvit za vašimi zády

7-júl-Červenec
Dámy narozené v červenci jsou krásné, upřímné, citlivé, tajemné a inteligentní. Jsou ke všem vždy milí a slušní. Vzdalují se od problémů a konfliktů. Když je podvedete, ztratíte je navždy. Jen tak totiž neodpouštějí.

8-august-Srpen
Ženy narozené v srpnu mají laskavé srdce a zároveň bývají dost sebestředné, což je zvláštní kombinace. Měli byste s nimi být opatrní a vyhýbat se konfliktům, protože vždy vyhrávají. Žena narozená v tomto měsíci nemají rády, když jsou středem posměchu. Mají skvělý smysl pro humor. Nehledají pozornost mužů, ale užívají si být centrem všeobecné pozornosti. Muži v jejich přítomnosti ztrácí hlavou.

9-septenber-Září
Ženy disciplíny, krásné a milé, ale když je zradíte, není cesty zpět. Budou si to pamatovat navždy a pokud jim ublížite, čekejte na sladkou pomstu. Dámy září mají radši dlouhé vztahy, mají vysoká očekávání a mohou být hodně kritické ke svému okolí.

10-oktober-Říjen
Ženy silného charakteru, to je charakteristika těch, co se narodily v říjnu. Nikdy před nikým neplakají, ale jsou plné emocí. Jsou nedůvěřivé, a proto své pravé já neukazují jen tak někomu.

11-november-Listopad
Dámy listopadu snadno poznají, kdy jim lžete. Jsou vždy o krok napřed. Nikdy si s nimi nehrajte a ony vám na oplátku vždy řeknou pravdu a nebudou nikdy lhát.

12-december. Prosinec
Ženy narozené v prosinci dokážou být velice netrpělivé. I přesto však na konci vždy vyhrávají. Dokážou vám zvednout náladu a mají srdce plná lásky. Věci se jich velice snadno dotknou a člověk, který jim ublíží, dostane to, co si od nich zaslouží
Detoxi

Detoxi

Sú jedinéčná veštba, ktorá Vás naučí pretvárať pravidlá. 

Ukáže Vám tajné zbrane nepriateľou, ale aj priateľov. 

Posunie Vás ďalej, keď to potrebujete Vy, ake aj Vaši priatelia. Viac o detoxoch... 

Viac info: 

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m

Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.

Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.Vrelo doporučujem
DAGNAR BATTHYANY
CD
http://www.dagmarbatthyany.sk


alebo info o cenách na [email protected]
 
Ak si sám Ak sa chceš pobaviť Porozprávaj sa s Ludvikom