Login · Register
January 15 2021 23:08:45
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Kamene, amulety
Kamene sa rodia na Zemi, a preto majú silnú energiu. Aj starí ľudia používali všetky druhy nerastov nielen ako ozdoby, ale aj na magické účely (vrátane ochrany proti temným silám). Tu sú najmocnejšie amulety z poškodenia a zlého oka:
• Achát - tento kameň je vhodný pre ľudí so zraniteľným zdravím. Posilní biologické pole, ktoré bude odrážať negatívne impulzy bez toho, aby ich prenieslo do tela.
• Čierny onyx potrebujú úspešní a verejní ľudia, ktorí majú veľa konkurentov a závistivých ľudí. Je dôležité, aby tento kameň nebol len talisman, ale aj nástroj na prenos poškodenia. Preto neberú onyx ako darček, ale kupujú ho sami.
• Malachit je silnou ochranou pred zlým okom pre deti a tehotné ženy.
• Zafír je dobrý amulet pre úprimných a krištáľovo čistých ľudí. Ak máte čo skryť alebo ste navštívení zlými myšlienkami, odmietnite tento kameň nosiť.
• Údený kremeň - vhodný pre tých, ktorí sa zriedka stretávajú s prejavmi negativity. Ak sa nosí zriedka, vymaže auru. Ak je však s vami neustále prítomný, je možný negatívny dopad.
• Jade je kamenné signalizačné zariadenie. Keď sa prianie priblíži, jeho farba stmavne a odtieň sa stane matnejším.
• Ametyst - známy ako kameň „srdca“. Je užitočné pre tých, ktorí chcú chrániť svoje rodinné šťastie pred zlým okom alebo pre tých, ktorí majú podozrenie, že majú „korunu celibátu“.
korona
Citáty súčasných motivátorov o úspechu
1. “Najväčším bohatstvom je vzdelanie” – Robert Kiyosaki
2. “Človek koná, hlupák reaguje.” – Dan Millman
3. “Keď budeš robiť to, čo si vždy robil, tak dostaneš to, čo si vždy dostal. – Jack Canfield
4. “Prekážky sú to čo vidíš, keď sa prestaneš pozerať na svoj cieľ.” – Brian Tracy
5. “Ak nie si spokojný s tým čo dostávaš, musíš zmeniť svoje správanie.” – Jack Canfield
6. “Jediný spôsob ako získať to, čo chcete, je pomôcť dostatočnému množstvu ľudí získať to, čo oni chcú.” – Zig Ziglar
7. “Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.” – Tonny Robbins
8. “Celkový úspech je len nahromadením stoviek, ak nie tisícov pokusov a snáh, ktoré nikto nikdy neocení.” – Brian Tracy
9. “Vaše ciele musia byť také veľké, aby vás ráno vytiahli z postele – aby vás motivovali.” – Paul McKenna
10. “Ľudia zlyhávajú nie preto, že chyba je v nich, ale preto, že zlyhanie je súčasťou cesty, ktorá vedie k úspechu.” – Paul McKenna
jedna veta
Skutočný zmysel nášho života


Každé jedno znamenie vo zverokruhu je uspôsobené na naplnenie určitého životného účelu. A hoci sa konkrétny zmysel života od človeka k človeku bude určite líšiť, u ľudí narodených v tom istom znamení nájdeme niektoré zhodné charakteristiky, ktoré majú základ práve v ich znamení.
Na základe týchto charakteristík je potom aj pravdepodobnejšie, že ľudia narodení v tom istom znamení budú mať aj podobný pohľad na zmysel svojho života.
Ste teda pripravení zistiť, čo je zmyslom Vášho života? Urobili sme pre vás malý výskum. Podrobne sme preskúmali každé jedno znamenie vo zverokruhu, a ak vás zaujíma, čo sme zistili, čítajte ďalej.
čitaj viac...
farba očí prezradí o Vás všetko

V štúdii, ktorú previedli vedci na švédskej Univerzite Örebro, objavili súvislosť medzi farbou očí a osobnosťou človeka. Zdá sa, že staré známe príslovie: „oči sú bránou do duše“, je pravdivé.
V tejto štúdii vedci sledovali farbu očí u 428 ľudí, ktorú porovnávali s rôznymi osobnostnými znakmi. A to, čo objavili, bolo obdivuhodné.
Nie je to však prvýkrát, čo odborníci uvažovali o súvislosti medzi farbou očí a mozgom.
„Ľudské oko je tak úzko neurologicky spojené s mozgom, že by sme ho mohli nazývať jedinou časťou mozgu, ktorá je viditeľná.“ hovorí Dr. Antony Fallone z Edinburgskej univerzity
„Zdá sa, že je životne dôležitým záchytným bodom pre funkciu nášho mozgu.“
Je zaujímavé, do akej miery vystihuje farba očí povahu človeka. Prečítajte si, aké charakteristické vlastnosti vykazuje vaša farba očí:
Čierne alebo hnedé oči
Ľudia s tmavými očami sú rodení vodcovia a dokonca, i keď túto funkciu v živote nevyužívajú, ostatní nechápu tomuto rozdielu.
Tí, ktorí máte také tmavo hnedé oči, že ich máte takmer čierne, máte v skutočnosti jednu z najvzácnejších farieb očí na svete.
Z tohto dôvodu vás ľudia môžu vnímať tak, že ste tajomní. Avšak, jedna štúdia zistila, že tmavšie oči sú pre ostatných sympatickejšie.
Tmavá farba je spôsobená melanínom a jeho množstvom, ktoré máte vo svojom tele. Jedna štúdia odhalila súvislosť medzi tmavými očami a záľubou pre atletiku.
Čím viac tmavšie oči máte, tým viac je váš mozog schopný fungovať vďaka obsahu melanínu
Modré oči
Zatiaľ čo tí ľudia, ktorí majú modré oči, sú prirodzene silní vo vnútri i navonok, ostatní to tak pravdepodobne nevnímajú.
Dôvodom je to, že ostatní často modrookých ľudí vnímajú ako slabých, plachých alebo nedôveryhodných.
Ako uvádza britský denník Daily Mail, psychológovia zistili, že deti s modrými očami boli trochu nerozhodné skúšať nové veci.
Ženy so svetlými očami lepšie znášajú bolesti pri pôrode, ako aj stres, ktorý pri tom zažívajú.
Sivé oči
Sivé oči sú v skutočnosti dosť zriedkavé. Tí ľudia, ktorí majú túto farbu očí, sú zvyčajne takí vyrovnaní, že môžu mať dokonca pocit, ako by mali dve osobnosti.
Samozrejme, môže to byť buď dobré, alebo zlé, a to v závislosti od človeka. Ľudia so sivými očami musia vynaložiť vyššie úsilie na to, aby ich ostatní brali vážne.
Napriek všetkému prechovávajú títo ľudia veľmi hlboké emócie a starajú sa o všetkých ľudí.
Orieškovo hnedé oči
Existujú rôzne definície pre orieškovo hnedé oči, ale zvyčajne sa na nich podieľajú rôzne farby očí, ktoré spôsobujú, že sa podobajú lieskovému orechu alebo jantáru.
Podľa príručky Eye Doctor Guide sa orieškovo hnedé oči môžu zmeniť zo zelenej farby na hnedú, alebo môžu obsahovať rôzne odtiene oboch farieb.
Ľudí s touto vzácnou farbou očí môžu preto ostatní vnímať ako odlišných a jedinečných. Je to kvôli tomu, že väčšina týchto ľudí vykazuje nezávislosť, odvahu a spontánnosť.
Jeden odborník vysvetlil, že zmes farieb očí môže byť spôsobená nerovnováhou pečene, a preto, ak máte orieškovo hnedé oči, môžete byť náchylnejší na tráviace problémy.
Hnedé oči
Ľudia s hnedými očami majú vyššie množstvo melanínu, vďaka čomu majú výraznú tmu v očiach. Z tohto dôvodu majú títo ľudia tendenciu byť príjemnejší a asertívnejší.
Štúdia, ktorú uskutočnila Karlova univerzita v Prahe, opísala týchto ľudí ako všeobecne lojálnych, úctyhodných a láskavých.
Avšak, ak sa tak necítite, môže to byť kvôli nedostatku spánku. Podľa inej štúdie, ľudia s hnedými očami môžu spať o dve hodiny menej alebo viac ako ostatní.
V dôsledku toho môžu byť ľudia s hnedými očami trochu náladoví.
Zelené oči
Ľudia so zelenými očami sú prirodzene vnímaní ako sexy a zvodní. Ak sa opýtate, akú farbu očí ľudia najviac uprednostňujú, väčšina odpovie, že by si vybrala zelenú.
Tí, ktorí majú zelenú farbu očí, majú veľmi dobrú rovnováhu melanínu, vďaka čomu sú príjemnejší a dominantnejší podobne ako ľudia s hnedými očami.
Avšak sú tiež silní a opatrní ako ľudia s modrými očami.
dada
rada
poučne
7 vecí, ktoré potrebujete vedieť o narcistoch, z pohľadu psychológa
Narcisti sú všade a môže byť neuveriteľne vyčerpávajúce a náročné sa nimi zaoberať.
Uvádzame 7 vecí , ktoré potrebujete o narcistoch vedieť podľa sociálneho psychológa, ktorý sa inšpiroval osobnými skúsenosťami s týmto typom ľudí v každodennom živote.
čitaj viac,,
11 vecí, ktoré muži robia, keď sú zamilovaní Uložiť
My muži nie sme celkom dobrí vo vyjadrovaní svojich emócií slovami. Sme pohodlnejší vo svojich skutkoch, keď sa snažíme vyjadriť zložité citové rozpoloženie, ktoré prehliadame.
Predstavujeme silnú a neotrasiteľnú baštu bezpečnosti, do ktorej sa môžu naši priatelia a rodina utiahnuť, ak sa trápia alebo sú v nebezpečenstve.
Byť zraniteľnými a otvorenými je pre nás ťažké, ale nie nemožné. Je celkom zrejmé, že sme otvorili hradnú bránu našich sŕdc a nechali do nej niekoho vstúpiť.
Tu sú niektoré znaky, že žijete v tomto srdcovom zámku.
čitaj viac..
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.