Login · Register
April 20 2019 15:14:13
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti


 

 TOTO SÚ OSUDOVÉ ROKY PRE KAŽDÉ ZNAMENIE ZVEROKRUHU!
by Simonidessa
Každý človek si počas svojho života zažije šťastné aj menej šťastné obdobie a určite mnohých z nás zaujíma, s čím sú tieto zmeny spojené. Astrológ Pavel Globa si je istý, že tajomstvo úspechu spočíva v usporiadaní hviezd.
PRE NIEKTORÝCH JE TOTO VYSVETLENIE ÚPLNE ABSURDNÉ AŽ NEUVERITEĽNÉ. AVŠAK ĽUDSKÝ ŽIVOT MÁ SVOJE FÁZY, KTORÉ SÚ ÚZKO SPOJENÉ S POLOHOU NEBESKÝCH TELIES, URČUJÚCE OSUD ČLOVEKA OD JEHO NARODENIA.
Dnes vám prezradíme najúspešnejšie roky života! Spomeňte si na minulosť, pozrite sa do budúcnosti a buďte si istí, že vás čakajú zaujímavé a nezabudnuteľné udalosti.
1. Baran
Pred vami je omnoho viac pozitívnejších udalostí. Toto sú dôležité roky vášho života: 15, 19, 30, 35, 40, 45, 57, 60, 66 a 76. Veci, ktoré sa udejú počas týchto rokov možno nebudú najlepšie, no určite nie fatálne. Obdobie po 40-tke vám prinesie najvýznamnejšie zmeny!

2. Býk
DÔLEŽITÉ ROKY: 16, 21, 24, 30, 33, 39, 51, 60 A 69. OBDOBIE OD NARODENIA AŽ PO 30-TKU MOŽNO ŤAŽKO NAZVAŤ PRÍJEMNÉ, NO PO DOSIAHNUTÍ TOHTO VEKU VÁS ČAKÁ UŽ LEN TO NAJLEPŠIE.

3. Blíženci
DÔLEŽITÉ ROKY: 10, 20, 30, 40, 50, 64, 70 A 80. NEVIDITEĽNÁ SILA VÁS OCHRÁNI PRED UTRPENÍM, NEZHODÁM A ŤAŽKOSTIAM. Z TOHTO DÔVODU SA NEMUSÍTE OBÁVAŤ ZLÉHO OBDOBIA.

4. Rak
DÔLEŽITÉ ROKY: 15, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 75. ŽIVOTNÝ ENTUZIAZMUS VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ NA ROMANTICKEJ VLNE AŽ DO 30-TKY. PO TOM, AKO SA CITOVO UKĽUDNÍTE A MOŽNO NIE VŠETKO, ČO SA VÁM V ŽIVOTE STANE, SA VÁM BUDE PÁČIŤ.

5. Lev
Dôležité roky v živote: 19, 36, 40, 57, 60, 76. Nezlomný optimizmus a sebavedomie pomôžu levom prežiť zlé ale aj šťastné chvíle.

6. Panna
ROKY: 16, 21, 24, 32, 41, 50. NAJVIAC EMÓCII A PRÍJEMNÝCH SPOMIENOK JE SPOJENÝCH S VAŠOU KARIÉROU. NEBUĎTE SKLAMANÍ, PRÁCA MÔŽE PRINÁŠAŤ AJ POTEŠENIE A NEUBERIE VÁM TO ANI Z RADOSTÍ RODINNÉHO ŽIVOTA.

7. Váhy
Dôležité roky: 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72. Množstvo významných udalostí môže viesť k náhlemu úspechu. Prijmite s vďačnosťou každú prekážku, pretože sa môže jednať o váš krok nahor.

8. Škorpión
Dôležité roky: 15, 25, 30, 45, 50, 60, 74. Škorpiónom sa odporúča krotiť ich nepokojnú povahu. Všetky prekážky v živote budú vytvorené preto, aby ste ich zvládli.

9. Strelec
Dôležité roky: 15, 19, 36, 38, 40, 45, 57, 75. Každý tento rok vám poskytne neoceniteľné skúsenosti a stane sa z vás skutočne úspešný a šťastný človek.

10. Kozorožec
Dôležité roky: 16, 21, 30, 31, 33, 41, 50, 57. Zapamätajte si ich, pretože do vášho života prinesú radosť aj smútok. Buďte pripravení na akúkoľvek skúšku, no nebojte sa, všetko sa dobre skončí.

11. Vodnár
Dôležité roky: 11, 22, 24, 32, 42, 48, 50, 64, 72. Aj napriek všetkým odmietavým postojom k poverám si jedného dňa uvedomíte, že ste počas týchto rokoch zažili svoj najväčší úspech.

12. Ryby
DÔLEŽITÉ ROKY: 12, 24, 30, 36, 45, 48, 52, 60. NEPRIMERANÁ EMOCIONALITA VÁM BRANÍ VYCHUTNAŤ SI OKAMIHY V ŽIVOTE, KTORÉ PRINÁŠAJÚ ZMENY. BUDETE OMNOHO ŠŤASTNEJŠÍ, HNEĎ AKO DOSIAHNETE ŽIVOTNÝ POKOJ.
by Simonidessa
0900511020 tvoja pomoc
0900511020- Som tvoje hasičské auto, záchranný čln, vrtuľník,, tak to nezmeškaj!

V meste je veľká potopa a celé mesto sa evakuuje. Len kňaz zostane stáť na mieste.
Keď má vody po členky, príde za ním posledné hasičské auto: "Nasadnite si! Prišli sme vás zachrániť."
Kňaz len povie: "Mňa zachráni Boh!" Tak hasičské auto odíde.
Keď má vody po pás, príde k nemu posledný záchranný čln: "Nasadnite si! Prišli sme vás zachrániť."
Kňaz zase len povie: "Mňa zachráni Boh!" Tak aj čln odíde.
Keď má vody po krk, príde k nemu posledný vrtuľník: "Nasadnite si! Prišli sme vás zachrániť."
Kňaz znova len povie: "Mňa zachráni Boh!" Tak aj vrtuľník odíde.
Kňaz sa utopil a dostal sa pred Boha: "Bože, prečo si ma nezachránil? Ja som Ti tak veril!"
A Boh na to: "Čože? Veď som ti poslal hasičské auto, čln a dokonca aj helikoptéru!
štastie
buď sám sebou
cena lepšieho života
maš na TO!!!
motivácia
Pozvanka od http://www.achbergerovamaria.estranky.sk/
Srdečne Vás pozývame aj Vašich priateľov na mimoriadny seminár " Rodinných konštalácii"

zamerane na prosperitu a zamestnanie.Program: Začiatok o 9.30 hod.

Ukončenie prvej časti 12,30 hod

Obedňajšia prestávka 12.30 hod.- 13.30 hod.

Druhá časť 13.30 hod - 16.30 hod

Kde : Mosonmagyovar, Pazsit utca 31 A

Od hraníc Rajka 17km

Autobus 801 v BA Nar. divadlo smer Rajka

Raka vystúpiť pri Benzínovej tank. pumpe

V prípade potreby zabezpečíme dopravu z Rajky ale aj s Bratislavy vzájomným prepojením účastníkov.


Cena: I časť 20 Eur /doobeda

II. časť 20 Eur /poobede

I a II. časť 30 Eur/celý deň

Účasť je potrebné nahlásiť do soboty 15.00 hod.
kontakt 0903721350 Marika

http://www.achbergerovamaria.estranky.sk/

Konštelácie sú metóda, ktorá dokáže „otvoriť oči" a navodiť stav pochopenia problémov. Všetci sme súčasťou rôznych systémov - rodín, partnerských a priateľských vzťahov, pracovných kolektívov, spoločnosti. V každom z týchto systémov hráme určitú rolu. Niektoré sa nám páčiť môžu, iné menej. Na prvý pohľad sa môže zdať, že s tým niet čo urobiť. Avšak tieto systémy aj život ako taký potrebujú svoj prirodzený poriadok, ktorý často porušujeme, pretože si ho v bežnom živote nie sme vedomí. To môže byť dôvodom, prečo nás sprevádzajú rôzne typy problémov. Rodinné konštelácie sú skvelou možnosťou, ako tieto systémy odkryť a pozrieť sa, kde sa stala chyba. Týmto spôsobom môžeme nájsť traumy, chýbajúce články systému, či prevzaté role (napr. dcéra sa nevedomky správa ako niektorý problematický člen rodiny), ktoré nám spôsobujú ťažkosti. A čo je najdôležitejšie, zistené chyby je možné v konštelácii pokojnou cestou napraviť tak, aby bol v poriadku celý systém. Konštelovať sa dá aj zdravotný problém, práca, či finančné záležitosti. Aj v takýchto prípadoch je totiž možné pozrieť sa na časti systému, ktoré daný problém ovplyvňujú a uvoľniť existujúce blokády.

Hellinger neobjavil niečo neexistujúce, ale priniesol nový prístup v práci so systémami. Základy pre jeho prácu položila rodinná terapeutka Virginia Satirová, ktorá sa venovala rodinným systémom. Bert Hellinger jej prácu ďalej rozvinul, postupne objavoval pravidlá, ktoré systémy ovplyvňujú a vytvoril systémové konštelácie, techniku ktorých doviedol takmer k dokonalosti. Okolo roku 2007 začal používať takzvané Pohyby duše. Vychádzajú z rodinných konštelácií, ale účastníci konštelácie sa len zľahka a bez slov pohybujú, vnímajúc pocity a energie, ktoré zažívajú. Konštelácia trvá tak dlho, kým tieto pocity úplne neprežijú. Pri takejto práci sa niekedy nepoužívajú zástupcovia, ale človek na svojom mieste stojí sám
pre vás,,,
Kým nezažiješ, nepochopíš! Situácie, s ktorými sa stotožníme, len ak ich sami prežijeme
Neodsudzujete druhých za to, čo robia, ako sa správajú, pretože nikdy neviete, čo ich k tomu vedie. Navyše, pokiaľ ste sami nezažili niečo podobné, asi sa len ťažko dokážete vžiť do ich situácie.
Pochopiť správanie druhých môžeme len vtedy, ak sa dostaneme do rovnakej situácie, ako oni
Správanie či zmýšľanie vašich priateľov, rodiny a blízkeho okolia môžete pochopiť až vtedy, keď zažijete rovnaké situácie ako oni. Tie dobré aj tie zlé.
Zlyhanie
Nesmejte sa nikomu, kto na ceste životom „zakopne“, pretože nikdy nevieš, či sa to nestane aj vám. Ľudia nie sú stroje a na chybách sa predsa učí najlepšie. Preto nie je žiadna hanba, ak občas vyhoríte.
Pravá láska
Len tí, ktorí boli skutočne aspoň raz zamilovaní vedia, čo je to pravá láska. Iní sa tomu smejú... Ale raz to určite aj oni pochopia.
Prehnaná žiarlivosť
Stať sa to môže každému. Preto nikdy neodsudzujte tých, ktorí zašli trochu za čiaru. Nikdy neviete, čo ich k tomu viedlo a či sa náhodou raz nedostanete do rovnakej situácie.
Pôrod
Darovať život považujú ženy za to najlepšie v živote. Tie, ktoré nerodili si myslia, že zveličujú, ale opak je pravdou. Nie je to až taká samozrejmosť. Pochopíte, keď porodíte.
Strach o druhých
To, že sa rodičia boja o svoje deti, nie je na smiech a nie je to ani otázka dôvery. Je to prirodzená vec, ktorá plynie z ich lásky. Keď budete rodičmi, zistíte.
test osobnosti
Detoxi

Detoxi

Sú jedinéčná veštba, ktorá Vás naučí pretvárať pravidlá. 

Ukáže Vám tajné zbrane nepriateľou, ale aj priateľov. 

Posunie Vás ďalej, keď to potrebujete Vy, ake aj Vaši priatelia. Viac o detoxoch... 

Viac info: 

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m

Shoutbox
You must login to post a message.

20-04-2019 02:04
[img]http://essaye
rudite.com/images/
banner/500x500.jpg
[/img]
write my essay https://essayerudi
te.com/write-my-es
say/ 100 bes

26-03-2019 04:14
Used college girl Ashton Please come in, and perceive free to fuck me Loaded, youthful and horny Girl-on-girl coworkers Karlie Montana Banks Huge titted blondie http://www.google.
tm/url?q=www.tubeo

22-03-2019 02:50
Rubdown for a small Princess Clean gash lezzies Vanda Violette Youthfull fledgling stunner group-fucked by several soldiers My friend's my was fucked by me in rear end Alexis is sexy after reading

Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.Vrelo doporučujem
DAGNAR BATTHYANY
CD
http://www.dagmarbatthyany.sk


alebo info o cenách na [email protected]
 
Ak si sám Ak sa chceš pobaviť Porozprávaj sa s Ludvikom