Login · Register
January 16 2021 00:19:16
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

10 dôvodov, prečo väčšina mužov nevie zvládnuť silné ženy Uložiť


Čo presne robí ženu silnou? Jej boje, obety a nesebeckosť.
Silná žena znáša bolesť, prekoná srdcervúce skúsenosti a dokáže odpustiť. Silná žena pláva v hlbokých a zradných vodách a zadržiava svoj dych najviac, ako je to možné.
Predstavuje typ ženy, ktorá je sebestačná, nezávislá, milujúca a nemá žiadne obavy ukázať svoju zraniteľnosť. Silná žena vie, že v jednej chvíli ste učiteľom a na druhý deň môžete byť študentom.
Tak, ako si taká žena udrží muža?
Tu je 10 dôvodov, prečo väčšina mužov nevie zvládnuť silné ženy:
čitaj viac,,
Ak muž tieto vlastnosti nemá, jej srdce si nezíska.
…a keď aj získa, určite nie dlhodobo. Mentálne silná žena totiž potrebuje muža a nie chlapca. Potrebuje cítiť lásku, podporu, úctu a stabilitu. Vie, čo potrebuje a vie, čo chce. A zo svojich nárokov za žiadnych okolností nepoľaví.
Aké vlastností teda mentálne silná žena potrebuje vidieť u svojho partnera? Odpoveď poskytol portál The minds journal.
#1 Sebaistotu
Netreba si, samozrejme, mýliť sebaistotu s prehnaným sebavedomím – všetkého veľa škodí. Psychicky silná žena pri sebe však potrebuje muža, ktorý verí nielen v ňu, ale rovnako tak aj v seba.
#2 Má efektívnu komunikáciu
Nemal by byť výstredným a večne urečneným „zabávačom“, práve naopak. Dokáže druhým načúvať a nehovorí zbytočne veľa.
#3 Má zmysel pre humor
V živote každého nastanú situácie, kedy to jediné, čo vám zastáva, je len nad všetkým sa poriadne zasmiať. A zasmiať sa na sebe dokážu naozaj len mentálne silní ľudia.


#4 Je ambiciózny
Pre silnú ženu je atraktívny jedine muž, ktorý je ambiciózny. Mal by vedieť, čo chce a nemal by sa báť podniknúť kroky na to, aby to dosiahol.
#5 Nezáleží mu na názore druhých
To, čo si o ňom myslia druhí ľudia, ho už dávno prestalo zaujímať. Robí to, čo ho robí šťastným a je mu úplne jedno, čo na to povedia kolegovia, susedia či hoci aj priatelia.
#6 Dokáže viesť, ale i nasledovať
Nerobí mu problém chopiť sa iniciatívy, avšak rovnako dobre vie rozoznať situácie, kedy má niekoho nasledovať. Dokáže sa stotožniť aj s touto rolou a vôbec mu to nerobí problém.
#7 Svoju ženu si bude vážiť
K svojej partnerke sa bude vždy správať so všetkou úctou a pokorou. Bude hrdý na jej úspechy a nebude mať problém pochváliť ju, keďže ju považuje za rovnocenného partnera.

karmický klúč
Mám ešte - 21ks Karmického klúča od ORACLE CROWN v prípade záujmu volajte 0900511020 ,alebo sprava cena je 15€ je to pekný darček ak chcete niekomu pomôcť ,alebo si vy potrebujete upratať život.
Karmický kľúč// Rieši -Zmenu čakier, karmický dlh ,psychosomatika ,pretransformuje programy a vzorce už vytvorené, transformácia a sloboda, zákon kauzality, očista, liečenie problémových záležitostí, pomoc pri alternatívnej medicíne ,životná rovnováha a liečivé účinky, očista priestoru, karmické problémy, staré bloky aj tie ktoré odolávali terapiám, pomáha odstraňovať energetické bloky a spriechodňovať čakry a meridiány
Náš svet je starobylá duchovná forma Ab aeterno. -Od večnosti
postavená z tisíce rokov starých skutkov.
Počas procesu sa už od dávnych vekov stalo množstvo chýb, ktoré je potrebné opraviť.
Mnohý z nás sú zaťažený karmickým posolstvom, pretože sú výnimoční a majú ako jediný schopnosť vyriešiť dávnu úlohu a pomôcť .
Je jedno koľko je okolo vás temnoty ,,,Svetlo vo vás sa nepodarí uhasiť
Per me omnia- Skrze mňa Všetko
Tempora mutantur, et nos mutamur in illis- Časy sa menia a my s nimi.
OracleCrown
TEMNÝ MĚSÍC 28.10.2019 // maria Bulkova
Cottage Witch Apothecary
·
ve 4:38 hod ve znamení Štíra ♏

Už v pondělí nás čeká jeden z nejnáročnějších tmavých Měsíců tohoto roku.

Stará Luna ve znamení Štíra je znamením toho, že musíme najít své místo v životě. Skrz všechny problémy, peripetie, překážky. Překonat v sobě to, co nám působí i sebemenší problém, uvolnit věci, které nám nepřinášejí nic dobrého.
Ponořit se hluboko do sebe, do té temnější části naší duše.
Právě z tohoto místa začíná uzdravení a znovuzrození.

Celkově nebude tento čas ani hezký, ani příjemný - a to pro většinu z nás.
Měsíc ve Štíru se bude nacházet naproti Uranu, což může přinést problémy, nehody, nepředvídatelné situace a vysokou nevyrovnanost všech osob.

Uran se navíc připojí ke hvězdě, která zesiluje spontánní povahu této planety. Představuje nehody, požár, válku a zemětřesení.

Bude nutné přistupovat k tomuto Měsíci trpělivě, opatrně a plynule reagovat na všechny změny a situace.
Pokud uděláte chybu, omluvte se. Jen tak předejdete následnému konfliktu.

Pozor na následujících 48 hodin - v těch bude působení Měsíce extrémně silné.

Bude to zároveň i čas nevyzpytatelných změn, chaosu a vysoké energie. V lidech se probudí velká úzkost, netrpělivost, prudkost, násilí.

Vaše jednání a reakce mohou také vést k riskantnímu chování, chybám nebo nehodám. I když vy sami vezmete výše uvedené v potaz, myslete na to, že ostatní kolem vás mohou být nespolehliví, nevyzpytatelní až šílení. Pozor na to.
Do vašeho života může také vstoupit úplně nový člověk, přinést problémy, chaos, zmatek a pak opět rychle odejít. A vy tak zůstanete na všechno sami.

Proto pozor zejména na vztahy. Ačkoli budeme mít zvýšenou potřebu osobní svobody a nezávislosti, nebude vhodné odpoutávat se od stávajících partnerů.

Nejlepší způsob, jak se vypořádat s tímto časem bude ochota se přizpůsobit (i když nám to bude činit potíže) a odolat změnám (což nám může činit ještě větší potíže). To vše nám ale může nabídnout novou cestu vpřed.

Celkově tedy bude působení tohoto Měsíce extrémně silné.
A to v celosvětovém měřítku.

V dalších dvou týdnech opravdu hodně přemýšlejte nad důsledky svých rozhodnutí a neriskujte!

Účinky trvají do dalšího temného Měsíce v listopadu, avšak po zmíněných 2 týdnech začnou slábnout.
Tentokrát bych vám ani v čase nového Měsíce nedoporučila zahajovat jakékoli projekty. Stejně tak vyčkejte s novými vztahy, cestami, apod. Minimálně do doby než nastane dorůstající Měsíc.

Listopadový úplněk nás pak oprostí od všeho zlého, neboť jeho velká síla posílená dalšími astrologickými aspekty přinese možnost splnit si naše sny. Jeho symbolem bude energie, štěstí a úspěch.
Poučné
https://video.aktualne.cz/dvtv/odmitam-bezbrehe-slunickarstvi-musime-umet-prozit-i-tezke-si/r~177a23b84e2211e9b6a9ac1f6b220ee8/?fbclid=IwAR05hSrYBFoJ1TVJ3vSL91GnrYJHg5OIXxoHUxUaaH_42UnmGgCIIaeiyBw
sme nositeľmi našej rodinnej karmy?

5 znakov,

Karma, ktorá sa prenáša z predkov na potomkov prostredníctvom pokrvnej línie, sa nazýva rodinná karma.

Členovia rodiny, ktorí sú po duchovnej stránke najvyspelejší, ponesú tieto „energetické bloky“ rodinnej karmy počas celého svojho života – od narodenia až do momentu, keď sa im podarí z okov rodinnej karmy oslobodiť.
citaj viac,,
náš životný partner nám bol vybratý už vopredNáš životný partner či partnerka, naša spriaznená duša je pre každého z nás už vopred určená, bez ohľadu na to, či si to uvedomujeme alebo nie.

Na celej veci je však ešte niečo omnoho bláznivejšie – naša duša, naše inštinkty a naše podvedomie už teraz vedia, kto je našou polovičkou.
čitaj viac,,,,
čo prinesie štastie

Hviezdy nám napovedia o nás samotných a osobnosti blízkeho človeka, ale môžu nám prezradiť aj spôsob, akým dosiahneme šťastie. Viete, aké čísla, dni, farby, kamene prinesú šťastie vám?

čitaj viac,,,
znamenia
Vždy existovali presné výroky o znameniach zverokruhu, pretože sa objavujú spoločné znaky postáv, ktoré pozorovali osoby narodené pod rovnakou konšteláciou. Čítajte a možno tam nájdete skryté tajomstvá!....
Stratil si motiváciu? Začni aplikovať týchto 15 myšlienok

V myšlienkach je obrovská sila, pričom sú to práve negatívne myšlienky, ktoré mnohým ľuďom bránia v dosahovaní cieľov. Dobrou správou ale je, že rovnako silné je aj pozitívne myslenie. Ak sa budete niekedy cítiť bez motivácie, stačí aplikovať niektorú z nasledujúcich 15 myšlienok. Verte, že vám dodajú energiu!
čitaj viac..
7 znaků toho, že se vám snaží vesmír něco naznačit prostřednictvím synchronicit


Termín synchronicita vytvořil známý psycholog Carl Jung.

Je to zdání „smysluplných náhod“ ve vašem životě, které jsou nepravděpodobné, ironické a někdy moc užitečné.


Tento jev představuje „odkaz“ z vesmíru, je znakem vaší intuice a spojení.

Pokud jste zažili synchronicitu, byli jste na správném místě ve správný čas.

Ačkoliv někteří lidé by řekli, že pravděpodobnost výskytu jedné z těchto událostí je velmi nízká, mnohým lidem se synchronicity objevují po celou dobu.

Je to magický jev, který nám umožní uvědomit si, že jsme otevření duchovnímu vedení a že jsme na té správné cestě.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.