Login · Register
January 15 2021 23:40:01
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

5 způsobů, jak si vyvoláte lucidní (vědomé) sny

Vědomé (lucidní) snění nefunguje pro každého, ale ti, kteří jsou schopni vyvolat si lucidní sny, se spoléhají na několik populárních metod.

Zatímco většina těchto lucidních snů vychází pouze z mentální přípravy a tréninku, existuje mechanismus lucidního snění, jako jsou například masky vědomého snění, které také napomáhají kontrolovat vaše sny.
Čtěte dál a dozvíte se více:
Nikdy neignorujte tyto symboly ve svých snech: Naznačují vám, co máte v životě udělat


Naše sny nejsou jen nějaké náhodné výjevy vyvěrající z našeho mozku. Naše podvědomí se nám tím snaží něco říct nebo ukázat.

Pokud umíme snem správně naslouchat, můžeme také lépe pochopit sebe sama či svou životní cestu.
5 znaků toho, že se vám svět duchů snaží pomoct

Už jste někdy zažili pocit, že vás někdo sleduje, nebo že je někdo kolem vás?

Byli jste v pokoji a najednou vám přešel mráz po zádech a měli jste husí kůži? Našli jste pírko nebo minci na podivných místech?


Svět duchů na vás působí prostřednictvím různých prvků, aby vám pomohl.

Zde je pět znaků toho, že se vám svět duchů snaží pomoct:
Jak souvisí vaše nálada s jednotlivými fázemi Měsíce


Měsíční fáze byly pečlivě sledovány a zpracovávány v mnoha kontextech v průběhu celé historie lidstva.

Měsíc ovlivňuje hladinu světového oceánu. Má vliv na mořský příliv a odliv, růst ovoce a zeleniny (na biodynamické farmě se plodiny sázejí v souladu s měsíčními a slunečními cykly), jakož i na vaši mysl a celé tělo.

Pokud se zamyslíte nad tím, jak silný má Měsíc vliv na mořskou hladinu, určitě si uvědomíte, že musí mít stejně silný vliv i na vás, protože nás všechny stejně tvoří voda.

Ale může mít Měsíc vliv i na naši psychiku a emoce?

Uvádíme jednotlivé měsíční fáze a způsoby, jak může Měsíc ovlivňovat vaši náladu a běžné činnosti.

Můžete si dělat nějaké poznámky během čtení jednotlivých měsíčních fází a uvidíte, jestli si všimnete nějaké podobnosti a spojení mezi měsíčními fázemi a vašimi emocemi.
Nejste tu poprvé: 10 znaků toho, že vaše duše je reinkarnovaná


Reinkarnace doslova znamená „opět se zhmotnit“.

Některá náboženství, obzvláště hinduismus, věří, že po smrti se duše přemístí, aby existovala v rámci jiné formy života.


I když si nemůžeme být jisti tím, co se stane, když zemřeme, mnozí z nás mívají pocit, jako by již prožili několik životů na této planetě.

Pokud vás někdy napadlo, že jste žili více než jeden život na této planetě, můžete si přečíst následující znaky reinkarnované duše, abyste našli odpověď:
Proč páry, které si vyměňují názory, se milují víc?


Většina vztahů je založena na lásce a postupně nabývá podoby motýla. Ze začátku je vše skvělé. Shodnete se na názorech a děláte kompromisy.

Jakmile se skončí prvotní fáze „líbánek“, objevují se odlišné názory, rozdíly a vaše individuální osobnosti. Později tak každý vztah zažije mírné turbulence. Váš vztah se tím otestuje.
5 věcí, které byste za všech okolností měli udržet tajemstvím
Doporučuje se, abyste detaily o svém životě neříkali každému. A to z důvodu, že naslouchající ucho se může změnit na běžící ústa.

Chcete-li se vyhnout zklamání, je lepší, když si osobní věci budete raději nechávat pro sebe, než je komukoliv věšet na nos.


čitaj viac,,,,
10-drobnosti-k-uspechuÚspěšní lidé myslí rozdílně, jednají rozdílně a nakonec se odlišují od neúspěšných lidí tím, že za svým úspěchem kráčejí odlišnou cestou.

Všichni úspěšní lidé mají podobné vlastnosti a vzory chování. Dá se říci, že stát se jedním z nich není vůbec těžké, pokud se naučíte dělat i vy věci, které dělají oni.
12 důvodů, proč většina mužů nezvládá život po boku žen se silnou empatií

12 důvodů, proč většina mužů nezvládá život po boku žen se silnou empatií

Všimli jste si už někdy, že pro ženu se silně vyvinutou schopností empatie je mimořádně náročné najít si lásku?

Někdy se zdá, jako kdyby neexistoval žádný vhodný partner, který by zvládal společný život po boku této ženy. A bohužel, většina žen se silnou empatií toto své neštěstí v lásce nenese zrovna nejlépe.
Co říkají vědci: Dokážou psi vycítit špatného člověka?

Co říkají vědci: Dokážou psi vycítit špatného člověka?

Je všeobecně známo, že psi dokážou vycítit u člověka strach. Je však možné, aby měli schopnost „vyčichat“ pravdu o charakteru či úmyslech konkrétního člověka?

Zdá se, že náš čtyřnohý přítel je ve skutečnosti mnohem chytřejší, než jsme ochotni připustit. Ukázalo se, že ohledně rozpoznávání chování lidí jsou psi velmi bystří pozorovatelé.
To potvrdili i vědci. Profesorka psychologie, Akiko Takaoka, se svým týmem na Kjótské univerzitě v Japonsku provedla výzkum, jehož cílem bylo zjistit, zda psi opravdu mají schopnost vycítit důvěryhodnost konkrétního člověka.

Vědci v tomto výzkumu vyzkoušeli několik způsobů, jak by mohli oklamat naše čtyřnohé přátele – samozřejmě pouze ve jménu vědy. Lidstvu je již celé věky známo, že když ukážeme na nějaký předmět prstem, náš pejsek se za ním rozběhne.

A z tohoto faktu vychází i výzkum vědců z Japonska. V tomto experimentu jeden z vědců nejprve ukázal na psí boudu, uvnitř které na psy čekal pamlsek.Jak se dalo předpokládat, psi se k boudě bez váhání rozběhli. Ve druhém kole tento vědec ukázal na psí boudu, která byla prázdná. Psi se rozběhli k boudě i tentokrát se stejnou vervou. Když však doběhli k boudě, zjistili, že je prázdná – žádný pamlsek na nich zde nečekal.

Když vědec ukázal na psí boudu potřetí, psi odmítli běžet k boudě i přesto, že tentokrát v jejím nitru na nich znovu čekal pamlsek. Z předešlé zkušenosti psi vyhodnotili, že osobě, která ukázala na boudu, v níž nebyla potrava, se již nedá důvěřovat.

Tento experiment byl proveden na 34 psech a všichni psi odmítli běžet k boudě, když na ni vědec ukázal potřetí. Tímto experimentem se potvrdilo zejména to, že psi buď dokážou spolehlivě rozpoznat lháře, nebo jsou velmi opatrní v projevování důvěry.

Jinak řečeno, když už jednou oklameme našeho čtyřnohého přítele, vytvoří si o nás „názor“, že nám už nelze důvěřovat, a proto se k nám začne chovat obezřetněji.

Psi dokážou rozpoznat špatného člověka
„Psi disponují mnohem sofistikovanější sociální inteligencí, než by se mohlo na první pohled zdát. Tento druh inteligence se u psů vyvinul evolucí v průběhu milionů let soužití psa s člověkem,“ vysvětluje profesorka Takaoka.

Sama přiznala, že je překvapena z výsledků jejího experimentu, ve kterém se ukázalo zejména to, jak rychle „pes dokáže vyhodnotit člověka jako nedůvěryhodného“.

Dr. John Bradshaw působí jako profesor veterinární medicíny na univerzitě v Bristolu v Anglii. Na výše zmíněném experimentu se sice nijak nepodílel, ale tvrdí, že výsledky tohoto výzkumu poukazují na to, že psi dávají přednost předvídatelnosti.

Když gestikulace jejich pána není jednoznačná, nebo jí chybí logičnost, psi obyčejně začnou být nervózní a zmatení.Vědci mají v plánu provést podobný experiment, do kterého by zahrnuli vlky, protože vlci a psi, jelikož jsou vzdálení příbuzní, jsou si velmi podobní a zejména po „psychické“ stránce.

Smyslem tohoto připravovaného experimentu v žádném případě nebude nechat se pokousat – vědci chtějí vypátrat, jaký je skutečný rozměr rozdílů mezi vlky a psy, kteří jsou již tisíciletí vystaveni vlivu domestikace člověkem.Zdroj: good.is, Zpracovala: Mocvědomí.cz
10 citátů Paula Coelha
Paolo Coelho je brazilský spisovatel, pocházející z Rio de Janeiro, který je známý především pro svůj román Alchymista.
V jeho slovech se ukrývá muzikálnost, možná proto, že nebyl jen spisovatelem, ale také textařem.
Těchto jeho 10 citátů roztaje vaše srdce, popožene vaši duši a vzbudí ve vás smyslnost. Uvidíte, co mám na mysli…
10 citátů Paola Coelha
„Ve štěstí nám brání dvě věci: že žijeme v minulosti a pozorujeme ostatní.“
Lao Tzu řekl totéž: „Pokud máte depresi, žijete v minulosti. Pokud máte strach, žijete v budoucnosti.
Pokud cítíte klid, žijete v přítomnosti. Možná přišel čas na to, abyste ocenili tento okamžik, nemám pravdu?“
„Když něco chcete, celý vesmír vám pomůže, abyste toho dosáhli.“
Jaká síla tkví v prvním kroku! Pokud se to bojíte zkusit, nebo si nejste jisti, jestli to bude stát za to, vše, co potřebujete, je udělat první krok.
Začnou se vám dít skutečně úžasné věci, když uděláte první krok. Dokonce i když tento první krok je jen sotva šťastnější, vědecký výzkum dokázal, že můžete změnit své štěstí, když si znovu vyžádáte radost a uskutečnění potřebných kroků na její vrácení.
„Důležité setkání jsou plánované dušemi dávno předtím, než se těla navzájem uvidí.“
Věda odmítla duši jako objekt lidské víry nebo ji ponížila na psychologickou představu, která formuje naše poznání viditelného fyzického světa.
Chytřejší lidé mezi námi si uvědomují, že duše je nejen skutečná, ale také existuje dlouho poté, co se naše fyzická těla vypaří a rozloží.
Máme duševní rodiny, ale opravdu celý svět je plný našich spřízněných duší, protože jsme všichni propojeni. Naše duše také udržují pramen všech znalostí, takže jsou pravděpodobně moudřejší než náš omezený fyzický mozek, který nás také ovlivňuje.
„Svět se mění podle vašeho příkladu, ne podle vašeho názoru.“
Skuteční iniciátoři a šejkové ve světě mají jen zřídka čas prosit vás, abyste s nimi souhlasili. Opravdu jim nezáleží na vašem názoru.
Jsou příliš zaneprázdněni plněním svého vášnivého cíle, a i když si ostatní mohou všimnout toho, jaké úžasné věci dokázali – je to pro ně prostě vedlejší.
Přestaňte blabotat o tom, co chcete změnit a změňte to.
„Všechny ženy mají mnohem lépe rozvinutější vnímavost než muži. Tím, že všechny ženy byly nějakým způsobem utlačovány několik tisíciletí, začaly rozvíjet tento svůj šestý smysl, rozjímání a lásku. A to je něco, co je pro nás těžké akceptovat jako součást naší společnosti.“
Není to poslání jednotlivých pohlaví, ale to, že si úplně přestáváme všímat toho, že ztráta naší božské ženskosti kvůli patriarchálnímu systému je mimořádně škodlivá.
Staré systémy se rozpadají – politické, ekonomické, společenské, rodinné apod., aby byly nahrazeny paradigmatem „Nové Země“.
Ženy nechtějí posílat své děti do války. Nosily je ve svých tělech. Nechtějí vidět muže, aby je nutili zdržovat emoce, aby se staly potlačovány a propleteny. Náš přirozený stav je jedině láska a přijetí.
Božská ženskost si váží sexuality, otevřenosti, tvořivosti – veškerých kvalit, které byly vyhoštěny nebo dodatečně přibírány patriarchální Bohy.
Když se všichni znovu spojíme se starodávnou ženskostí – včetně Zemi samotné, znovu získáme dary intuice, nadpřirozených schopností, jasnovidectví a mnoha jiných úžasných vlastností, které tento svět zoufale potřebuje.
„Nikdy nebudeme schopni uniknout před svým srdcem. Proto je lepší ho poslechnout, co nám musí říct.“
Máme takovou povahu, že se vyhýbáme emocionální bolesti. Ale nemůžeme popírat skutečnou pravdu navždy. To, s čím se nezabýváme, se nám uloží do těla.
Tělo mluví. Jen v případě, kdy slyšíme, že náš hluboký žal poskytuje cestu soucitu – pro nás i pro ostatní.
Pokud jste nevyslechli, co vám chtělo tělo říct, pak budete cítit vaše potlačené emoce jako fyzickou bolest, která nakonec přeroste do onemocnění.
Coelho povzbuzuje, abyste místo toho poslouchali.
„Proč je pro většinu z nás těžké přijmout lásku? Protože znamená utrpení. Víte to. Ale zaprvé láska je tou nejdůležitější emocí v životě. Za druhé, je také jedinou emocí, která je divoká, že nás může přivést do nebe nebo do pekla. Neříkám, že láska nás vždy vezme do nebe. Váš život se může stát noční můrou. Ale říkám, že stojí za to riskovat.“
Umělci, malíři, hudebníci a básníci zkoumali lásku tisíciletí. Když to dělali vědci, zjistili, že by mohli vytvořit nejvyšší vrchol uvolněním oxytocinu a dopaminu do naší krve, aby způsobili pohodlí, připoutání a dokonce posedlost.
Když ztratíme lásku, jiný soubor chemikálií v nás může vyvolat pocit, jako kdybychom ztratili končetinu. Jako Coelho poznamenává, že dokonce i s tak úžasným scénářem z hlediska rizika/výnosnosti, jsme my všichni stále ve ztrátě, když se jedná o lásku.
„Kultura přináší lepší pochopení mezi lidmi. A pokud lidé lépe pochopí duši každého člověka, snadněji se překonají ekonomické a politické bariéry. Ale nejprve musí pochopit, že jejich soused je nakonec stejný jako oni, se stejnými problémy, se stejnými otázkami.“
Cestujte. Poznejte jiné kultury. Pochopte perspektivy ostatních. My všichni máme červenou krev.
„Pokud si myslíte, že dobrodružství je nebezpečné, zkuste rutinu. Je smrtelná.“
Všichni nemůžeme mít příliš mnoho zábavy v životě. Dělat stejnou věc znovu a znovu je frustrující.
Můžeme se stát otroky vlastních zvyků (dokonce i duševních). Je lepší využít šance a vyzkoušet něco nového. Pokud fyzicky nezemřeme z naší rutiny, určitě zemřeme v našich srdcích a myslích.
„Buďte přítomni. Milujte se. Udělejte si čaj. Vyhněte se všednímu rozhovoru. Obejměte konverzaci. Kupte si rostlinu a polijte ji. Ustelte si postel. Ustelte postel někomu jinému. Mluvte chytře a rychle řekněte vtip. Utíkejte. Věnujte se umění. Vytvářejte. Plavte v oceánu. Plavte v dešti. Dejte si šanci. Ptejte se otázky. Dělejte chyby. Učte se. Poznejte vaši hodnotu. Milujte divokost. Rychle odpouštějte. Pusťte to, co vás nedělá šťastných. Začněte růst.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.