Login · Register
September 29 2022 14:33:54
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Samota môže poškodiť zdravie viac ako obezita

Pocit samoty môže byť dočasnı, no pre niekoho je to spôsob, akım svoj život žije. Nemá to však pozitívny vplyv na psychiku ani fyzické zdravie.Čítajte viac: http://zena.sme.sk/c/7525868/samota-moze-poskodit-zdravie-viac-ako-obezita.html#ixzz3Kw3td8qj
Každı sa občas cíti sám. Dobrá správa je, že u väčšiny je to len dočasná záležitosť, ktorá stretne človeka v zlomovej situácii.
Sami sa môžete cítiť po presťahovaní do iného mesta, rozchode či v novej práci. Po čase sa asimilujete a zaradíte opäť do spoločnosti alebo si uvedomíte, že v skutočnosti sami nie ste a že tento pocit ste si vyvolali vy v krátkom pochmúrnom období.
No v prípade druhej skupiny ľudí je to spôsob, akım vedú svoj život. Netrpia nedostatkom spoločenstva okolo seba a nežijú v pustatine, no úroveň komunikácie a prepojenia s ostatnımi je veľmi nízka.
Zoznámte sa
Nájdite skutočnı vzťah na dvaja.sme.sk, serióznej zoznamke od SME.sk.
Nečakajte a prihláste sa hneď
dvaja_text_odkaz.png
Seriózne zoznámenie
Každı z nás chce byť niekedy sám, no chronická samota môže mať podľa prieskumov neblahé následky na zdravie človeka.
Vedci stále skúmajú prepojenie psychiky z fyzickım zdravím a počas rokov vıskumov prišli k niekoľkım poznatkom.

čitaj viac...
Prečo vzťah medzi ženou a mužom zabíja lásku?
Zamilovanie. Dve egá si spoločne zafetujú, omámia sa, spoja sa do jedného veľkého ega nevnímajúceho svet navôkol a žitie na pár mesiacov zružovie. Prekrásny stav! Heroín a všetky drogy sveta sa môžu ísť kúpať do Bešeňovej, sú zbytočné. Oproti láske ponúkajú holé „nič“. Zamilovanosť je ako keď vás očarí prekrásne auto. Jeho dizajn, farba, prevedenie a interiér vám zašijú ústa a rozšíria zreničky. Ale môže sa stať, že keď otvoríte kapotu, bude v ňom chıbať motor.
čitaj viac...
Vieme, čo sa deje medzi životom a smrťou!
Klinická smrť. Neopísateľnı pocit, akoby ste opúšťali svoje telo. Vedci majú dôkaz o tom, čo sa deje po zástave srdca! Mnohí pokladajú rozprávanie ľudí o svetle na konci tunela a vznášaním sa nad miestnosťou s telom len za obyčajné halucinácie či vıplod fantázie. Čitaj viac...
Prečítať toto vám zaberie 1 minútu, no myslenie zmení natrvalo
Dvaja muži, obaja vážne chorí, ležali v tej istej nemocničnej izbe.

Jednému z nich bolo dovolené si každı deň na hodinu sadnúť, aby mu odtiekla z pľúc nahromadená tekutina. Jeho posteľ bola hneď vedľa okna.

Druhı muž strávil celı čas ležaním na chrbte.

Muži spolu prerozprávali celé hodiny.


Hovorili o svojich manželkách, domovoch, práci, službe v armáde, kde všade boli na dovolenke…

Každé popoludnie, keď si muž ležiaci pri okne mohol sadnúť, strávil čas rozprávaním svojmu spolubydliacemu o všetkom, čo sa dialo za oknom.

Muž v druhej posteli vždy počas tej jednej hodiny denne ožíval, keď sa jeho svet rozšíril a ožil o všetku tú aktivitu a farby vonkajšieho sveta.

Za oknom sa nachádzal park s krásnym jazierkom. Kačky a labute sa hrali na hladine, kım deti si na nej púšťali svoje modely lodičiek. Mladé zaľúbené páry sa prechádzali držiac sa za ruky uprostred záhonov kvetov hıriacimi všetkımi farbami a v diaľke bolo možné vzhliadnuť siluetu mesta.

Kım muž sediaci pri okne to všetko do detailov popisoval, muž sediaci na opačnej strane izby mal privreté oči a predstavoval si celú tú malebnú scenériu.

V jedno teplé odpoludnie muž pri okne popisoval sprievod, ktorı práve išiel okolo.

Aj keď druhı muž nepočul žiadne zvuky kapely, dokázal si to vo svojej mysli veľmi živo celé predstaviť.

Dni, tıždne a mesiace ubiehali.

V jedno ráno prišla zdravotná sestra, aby pre mužov doniesla vodu na kúpanie. V posteli pri okne však už našla len nehybné telo muža. Skonal v pokoji počas spánku.

Smutná privolala ďalších zamestnancov nemocnice, aby telo odniesli. čitaj viac,,,
Tak tak


5 fáz zamilovanosti: Naozajstná láska nie je vždy len o motıľoch v bruchu
Každı vzťah prechádza niekoľkımi fázami, kım dospeje do zrelej stabilnej lásky, dlhodobého partnerstva. Každá etapa tohto zložitého cyklu má vplyv aj na naše zdravie. V začiatku sme opojení, prestaneme pociťovať hlad a môžeme schudnúť. Aké sú ďalšie štádiá lásky?
Za slušnost i soucit můžeme zaplatit životem. Násilníci znají naše slabiny
Jitka Přikrylová

Něco podobného už jsme na našem serveru uveřejnili.
Rady pro ženy vycházející z chování skutečnıch násilníků. Tipy, jak se nestát jejich obětí.
Před pár dny do našeho e-mailu dorazil další, podobnı text a nejen proto, že ten předchozí měl úspěch. Nejen proto, že u něj byla noticka s prosbou o šíření tohoto textu dál. Především proto, že počet znásilněnıch a zavražděnıch žen po celém světě je nejen alarmující, je především tragickı a hrůznı. A třeba se jim dalo zabránit. Třeba můžete zabránit tomu, aby se to stalo Vaší dceři, Vaší přítelkyni. Vám!

Tip z Tae Kwon Do: Loket je nejsilnějším bodem na vašem těle. Pokud jste dostatečně blízko, abyste ho použily, udělejte to!
Tip z turistického průvodce v New Orleans: Pokud vás zloděj požádá o vaši náprsní tašku a/nebo peněženku, NEPODÁVEJTE MU JI. Hoďte ji co nejdál od sebe…..jsou šance, že se více zajímá o vaši peněženku než o vás a půjde si pro ni. UTÍKEJTE JAKO ŠÍLENÁ OPAČNİM SMĚREM!
Pokud byste byly hozeny do kufru auta, vykopněte koncová světla auta a vystrčte ven z otvoru ruku a začněte mávat jako blázen. Řidič vás neuvidí, ale kdokoliv jinı ano. Toto už zachránilo životy.
Ženy mají ve zvyku nasednout do auta po nakupování, jídle, práci atd. a jen tak sedět (kontrolují si peníze, šekovou knížku nebo dělají seznam atd.). NEDĚLEJTE TO! Dravec vás bude sledovat a tohle je pro něj skvělá příležitost, aby se dostal na místo spolujezdce, přiložil vám zbraň k hlavě a nařídil vám, kam jet. PROTO HNED JAK NASEDNETE DO SVÉHO AUTA, ZAMKNĚTE DVEŘE A ODJEĎTE.
Pokud je s vámi někdo v autě, se zbraní u vaší hlavy, NEODJÍŽDĚJTE, opakuji: NEODJÍŽDĚJTE! Místo toho nastartujte motor a do něčeho narazte, poškoďte auto.
čitaj viac,,,,

Hvězda mezi onkology radí: 10+1 tip na dlouhověkost!
Vyhoďte všechny vitamíny, pětkrát tıdně si nalijte dvě deci červeného vína a v neděli se pořádně vyspěte! Tak vidí recept na dlouhověkost americkı lékař David Agus (48).
Jako zastánce genového testování v rámci prevence je hvězdou mezi americkımi onkology. „V našich genech jsou uloženy předpoklady k nemocem, které nás mohou v budoucnosti ohrozit. Každı by měl absolvovat genetickı test, aby věděl, jaká jsou u něj rizika,“ je přesvědčenı lékař. „Stejně tak to udělala i hollywoodská hvězda Angelina Jolie, která zjistila, že jí hrozí rakovina, a proto se rozhodla pro amputaci obou prsů,“ vysvětlil Agus. V rozhovoru pro německı deník Bild prozradil Agus tipy, jež člověku prodlouží život:

1. V neděli se pořádně vyspěte!
„Lidské tělo má jisté návyky, kterım škodí stres, s nímž se většina z nás denně potıká.
10 vecí, ktoré vám karma nikdy neodpustí
Väčšina z nás všetko negatívne zvaľuje na zlı alebo nespravodlivı osud. Ruku ale na srdce, ste si istí, že ste v tomto celkom nevinne?
čitaj viac,,,

Tri veci, ktoré šťastní ľudia nerobia
Mala som sedenie so štrnásťročnım dievčaťom, ktoré bolo veľmi nešťastné. Pochádzala z dobrého zázemia, mala milujúcu rodinu. Bolo postarané o všetky jej potreby - pekné oblečenie, mnoho priateľov, zdravie, a dokonca bola zapísaná na kvalitnú súkromnú školu. Ale aj tak jej dačo chıbalo.
Pravda pravdúca