Koniec priemyslu smrti
Pridal sofa dňa Október 27 2013 14:08:49
Liečivo , za ktoré sa nerobia obludné ružové pochody : Nemecká vedkyòa vynašla už pred rokmi úspešnı a jednoduchı liek na rakovinu . Dr Johanna Budwigová , nemecká fyzička , farmakoložka a biochemička , na základe svojich objavov tıkajúcich sa role nenasıtenıch mastnıch kyselín vo fungovaní ľudského imunitného systému vyliečila tisíce pacientov . Mnohí z nich boli v poslednom štádiu rakoviny a mali pred sebou podľa odhadu lekárov len tıždne života . Zázračnım ” liečivom ” sú ” obyčajné ” potraviny ako tvaroh , ľanovı olej a šampanské . Dr Budwigová bola za tieto svoje objavy sedemkrát nominovaná na Nobelovu cenu . Jej metóda zachraòuje ( nielen ) onkologickıch pacientov aj dnes.

Podrobné novinky
Vyliečili sa už tisícky ľudí . Minulı tıždeò sa nám do poradne zdravého životného štılu doniesla ďalšia pozitívna správa – pán, ktorı bol pripútanı s rakovinou na lôžko a jeho životné vyhliadky boli rádovo niekoľko mesačné , s pomocou ” protokolu dr. Budwigové” svoju chorobu prekonal a – ako by sa povedalo – ” zdravı vstal z postele “. Takıchto prípadov je prekvapivo veľa.

Na rozdiel od bežnıch liečebnıch opatrení typu chemoterapie sa dá povedať , že liečba , ktorú vynašla dr . Budwigová , takmer nič nestojí a možno ju ” praktizovať ” doma v kuchyni . A tiež preto ju rakovinovı ” priemysel smrti ” nenávidí, rovnako ako nenávidel jej objaviteľku , ktorá s poctivosťou hovorila veci presne tak , ako boli , či sa to niekomu páčilo , alebo nie.

Doktorka Budwigová totiž zistila , že zatiaľ čo nenasıtené mastné kyseliny , ( nazıvané súhrnne Omega – 3 nenasıtené mastné kyseliny alebo PUFA Omega – 3 , ich spoločnım rysom je dvojitá väzba medzi uhlíkmi na treťom mieste , počítajúc od koncového metylu ) sú ľudskému organizmu nesmierne prospešné , takzvané saturované čiže hydrogenované tuky ( obsiahnuté dnes napr. predovšetkım v údajne ” zdravıch ” margarínoch ) nášmu zdraviu naopak intenzívne škodí.

Rybí tuk kontra fastfood – bitka o naše zdravie

Nenasıtené mastné kyseliny sa vyznačujú jednou alebo viacerımi dvojitımi , prípadne trojnımi väzbami v rámci molekuly . Dvojité väzby znamenajú , že molekula obsahuje takzvané ” voľné elektróny ” . Doktorka Budwigová prišla na to , že práve tieto voľné elektróny sú predovšetkım schopné prijímať fotóny zo slnečného svetla – vlastne tak vnášajú svetlo do našich buniek – a sú nevyhnutné pre udržanie všetkıch druhov fyziologickıch funkcií.

Nenasıtené mastné kyseliny predstavujú okrem iného základnı materiál pre tvorbu a funkciu bunkovıch membrán , sú nepostrádateľné pre transportné mechanizmy a funkciu mnohıch enzymatickıch systémov . Naše telo si však esenciálne mastné kyseliny ( čo sú predovšetkım kyselina linolová a linolenová ) nevie vyrobiť , musíme si teda zaistiť ich prísun v strave.

Hlavnım zdrojom kyseliny linolovej a linolénovej je rybí tuk , ľanovı , konopnı a repkovı olej , vyskytujú sa aj v olejoch zo semien čiernych ríbezlí , vlašského orecha , gaštanu , čakanky a sóje.

Saturované čiže stužené ( hydrogenované ) tuky naopak voľné elektróny z našich buniek ” povysáva ” , čím zhoršujú podmienky pre všetky metabolické procesy v tele . Ešte horšie ako saturované tuky sú takzvané transmastné kyseliny čiže transtuky , dnes obsiahnuté v rade jedál , predovšetkım tıch vo slávnych reťazcoch rıchleho občerstvenia.

Zázračnı recept : ľanovı olej s mliečnou bielkovinou

Toto poznanie samo o sebe je nesmierne dôležité pre náš život a zdravie . Doktorka Budwigová sa však neuspokojila len s konštatovaním , že esenciálne mastné kyseliny sú ” zdravé ” . Snažila sa nájsť spôsob , ako zabezpečiť prísun čo najväčšieho množstva esenciálnych kyselín vo forme , ktorú náš organizmus dokáže najlepšie spracovať.

A potom urobila skutočne prevratnı objav . Zistila , že ak zmieša ľanovı olej ( ktorı je najlepším zdrojom kyselín omega 3 ) s mliečnou bielkovinou získanou z tvarohu alebo jogurtu , ľudské telo dokáže najlepšie prijať esenciálne kyseliny v òom obsiahnuté . V kombinácii so sírou z mliečnej bielkoviny sa ľanovı olej stáva rozpustnım vo vode a v tejto podobe potom môže preniknúť do všetkıch kapilár a buniek , kde podporuje takzvané ” bunkové dıchanie ” . Ak podporíme bunkové dıchanie , náš organizmus si poradí s väčšinou problémov sám.

” Protokol dr . Budwigové ” zachraòuje životy

V priebehu rokov potom vypracovala preslávenı ” protokol Budwigové ” – liečebnı postup založenı na podávanie ľanového oleja zmiešaného s tvarohom , do ktorého niekedy , najmä veľmi chorım a slabım pacientom , pridávala ešte kvalitné biele víno alebo šampanské.

Johanna Budwigová sa narodila 30. septembra 1908 v Nemecku . Táto geniálna žena , sedemkrát nominovaná na Nobelovu cenu , získala doktorát z fyziky , jej odborom však bola aj biochémie a farmakológie . Pracovala ako hlavná konzultantka pre Spolkovı inštitút pre vıskum tukov.

Za ” doktorkou Johannou ” prichádzali ľudia zo všetkıch končín sveta , mnohí natoľko chorí , že im lekári hocikedy dávali už len niekoľko tıždòov , alebo dokonca dní života . Po niekoľkıch dòoch podávania ľanového oleja sa ich stav začal viditeľne zlepšovať a drvivá väčšina chorıch sa rıchlo uzdravila . Dr Budwigová liečila svoju metódou najrôznejšie choroby – nielen kardiovaskulárne a rôzne degeneratívne ochorenia , ale aj všetky typy rakoviny – práve liečbou tejto modernej ” metly ” sa jej metóda preslávila.

Svoje poznatky zhrnula v niekoľkıch knihách , z ktorıch niektoré sú určené širokej verejnosti , ostatné sú odborné publikácie . K najznámejším titulom patrí Rakovina – problém a riešenie , Tukovı syndróm , Rakovina , problém tukov a dietologické práce. ¼anovı olej ako skutočná pomoc proti artritíde , srdcovému infarktu , rakovine a ďalším chorobám a Kuchárka diéty tukov a proteínov.

Vedkyòa , nenávidená ” priemyslom smrti “

Doktorka Budwigová mala veľmi priamu povahu a nebála sa verejne hovoriť o svojich objavoch . Keď hovorila o súčasnıch metódach liečby rakoviny a ďalších degeneratívnych ochorení , naozaj si ” nebrala servítky ” ako o lekárskom ” rakovinovom priemysle ” sa vyjadrovala s veľkım dešpektom . V dôsledku svojej priamosti a neústupnosti musela opakovane čeliť rôznym obvineniam , dokonca aj súdnym procesom.



Medzinárodná vedecká komunita prejavila svoje uznanie práci doktorky Budwigové sedemnásobnou nominácií na Nobelovu cenu . Obrie priemyselné koncerny vyrábajúce saturované tuky však zakaždım dokázali zabrániť , aby Nobelovu cenu skutočne dostala . Johanne Budwigovou to nijako nerozrušilo , pre túto skromnú ženu bolo najväčším zadosťučinením vedomie , že pomohla zachrániť tisícky ľudskıch životov . V plnom zdraví a aktivite sa dožila deväťdesiatich piatich rokov a až do samého konca života sa venovala vedeckej práci a vıskume.

Život je dobrı

Znie to ako vtip , uzdraviť sa z rakoviny za pomoci tvarohu ? Je to však metóda dlhodobo prakticky i teoreticky testovaná . Dajme slovo žene , ktorá sa vďaka tejto metóde vyliečila z rakoviny prsníka , a svoje zážitky dala k dispozícii na internetovom fóre :
” Bola som diagnostikovaná so zápalovım karcinómom prsníka vo februári 2011 , a robím diétu Budwigové od júna 2011 . Neotestovala som žiadnu chemoterapiu , operáciu alebo ožarovanie . Môj Navarro test spadol z 55 v júli 2011 postupne až po dnešnıch 52,2 . Moje krvné testy sú normalizované a sú teraz perfektné podľa môjho lekára , a od novembra 2011 hovorí , že som v remisii …”

Zápalovı karcinóm prsníka je veľmi agresívny a smrteľnı , najhorší druh rakoviny prsníka . Lekári často dávajú len 6 mesiacov až 2 roky života . A moja bola obzvlášť zlá , pretože sa rozšírila do podpazušia . Štádium IIIC alebo IV ( nedokončila som všetky testy ).

Napriek tomu je mi teraz dobre , mám dosť energie , som schopná pokračovať vo svojej práci na čiastočnı úväzok , a dokonca tancovať . Plus mám báječnú farbu z opaľovania . Moji priatelia hovoria , že vyzerám skvelo zásluhu za to dávam diéte Budwigové , odstránenie 2 infikovanıch zubov , a zníženie stresu … Teším sa na pokračovanie remisie a liečenie . Život je dobrı . “



Skúste to : pripravte si ” zázrak ” dr . Budwigové doma v mixéri

Otestovať si , či je s diétou dr . Budwigové ” život je dobrı ” , môžeme aj sami doma . Nie je nutné si za tım účelom ” zaobstarať ” rakovinu , kardiovaskulárnu , či inú závažnú chorobu ! Recepty dr . Budwigové majú pozitívny vplyv aj na tıch z nás , ktorí sa ” len ” cítia napr. vyčerpaní, či trpia rôznymi druhmi autoimunitnıch chorôb . Vlastne majú pozitívny vplyv na každého , snáď s vınimkou osôb s alergiou na laktózu.

Dúfame , že tak na protiprúd svojím spôsobom prispejeme k zlepšeniu zdravia slovenskej populácie , a na rozdiel od niektorıch kozmetickıch firiem tak urobíme zadarmo.

Pre všetkıch záujemcov o zlepšenie vlastného zdravotného stavu a prirodzenú liečbu rakoviny prinášame najzákladnejšie recept na prípravu zázračného ľanového oleja s tvarohom . Možno ho pripraviť na slano i na sladko a chutí veľmi dobre ! Popravde je to proste skvelá tvarohová nátierka , ktorej ” vedľajším účinkom ” sú až zázračné účinky na ľudské zdravie …
¼anovı olej s tvarohom – základnı recept

2 – 5 polievkovıch lyžíc ľanového oleja

Tučnı tvaroh ( aspoò 10 % ) , olej s tvarohom v pomere 1 : 1 alebo 1 : 2 až 1 : 3.

Najprv dôkladne premixovat obe zložky , až vytvorí hladkú , krémovú konzistenciu , olej sa nesmie oddeľovať .

Sladká varianta : ovocie ( maliny , čučoriedky , banán atď ) , ovocná šťava .

Možné prisladiť trochou medu

Možno pridať trochu šampanského , cca 1 dcl ( je to dobrı nosič pre omegu 3 ) .

Slaná varianta : do umixovanej zmesi ľanového oleja a tvarohu pridáme cibuľku , trochu drveného cesnaku , korenie ( zázvor , kurkuma , talianske bylinky apod ) , soľ , trochu zeleniny ( mrkva , zelená cibuľka atd) . Všetko dobre premixujeme . Vzniknutá nátierka sa hodí takmer k čomukoľvek , veľmi dobrá je napr kombinácia s varenımi zemiakmi a kyslou kapustou .

Do hotovej nátierky ( sladké aj slané varianty ) pridáme cca 1 lyžicu pomletıch ľanovıch semienok .

Podrobnosti nájdete na internete , keď zadáte do vyhľadávača ” Budwig protocol ” . Existuje dokonca Centrum dr . Budwigové , kde nájdete hojnosť informácií o liečbe , dokonca si môžete zadarmo stiahnuť dietetického ” sprievodcu ”