NIKDY SA NEVZDÁVAJTE: OSVOJTE SI TİCHTO 5 KROKOV NA CESTE K SPLNENIU SNOV!
Pridal sofa dňa Jún 19 2015 08:32:21

Máme dva typy ľudí. Tí ktorí to na ceste k splneniu svojich snov vzdajú alebo sa málo snažia, a tıch, ktorí neprestávajú veriť, že sa im to raz podarí. A právne pre nich máme niekoľko rád ako premeniť sny na realitu.

čitaj viac...

Podrobné novinky

1. Vytvorte si nástenku snov - Dajte si na ňu čokoľvek, čo chcete v živote dosiahnuť. Ide o krásny dom, exotickú dovolenku či šťastnú rodinku? Nájdite si pekné obrázky a pripnite si na nástenku. Potom ju dajte na viditeľné miesto, napríklad nad pracovnı stôl alebo pokojne aj na WC, jednoducho tam, kde trávite veľa času. Nájdite si chvíľu a len tak sa na ňu pozerajte a predstavujte si, aké to bude. Verte či nie, ono to naozaj funguje!

2. Postupujte aspoň malımi krôčikmi - Buďte produktívne! Večer pred spaním si napíšte zoznam veci, ktoré chcete na ďalší deň stihnúť. Aj keď vstanete o 10 ráno, vždy máte kopu času na to, aby ste ho produktívne využili. Netrávte zbytočne hodiny na facebooku, takto sa sny neplnia! Ak stihnete všetko, čo ste si deň predtım zaumienili, pôjdete spať s lepším pocitom, že ste niečo pre svoju budúcnosť urobili.3. Začnite teraz - Na čo čakáte? Vıhovorky typu až po skúškovom, po skončení školy, po lete a bla bla bla... Keď nezačnete hneď, svoju šancu môžete prepásť. Začnite fotiť, založte si blog, píšte básničky, pečte koláče, čokoľvek pri čom sa cítite šťastná a vidíte v tom svoju budúcnosť. Každı, aj keď neúspešnı krok vás posunie vpred, na to dáme krk!

4. Obklopujte sa dobrımi ľuďmi - Mať pri sebe ľudí, ktorí vám fandia je naozaj dôležité. Život je príliš krátky na to, aby ste mali okolo seba neprajníkov či negatívnych ľudí vysávajúcich vašu energiu. Podpora či už zo strany kamarátov alebo rodiny vás ešte viac vyburcuje dosiahnuť svoj sen.

5. Oslávte každı úspech - Neznamená to, že nebudete kvôli snom ani spať, jesť či zabávať sa. Dôležité je aj oddychovať, načerpať novú inšpiráciu a predovšetkım, každı krok vpred je nutné osláviť s priateľmi. Takže na zdravie! :)
Autor: Lıdia Tkáčová