Login · Register
December 11 2023 06:21:22
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Detoxikačné pláty

Detoxikačné pláty (veštiace)


Od pradávna sa denne ocitáme v situáciách, kedy nám nie je všetko jedno, nevieme si rady, treba nás postričiť a... vlastne veď viete. Preto tu máme naozaj od dôb Egypťanov a starých Grékov rôzne amulety, magické predmety, karty, kamene, prívesky a rôzne talizmany a to je len zlomok toho, čo chránilo našich predkov a chráni teraz aj nás. Práve preto som pre Vás pripravila vštenie, ktoré spåòa charakter kariet, ale zároveò je výnimočné v tom, že Vás posilní, povie ako ďalej, naštartuje intuíciu, kreativity, myseľ... Samy spravíte zo seba médium a svoje vízie, predstavy vložíte do viet. Veštba je plnohodnotná a opakujem má charakter kariet a Vy samy pochopíte, že jej možete veriť, dôverovať lebo detoxikačné pláty Vás samy budú viesť. Tridsať detoxikačných plátov, z ktorých každý má svoje meno (slovo, význam), s ktorým sa stretávate od útleho detstva a v každom z Vás bude vyvolávať niečo iné (hovoríme o vnútornom pocite). Detoxikačné pláty sú ručná práca, je do nich vložený kúsok mmòa a mojej energie a nie sú komerčnou záležitosťou, slúžia pre ľudí, ktorí to naozaj potrebujú, alebo chcú pomôcť iným. Vaše pláty budú Vaše až vtedy, keď sa s nimi zoznámite, na každom pláte je slovo vygravírované v najväčšej snahe ako som to vedela, Vy musíte každý plát (teda ten náps vyfarbiť ako len chcete). Tým spustíte svoju energiu a energiu plátov a od tej doby patria len Vám. Nikdy nedovoľte aby nimi niekto iný veštil (sú len vaše). Vy môžete veštiť hoci komu. Prezradia Vám tajomstvo budúcnosti, ale veľa o ľudoch.
 


Prajem Vám Veľa úspechov, pohody, zdravia a šťastia

DETOX- I/II

V skratke o detoxe. Detox je  súbor komponentov tak ako karty ,má podobné

DETOX- I/II

V skratke o detoxe . Detox je  súbor komponentov tak ako karty ,má podobné významy ako karty ,len sa líšia pocitovo .Napr. čo pre teba znamená potkan? pre teba hnus a pre mòa inteligenciu .V tom je detox výnimoční ,že pre každého človeka význam slova znamená niečo iné. Základná rada Detoxu sľubuje,, posunúť sa v pred ako jedinec ,ale aj keď chceme pomôcť niekomu inému ,ukazuje smer, vystríha nás pred udalosťami akéhokoľvek charakteru sú. Povie nám všetko o osobách na ktoré sa pýtame a ide až do håbky hlavy ,ten kto s detoxom pracuje pozná jeho jedinečnosť. Nieje dokonalý ,presne ako my ľudia a ukazuje nám pravú tvár. Detox II /je pokračovanie ako keby otvorenej knihy ktorá nám dáva viac význam a posúva nás ďalej a ďalej .Tvoria sa nám vety a zapojením  pocitov je výsledok dokonalá veštba. Veštiť z detoxom môžete podľa príručky ,ale doslova aj volným spôsobom tak ako napr. ,,, cigánske karty , tarot .Aký štýl človek zvolí je jeho .Detox poslúcha každú variáciu dôležitý je výsledok. Je vyrobený ručne a vždy na mieru toho človeka ktorý si ho objedná. Detox sa používa pre vlastnú potrebu, ale aj pre pomoc iným .Objednať si ho môžete na adrese/  sofa7@pobox.sk /-nezabudnite pripojiť celé meno a adresu doručenia a samozrejme dátum narodenia. Ak chcete vedieť viac spojte sa telefonicky  na čísle / 0900511020/na čísle sa dozviete oveľa viac. číslo slúži na konzultácie ,rozhovory ,veštenie, ,skrátka na všetko čo posunie človeka ďalej a pomôže mu vyriešiť jeho problém.