Login · Register
Máj 23 2024 23:55:33
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Krivda bez ospravedlnenia nás môže aj zabiť! Autor: Beenie
Ako kráľ, či naopak?

Na hádkach je najkrajšie udobrovanie, avšak nie každı pár sa dokáže udobriť zdravım spôsobom. Nenadarmo sa hovorí, že dokázať sa poriadne ospravedlniť je vısada kráľov. Mnohé hádky sa nechajú len tak odznieť, prípadne po nich nasledujú hodiny či dni tichej domácnosti a postupne sa všetko akoby automaticky dostáva do normálnych koľají.

čo však z takej hádky zostáva? Zlı pocit, akonáhle si na òu spomeniete. A keď ste si vykričali svoje a vinník sa po hádke neospravedlnil, môže nás pobolievať srdce ešte pekne dlho. A to tak v prenesenom zmysle, ako aj v pravom.
Nevedia to alebo nechcú?

Existuje však nejeden hrdina alebo aj hrdinka – aby sme nehovorili stále len o mužoch, pre ktorıch je dostať zo seba ospravedlnenie horšie a ťažšie ako vykopať studòu. Pre niektorıch to je ponižujúce, zopár sa ich hanbí, iní to nepovažujú za potrebné, lebo neboli tak vychovaní...

Títo ľudia bez ohľadu na to, či to vedia alebo nie, či to chcú alebo nie, kazia nielen náladu, ale aj zdravotnı stav tıch ľudí, ktorım v hádke ublížili. Ak medzi nich patrí aj váš partner, počítajte s tım, že asi sa od neho ospravedlnenia nedočkáte nikdy a môže utrpieť vaše zdravie.
2
Prečo je viac infarktov a màtvic?

Americkí kardiológovia z University of Massachusetts vo Worcesteri spájajú fakt, že vyjadrenie ospravedlnenia predstavuje pre čoraz viac ľudí obrovské muky s rastúcim počtom infarktov a màtvic v dnešnej spoločnosti.

A schytávame to najmä my, ženy. Keď žijeme s ľuďmi alebo v blízkosti ľudí, ktorí sa nevedia ospravedlniť, sme ohrozené vážnymi chorobami srdca a ciev.
Zabijácka krivda

Nie je to žiadna záhadná moc slov, ale jednoduchá skutočnosť – neospravedlnená krivda totiž u žien vyvoláva vysokı krvnı tlak a stres, ktorı môže viesť až k rozvoju smrteľnıch chorôb.

Pokiaľ sa však muž alebo iná osoba, ktorá žene ublížila, dokáže včas ospravedlniť (podotıkame, že mimoriadne dôležitı je aj faktor času – ospravedlnenie na druhı, či tretí deò alebo ešte neskôr veľkı vıznam nemá), krvnı tlak a funkcia obehovej sústavy sa normalizuje.
Ako funguje ospravedlnenie?

Experti tvrdia, že po vyslovenom ospravedlnení dochádza rıchlejšie k normalizácii stavu rozrušenia. Ten je sprevádzanı sekréciou stresovıch hormónov, ktoré majú pri predåženom pôsobení negatívny vplyv na obehovú sústavu.

Opakované dlhodobé stresy pôsobia na naše srdce a cievy mimoriadne nepriaznivo a môžu vyvolať začiatok smrteľného ochorenia.
U mužov je to naopak

Mužom sa však ospravedlòovať veľmi nevypláca. Nie preto, že by sme sa mali nad nich vyvyšovať, to určite nie... Avšak vedci dokázali, že ospravedlnenie na ich zdravie funguje presne naopak ako na nás. Upokojenie im, potom ako sa im ospravedlníme, trvá dlhšie ako bez priznania viny.

Autori štúdie podľa agentúry Famous tvrdia: „Tieto závery naznačujú, že odpustenie a ospravedlnenie majú potenciálne zdravotné účinky minimálne u žien.“

: Profimedia.cz
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.