Login · Register
Máj 23 2024 23:40:34
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


23.3.19:43 - Mesiac v Býkovi:
Mesiac v Býkovi
Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Býk: Býkom vládne planéta Venuša, ktorá je charakteristická svojou sviežosťou a kráso...

Človek, ktorý má Mesiac umiestnený v Býkovi, býva vo vnútri vyrovnaný a pokojný. Na druhú stranu je zásadový a neznáša zmeny. A to aj v prípade, ak je nevyhnutne potrebná a nevyhnutná. Niet preto divu, že sa snažíte uzavrieť do svojho dokonalého sveta, kde je vám všetko dôverne známe. Takto chránite svoju osobu pred okolitými vplyvmi, na ktoré pozeráte veľmi nedôverčivo.

V tom, za čím si idete, dokážete byť veľmi vytrvalí a nezlomní - čo je nepochybne výhodou. Tieto vlastnosti vyhľadávate a veľmi kladne ceníte aj u svojho partnera.

Pod vplyvom stresu sa stávate ťažkopádnymi, neschopnými sa pohnúť, vysloviť svoj názor a podobne. Môžete byť dokonca až konzervatívni, leniví a ľahostajní.

V dňoch, kedy je Mesiac v Býkovi na nás pôsobí trochu nervóznej energie. Veci nám vyhovujú tak, ako sú nastavené teraz. Na ostatných, ktorí sa snažia niečo zmeniť (hoci k lepšiemu), či majú inovatívne názory, tak pozeráme často s obavou.

Môžete mať tiež problémy s vlastnou identitou. Sebarealizáciu totiž hľadáte v materiálnom zabezpečení, avšak stále necítite, že by vám to prinášalo nejaké uspokojenie.

Vašou výhodou v týchto dňoch je pozitívna energia v oblasti empatie, preto sa s vami ostatní ľudia budú cítiť veľmi dobre.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.