Login · Register
Október 01 2023 20:58:47
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


15.9.19:44 - Mesiac vo Váhach:
Mesiac vo Váhach
Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Váhy: Narodeným v znamení váh vládne planéta Venuša, to tiež zapríčiňuje ich silné cit...

Rozhodne by sa dalo povedať, že umiestnenie Mesiaca vo Váhach je spoločensky umiernené a mierumilovné. Preto títo ľudia neznášajú obmedzenosť a hrubosť. Odpor voči akejkoľvek disharmónii (či už sa jedná o vzťahy alebo domácnosť) vedia dať markantne najavo. Na druhej strane ich pobúrenie býva skôr vnútorné, na verejnosti totiž robia scény veľmi neradi.

Viete byť veľmi empatickí. Dokážete sa vždy pozrieť na vec pohľadom druhých. Radi tiež podporíte ostatných v ich názoru a ak s nimi nesúhlasíte, dáte to najavo veľmi jemne. Ste tak výborným spolupracovníkom, ale aj pravým priateľom.

Vaša zraniteľnosť spočíva v tom, že vnútorne túžite po spoločenskom uznaní. Preto sa u vás vyskytuje nervozita a nerozhodnosť, ak si nie ste istí, ako v danej situácii človeka potešiť a ako sa zachovať, aby ste si vylepšili svoj status v spoločnosti.

V týchto dňoch na nás pôsobí spoločenská energia. To, po čom teraz túžite je uznanie, ale napríklad aj pochvala od ostatných ľudí. Pri dosahovaní vašich cieľov a snahe mať so všetkými priateľské a mierumilovné vzťahy sa ale často neustrážite a stanete sa príliš pochlebovačnými a neférovými. To môže poškodiť vašu povesť.

Očakávať môžete tiež energiu v oblasti kreativity - bude sa vám dariť tvoriť. Veľmi vás bude napĺňať umenie a všeobecne radosť zo všetkého krásneho. Dobre vám tiež bude v harmonickom a pohodovom domove.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.