Login · Register
Október 01 2023 20:54:35
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


20.9.16:07 - Mesiac v Strelcovi:
Mesiac v Strelcovi
Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Strelec: Narodeným v znamení Strelca vládne planéta Jupiter, preto majú väčšinou pokojnú ...

Umiestnenie Mesiaca v Strelcovi so sebou prináša vrelú, optimistickú a neformálnu atmosféru. Takýto typ ľudí potom býva otvorený a máva zmysel pre humor, ale taktnosť nebýva ich silnou stránkou. Preto si môžu niekoho vo svojom okolí znepriateliť, aj keď to vôbec nezamýšľali.

Často potrebujete priestor, aby ste mohli pátrať a hľadať odpovede na životné otázky. Priťahuje vás skôr spirituálna stránka života, predstavivosť máte veľmi bohatú a disponujete silnou vierou. Ste schopní dlhé hodiny študovať, či len tak sa túlať a premýšľať. K takejto zvedavosti dokážete podnietiť aj ostatných.

V stresových situáciách mávate problémy udržať svoje emócie na uzde. Obzvlášť ak sa vyskytnú prekážky brániace vašej ctižiadostivosti.

Nasledujúcim dátumom vládne energia prinášajúca pokoj a optimizmus. Často sa však objavuje pocit, že človek dlho nevydrží na jednom mieste. Túžba cestovať a objavovať všetko nové, vzdelávať sa a poznávať je veľká. Nebude chýbať ani energia do športu, avšak stretnúť sa môžete s istou ťažkopádnosťou a vnútornou frustráciou.

Dariť sa vám bude tiež v komunikácii. V ostatných budete podnecovať intelekt, budete ich nútiť premýšľať a vštepovať im vaše poznatky. Týmito zručnosťami si môžete prilepšiť hlavne v zamestnaní. Pri jednaniach s ľuďmi však v týchto dňoch radšej nebuďte príliš úprimní.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.