Login · Register
Október 01 2023 19:53:36
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Telepatia - môžeme čítať cudzie myšlienky?
Pokusy s telepatiou
Telepatia je na skúmanie doslova predurčená nielen pre samotnı fakt, že ide o niečo tak fascinujúceho ako je čítanie myšlienok, ale tiež preto, že jej vıskum je relatívne nenáročnı. V podstate stačia len dve osoby a pár vedcov, ktorı ich strážia a vısledky vyhodnocujú. Pokusy s telepatiou sa robili intenzívne už počas studenej vojny a prípadné úspechy mali slúžiť armáde. Preto sa telepatia testovala v tak extrémnych podmienkach, ako na ponorkách, v podzemnıch krytoch či na veľké vzdialenosti. Veľké množstvo testov ohľadne parapsychologickıch schopností napr. uskutočnil v rokoch 1927-163 ruskı vedec Vasiljev, ktorı vychádzal z teórie elektromagnetickıch vån vyžarovanıch mozgom. Vısledkom tıchto pokusov boli nezanedbateľné úspechy, ale súvislosť s elektromagnetickımi vlnami sa podariť nedokázalo. Podobne to dopadlo i pri inıch vıskumoch. Máme tak veľa rôznych teórií, ktoré sa telepatiu snažia vysvetliť, žiadna z nich ale nebola dokázaná.
Telepatia Sa t ajne ako iné mimozmyslové schopnosti rozdeľuje na spontánnu a vyvolanú. Na spontánnu ste možno sami narazili v bežnom živote. S niekım sa bavíte a on zrazu povie presne to rovnaké, čo ste chceli povedať. Na niekoho myslíte a on vám za chvíľku zavolá alebo ho stretnete na ulici. Vyvolaná telepatia sa tıka skôr experimentov, prípadne (pokiaľ ste rutinnı a vysoko zdatnı telepat) alebo vašej bežnej komunikácie, kedy telepatov zámerne využívate.
Hladiny vedmia
Všeobecna sa hovorí, že veľkı vplyv na fungovanie telepatie a ďalších mimozmyzlovıch schopností má hladina frekvencie mozgovıch vån. Meria sa v cykloch za sekundu, udáva v Herzococh. Rozlišujeme štyri hladiny. Hladina Beta (14 Hz a viac) je náš bežnı stav, kedy sa sústredíme a prevládajú u nás logické myšlienky. Hladina Alfa (8-13 Hz) je stav prostı a plnı stresu. V tejto hladine som plne pri vedomí, ale úplne v pohode. Aby sta sa do tejto hladiny dostali, stačí len zavrieť oči. Hladina Theta (4-7 Hz) je stavom, kedy sú všetky naše funkcie v útlme. Zažívame ju pri spánku. A hladina Delta (0,5-3 Hz) je stavom naprostého útlmu alebo bezvedomia. Pre mimozmyslové schopnosti je dôležitá nízka hladina alfa. Je dokázané , že v tomto stave sa naše telo perfektne sústredí, regeneruje a celkovo má naò táto hladina blahodárny vplyv. Je to stav, do ktorého sa uvádzajú tibetskí mnísi a do ktorého sa môžete uviesť aj vy pri relaxačnıch technikách. Ak sa Vám to podarí, môžete potom skúsiť i nasledujúci telepatickı pokus so Zenerovımi kartami.
Zenerove karty alebo odhaľte svoje schopnosti
Zenerove karty je balíček 25 kariet. Balíček obsahuje päť druhov kariet, z každého druhu je kariet päť. Na kartách je kruh, krížik, hviezdička, vlnovka a štvorec. Jeden človek karty zamieša a potom ich postupne vyťahuje, díva sa na ne, a ,,háda" o akú kartu ide. Pravdepodobnosť náhodného úspechu je 20%, takže pokiaľ uhádnete 5 kariet, nič to neznamená. Že sa vám podarí 9 správne uhádutıch, je šanca už 1:20 a na 25 uhádnutıch kariet je šanca idúca do takıch čísiel, že ani neviem, ako sa im hovorí 1: 298 023 223 876 953 125. Nech je to viac či menej neuveriteľné, sú známe i prípady, kedy ľudia uhádli pri teste Zenerovımi kartami či inou ich podobou. Úžasná náhoda alebo ukážka neuveriteľnıch schopností? ažko povedať. Isté je, že niečo ako telepatia tu je. Zažívame to v malıch náznakoch v bežnom živote, veľa by o tom mohli rozprávať jednovaječné dvojčatá, boli prevedené desiatky pokusov, z ktorıch niektoré boli šokujúcim spôsobom úspešné. Pravdu o telepatii sa asi len tak nedozvieme, ale to nevadí. Niekedy je predsa lepšie cudzie myšlienky nepoznať.
Autor: Lukáš Franta
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.