Login · Register
Jún 13 2024 22:27:20
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


10.2.14:42 - Mesiac v Rybách:
Mesiac v Rybách
Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Ryby: Tomuto vodnému znameniu vládnu planéty Jupiter a Neptún. Bývajú nerozhodní a je ...

Pri umiestnení Mesiaca v Rybách nemusia zaznamenané dojmy zakaždým odrážať realitu danej situácie. Toto by ste mali mať stále na pamäti, ak sa chcete vyhnúť zbytočným problémom. Často sa totiž objavuje tendencia prekrúcať reálne skutočnosti tak, aby vyzerali ako chcete.

Radi a často unikáte realite do svojich vlastných myšlienok a fantázie. Napríklad preto, že realita je príliš tvrdá. Sami sa cítite zraniteľní a preto tento pocit dokážete pochopiť aj u ostatných. Navyše, ak sa zaoberáte problémami druhých, pomáha vám to uniknúť od vlastných.

Ľudia, ktorí majú Mesiac umiestnený v Rybách túžia po romantike a istej dávke mágie. Dôležitý je pre vás tiež emočne stabilný vzťah a bezpečný domov.

V týchto dňoch môžeme očakávať energiu v oblasti fantázie, ktorá bude nevyhnutne pracovať na plné obrátky. Rozum tak často stráca nadvládu - a to práve na úkor emócií. Veľmi výrazne sa u vás teraz môže prejavovať empatia. Nebude vám robiť problém vcítiť sa do širokého spektra ľudí. Nevýhodou však je, že potom často zabúdate na svoje vlastné dilemy a problémy.

Vďaka energii, ktorou na nás Mesiac v Rybách pôsobí, dokážete byť tiež veľmi pohostinní a vytvoriť tak veľmi pokojnú a príjemnú atmosféru. Najviac túto vlastnosti využijete v rodinnom kruhu.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.