Login · Register
Júl 15 2024 16:05:35
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


12.2.14:25 - Mesiac v Baranovi:
Mesiac v Baranovi
Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Baran: Človek narodený v tomto ohnivom znamení vyčnieva svojou vnútornou, ale aj vonkaj...

Jedinci, ktorí majú Mesiac umiestnený v Baranovi sú silné osobnosti aj keď to nedávajú najavo. Často sú so sebou spokojní, plní elánu - či už sa jedná o šport, zamestnania alebo lásku, vždy sú z počiatku odhodlaní bojovať "do posledného dychu". Všetky prekážky sa tak snažia prekonať čo najskôr. Trpezlivosť totiž nie je ich silnou stránkou. Striedať sa u nich môžu aj rýchle zmeny nálad.

Človek s mesiacom v Baranovi má často potrebu ochraňovať ostatných. Ak sa teda ocitnete v ťažkostiach a trpíte, môžete očakávať, že vám príde na pomoc a bude vás pred ostatnými brániť.

V strese je však vaším hlavným rysom netrpezlivosť, a tendencia brať si vypovedané veci príliš osobne a uraziť sa. Môžete sa tak stať až nedotklivým.

Energia týchto dní so sebou prináša nepokoj. Život beží rýchlym tempom, čo vás baví, avšak na druhú stranu túžite hodiť všetko za hlavu a relaxovať. Môže sa objaviť dilema, kvôli ktorej zostanete o krok pozadu za aktuálnym dianím.

Možno sa tiež stane, že v "zápale boja" sa vyčerpáte skôr, než si to stihnete uvedomiť. Vďaka odhodlanosti vašej mysle i duše - vďaka pôsobeniu Mesiaca v Baranovi sa však dokážete z akýchkoľvek tráum rýchlo zotaviť a nabrať sily. Tieto dni vám znova prinesú chuť sa s nadšením vrhnúť do všetkého nového.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.