Login · Register
Júl 15 2024 15:45:32
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


4.7.22:52 - Mesiac v Rakovi:
Mesiac v Rakovi
Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Rak: Vládcom tohto vodného znamenia je mesiac. Jedinci narodení v tomto znamení sú ve...

Mesiac umiestnený vo svojom vlastnom znamení - v Rakovi - ešte viac umocňuje svoj vplyv na toto znamenie zverokruhu. Stávate sa tak veľmi citlivými, až zraniteľnými a závislými. Preto môžete pociťovať potrebu, aby sa o vás vaši blízki starali a ochraňovali. Pozitívny účinok je každopádne taký, že títo jedinci potom majú veľmi vyvinutú schopnosť starať sa o druhých alebo ich všeobecne chrániť. Funguje to teda obojstranne.

Pokiaľ sa ale dostanete do stresovej situácie, máte sklony k plachosti a skrývaniu sa nielen pred problémami, ale aj pred sebou samými. Často sa uzatvárate do seba a vraciate sa späť vo svojich myšlienkach a pripomínate si tak staré bolesti a smútky. Do tejto nálady sa môžete dostať tak hlboko, že ostatní s vami nemôžu komunikovať.

V dňoch, kedy sa Mesiac nachádza v Rakovi budeme možno citlivejší ako obvykle. Aktuálna energia prikladá veľkú váhu rodine a domovu, práve tam sa teraz cítite najlepšie. Vy sami sa môžete podieľať na vytváraní príjemnej a útulnej atmosféry, čo má pozitívny vplyv aj na ostatných rodinných príslušníkov.

Nemali by ste na nejakom človeku príliš kŕčovito lipnúť a visieť, mohol by si to zle vyložiť. Po citovej ujme, ktorú by ste si takýmto odmietnutím pravdepodobne spôsobili, by vám trvalo veľmi dlho sa s tým vyrovnať.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.