Login · Register
Apríl 23 2024 17:35:18
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


CITRON do mrazáku
Jak mùžete využít celı citron bez odpadu?
Jednoduše .. dejte umytı citron do mrazícího boxu lednice. Jakmile je citron zmrzlı, celı citrón nastrouhejte (není potøeba loupat) a posypte jim vaše potraviny. Posypte whisky, vína, zeleninovı salát, zmrzlinu, polévky, nudle, špagety, omáčky, rıži, suši, rybí pokrmy - cokoliv. Všechny potraviny budou mít nečekanì nádhernou chuť, nìco, co jste možná nikdy pøedtím neochutnali.

S nejvìtší pravdìpodobností si jen myslíte, že citronové šťávy mají mnoho vitaminu C. To už není úplná pravda. Co je hlavní vıhodou použití celéh citronu kromì zabránìní jeho plıtváním a pøidávání nové chuti? Citronové slupky obsahují 5 až 10krát více vitamínù než samotná citronová šťáva. Ano, to je to, co je plıtvání, ale od této chvíle tento jednoduchı postup zamrznutí celého citronu pomùže zkonzumovat všechny živiny a ještì mnohem zdravìji. Je také dobré, že citronové kùry jsou schopny z tìla odstranit
zdravotnì závadné toxické prvky.

Takže dejte citron do mrazáku a pak každı den s ním posypejte svá jídla. Je to klíč k tomu, aby byly vaše potraviny chutnìjší, a vy budete žít zdravìji a déle! To je tajemství citronu! Lepší pozdì než nikdy!

Pøekvapující vıhody citrónu: citron (citrus) je zázračnı produkt, zabíjí rakovinné buòky. Je 10.000krát silnìjší než chemoterapie.
Proč o tom nevíte? Protože laboratoøe mají zájem dìlat syntetickou verzi, která jim pøinese obrovské zisky. Nyní mùžete pomoci pøíteli v nouzi tím, že mu dáte vìdìt, že citronová šťáva je prospìšná v prevenci onemocnìní. Jeho chuť je pøíjemná a nepøináší strašlivé účinky chemoterapie. Kolik lidí zbytečnì zemøe pøi tomto pøísnì støeženém tajemství jen proto, aby nedošlo k ohrožení multimilionáøskıch velkıch společností?

Jak víte, jsou známy citronovníky s více odrùdami citronù a limetek. Mùžete jíst ovoce rùznımi zpùsoby: mùžete jíst øízky, džusy, pøipravené nápoje, sorbety, pečivo, atd. Má mnoho ctností, ale nejzajímavìjší je efekt, vyvolán u cyst a nádorù. Tato rostlina je osvìdčenım lékem proti rakovinì všech typù. Nìkteøí øíkají, že je velmi užitečnı ve všech variantách rakoviny a je považován i jako antimikrobiální spektrum proti bakteriálním infekcím a plísním, účinnı proti vnitøním parazitùm a červùm, reguluje krevní tlak, kterı je pøíliš vysokı, je antidepresivem, bojuje proti stresu a nervovım poruchám.

Zdroj tìchto informací je fascinující:
pochází od jednoho z nejvìtších vırobcù lékù na svìtì, kterı øíká, že po více než 20 laboratorních testech od roku 1970 extrakty ukázaly, že ničí zhoubné buòky ve 12 druzích rakoviny, včetnì rakoviny tlustého støeva, prsu, prostaty, plic a slinivky bøišní.
Sloučeniny tohoto stromu ukázaly 10000 krát lepší vısledky než produkty Adriamycin, drog bìžnì používané v chemoterapii na celém svìtì, kterı zpomaluje rùst nádorovıch bunìk.
A co je ještì více udivující:
tento typ léčby s extraktem z citronu pouze ničí zhoubné rakovinné buòky a nemá vliv na zdravé buòky.

Komentáre
#1 | miedniczek dňa júl 15 2019 14:29:04
jakie tabletki na odchudzanie polecacie https://odchudzanie-opinie.pl/cutting-edge-opinie-o-stracie-pieniedzy jak wyleczyc sie z depresji samemu
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.