Login · Register
May 13 2021 22:13:25
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

CITRON do mrazáku
Jak mùžete využít celý citron bez odpadu?
Jednoduše .. dejte umytý citron do mrazícího boxu lednice. Jakmile je citron zmrzlý, celý citrón nastrouhejte (není potøeba loupat) a posypte jim vaše potraviny. Posypte whisky, vína, zeleninový salát, zmrzlinu, polévky, nudle, špagety, omáčky, rýži, suši, rybí pokrmy - cokoliv. Všechny potraviny budou mít nečekanì nádhernou chuť, nìco, co jste možná nikdy pøedtím neochutnali.

S nejvìtší pravdìpodobností si jen myslíte, že citronové šťávy mají mnoho vitaminu C. To už není úplná pravda. Co je hlavní výhodou použití celéh citronu kromì zabránìní jeho plýtváním a pøidávání nové chuti? Citronové slupky obsahují 5 až 10krát více vitamínù než samotná citronová šťáva. Ano, to je to, co je plýtvání, ale od této chvíle tento jednoduchý postup zamrznutí celého citronu pomùže zkonzumovat všechny živiny a ještì mnohem zdravìji. Je také dobré, že citronové kùry jsou schopny z tìla odstranit
zdravotnì závadné toxické prvky.

Takže dejte citron do mrazáku a pak každý den s ním posypejte svá jídla. Je to klíč k tomu, aby byly vaše potraviny chutnìjší, a vy budete žít zdravìji a déle! To je tajemství citronu! Lepší pozdì než nikdy!

Pøekvapující výhody citrónu: citron (citrus) je zázračný produkt, zabíjí rakovinné buòky. Je 10.000krát silnìjší než chemoterapie.
Proč o tom nevíte? Protože laboratoøe mají zájem dìlat syntetickou verzi, která jim pøinese obrovské zisky. Nyní mùžete pomoci pøíteli v nouzi tím, že mu dáte vìdìt, že citronová šťáva je prospìšná v prevenci onemocnìní. Jeho chuť je pøíjemná a nepøináší strašlivé účinky chemoterapie. Kolik lidí zbytečnì zemøe pøi tomto pøísnì støeženém tajemství jen proto, aby nedošlo k ohrožení multimilionáøských velkých společností?

Jak víte, jsou známy citronovníky s více odrùdami citronù a limetek. Mùžete jíst ovoce rùznými zpùsoby: mùžete jíst øízky, džusy, pøipravené nápoje, sorbety, pečivo, atd. Má mnoho ctností, ale nejzajímavìjší je efekt, vyvolán u cyst a nádorù. Tato rostlina je osvìdčeným lékem proti rakovinì všech typù. Nìkteøí øíkají, že je velmi užitečný ve všech variantách rakoviny a je považován i jako antimikrobiální spektrum proti bakteriálním infekcím a plísním, účinný proti vnitøním parazitùm a červùm, reguluje krevní tlak, který je pøíliš vysoký, je antidepresivem, bojuje proti stresu a nervovým poruchám.

Zdroj tìchto informací je fascinující:
pochází od jednoho z nejvìtších výrobcù lékù na svìtì, který øíká, že po více než 20 laboratorních testech od roku 1970 extrakty ukázaly, že ničí zhoubné buòky ve 12 druzích rakoviny, včetnì rakoviny tlustého støeva, prsu, prostaty, plic a slinivky bøišní.
Sloučeniny tohoto stromu ukázaly 10000 krát lepší výsledky než produkty Adriamycin, drog bìžnì používané v chemoterapii na celém svìtì, který zpomaluje rùst nádorových bunìk.
A co je ještì více udivující:
tento typ léčby s extraktem z citronu pouze ničí zhoubné rakovinné buòky a nemá vliv na zdravé buòky.

Komentáre
#1 | miedniczek dňa July 15 2019 14:29:04
jakie tabletki na odchudzanie polecacie https://odchudzanie-opinie.pl/cutting-edge-opinie-o-stracie-pieniedzy jak wyleczyc sie z depresji samemu
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.