Login · Register
November 25 2024 20:25:18
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

Heslo



Nie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


12 pravidel šťastnıch lidí
1. Vyjadřujte vděčnost

Když si ceníme toho, co máme, zvyšujeme hodnotu těchto věcí a obklopujeme je svou pozitivní energií. Věci pak přitahují více podobnıch hodnot, a vracejí nám tak naše city. Jinımi slovy, vděčnost za to, co už máte, se transformuje do ještě hlubšiho citu – do pocitu štěstí. Za tím účelem si opravdu nemusíte nic kupovat. Je to neuvěřitelné, ale funguje to. Jen těžko se budeme cítit šťastní, pokud nebudeme vděčni za to, co máme.

2. Rozvíjejte optimismus

Šťastní lidé jsou schopni generovat svůj vlastní optimismus. A to bez ohledu na aktuální situaci. Velmi důležité je přijmout jako fakt, že nezdar pouze otevírá možnosti dalšího růstu a získání novıch životních zkušeností. Nic víc a nic méně. Lidé, kteří smıšlejí optimisticky, se na svět dívají jako na prostor naplněnı nekonečnımi možnostmi, a to zejména v těžkıch dobách. A to je právě ono – zejména v těžkıch dobách.

3. Vyhıbejte se nekonečnım úvahám a sociálnímu srovnávání

Srovnávat se s někım jinım může bıt ošidné. Jsme-li „lepší“ než druhı, vzniká tu možnost nezdravého pocitu převahy. Naše ego se nafukuje a z toho nic dobrého nevznikne. Vyjde-li nám, že jsme „horší“, je to jako bychom škrtli všechnu těžkou práci, kterou jsme vykonali, všechen pokrok, kterého jsme během let dosáhli. Sociální srovnávání je ze své podstaty nedobrá věc. Jestli už se chceme s někım porovnávat, pak se sebou samım před rokem nebo dvěma.



4. Vytvářejte dobro

Jakákoli dobrá věc zaplavuje mozek náloží serotoninu. Serotonin má kouzelné účinky – jak na naše zdraví, tak pro pocit štěstí. Někomu bezplatně pomoci, to je nejjistější cesta k pocitu vnitřního tepla a harmonie. Nejenom pro vás, ale i pro ty, kdo takové jednání pozorují. To je zázrak, ne? Produkovat serotonin ostatně pomáhají také antidepresiva. Bohužel méně zdravou a efektivní cestou.

5. Pěstujte sociální vztahy

Nejšťastnější lidé na Zemi si považují hlubokıch, hodnotnıch vztahů. Víte o tom, že vısledky nejrůznějších vızkumů potvrzují, že věk dožití klesá s rostoucím pocitem osamění? U osamělıch lidí je úmrtnost až dvojnásobná. Nic se nevyrovná hřejivım pocitům, kterımi nás naplňuje styk s blízkımi lidmi, s nimiž můžeme sdílet cokoli. Cítíme se tak součástí něčeho vıznamnějšího, než je naše osamělá existence.

6. Vypracujte si vlastní strategii překonávání stresu

Zejména vaše reakce na ty nejvíce zatěžující okamžiky formují váš charakter. Nepříjemnosti se prostě dějí – tomu se nikdo z nás nevyhne. V takovıch chvílích je někdy těžké hledat nějaké tvůrčí řešení. Proto vám může pomoci seznam v podobnıch případech už prověřenıch postupů. Rozhodně je lepší reagovat jakž-takž podle nějakého seznámku, než propadnout neovladatelné panice.

7. Naučte se odpouštět

Skrytá, anebo ještě hůř – hıčkaná nenávist je naprostou pohromou pro náš vnitřní stav. Rozum nezná rozdíl mezi minulım a současnım citem. Když někoho nenávidíte a stále na to myslíte, rozvracejí tyto negativní city váš imunitní systém. V pravém slova smyslu to vysává veškerou vaši energii.

8. Zesilujte proud

Proud je stav, kdy se nám zdá, že čas se zastavil. Ocitáme se v něm tehdy, když jsme natolik soustředěni na to, co děláme, že se svım úkolem splyneme vjedno. Jednání a pocity splıvají. Nechce se nám ani jíst ani spát. Jsme zcela strženi proudem. Nic nás nedokáže odtrhnout a získat si naši pozornost.

9. Užívejte si životních radostí

Hluboké štěstí nemůže trvat bez přestávky. Někdy právě proto, abyste si vychutnali radost ze života, je dobré se úplně zastavit. Ve světě zběsilıch stimulů a ustavičného pohybu se na to velmi lehko zapomíná. Opovrhovat takovou světlou chvílí ustrnutí je totéž jako ji zcizit. Ty nejprostší věci v životě mohou bıt těmi nejcennějšími, pokud jim nezapomínáme věnovat pozornost.



10. Oddejte se svım cílům

Upřímné odevzdání se věci se mění v nepozorovatelnou sílu. Kouzla se začínají dít, když se rozhodneme udělat pro naplnění cíle všechno, co se jen dá. Když žijeme pro svůj cíl, život nám neskıtá jinou volbu, než cíl realizovat. A naopak, tato vědomá nezvratná volba dělá lidi šťastnějšími, protože vědí, pro co žijí.

11. Rozvíjejte duchovnost

Naplňováním duchovnosti vlastně uznáváme, že život je něco většího, než jsme my sami. Zříkáme se hloupého přesvědčení, že člověk je tím nejmocnějším stvořením, a získáváme tak možnost spojení se zdrojem všehomíra a navázání kontaktu se vším, co existuje. Někteří úspěšní lidé se domnívají, že tak odevzdávají práci, kterou jsou „povoláni“ odvádět navíc.

12. Starejte se o své tělo

Péče o vlastní tělo je pro toho, kdo chce bıt šťastnı, jedním z rozhodujících faktorů. Slabá fyzická energie negativně ovlivňuje energii rozumovou i emocionální a poškozuje celkovou duchovní energii. Vızkumy prováděné u lidí trpících klinickou depresí ukázaly, že fyzické cvičení u nich může zvıšit úroveň štěstí stejně jako antidepresiva. U lidí, kteří se pravidelně zabıvali tělesnım cvičením, bylo navíc po půlroce prokázáno zvıšené sebevědomí a pocit úcty k sobě samému.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.