Login · Register
Jún 13 2024 20:06:16
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


NIKDY SA NEVZDÁVAJTE: OSVOJTE SI TİCHTO 5 KROKOV NA CESTE K SPLNENIU SNOV!

1. Vytvorte si nástenku snov - Dajte si na ňu čokoľvek, čo chcete v živote dosiahnuť. Ide o krásny dom, exotickú dovolenku či šťastnú rodinku? Nájdite si pekné obrázky a pripnite si na nástenku. Potom ju dajte na viditeľné miesto, napríklad nad pracovnı stôl alebo pokojne aj na WC, jednoducho tam, kde trávite veľa času. Nájdite si chvíľu a len tak sa na ňu pozerajte a predstavujte si, aké to bude. Verte či nie, ono to naozaj funguje!

2. Postupujte aspoň malımi krôčikmi - Buďte produktívne! Večer pred spaním si napíšte zoznam veci, ktoré chcete na ďalší deň stihnúť. Aj keď vstanete o 10 ráno, vždy máte kopu času na to, aby ste ho produktívne využili. Netrávte zbytočne hodiny na facebooku, takto sa sny neplnia! Ak stihnete všetko, čo ste si deň predtım zaumienili, pôjdete spať s lepším pocitom, že ste niečo pre svoju budúcnosť urobili.3. Začnite teraz - Na čo čakáte? Vıhovorky typu až po skúškovom, po skončení školy, po lete a bla bla bla... Keď nezačnete hneď, svoju šancu môžete prepásť. Začnite fotiť, založte si blog, píšte básničky, pečte koláče, čokoľvek pri čom sa cítite šťastná a vidíte v tom svoju budúcnosť. Každı, aj keď neúspešnı krok vás posunie vpred, na to dáme krk!

4. Obklopujte sa dobrımi ľuďmi - Mať pri sebe ľudí, ktorí vám fandia je naozaj dôležité. Život je príliš krátky na to, aby ste mali okolo seba neprajníkov či negatívnych ľudí vysávajúcich vašu energiu. Podpora či už zo strany kamarátov alebo rodiny vás ešte viac vyburcuje dosiahnuť svoj sen.

5. Oslávte každı úspech - Neznamená to, že nebudete kvôli snom ani spať, jesť či zabávať sa. Dôležité je aj oddychovať, načerpať novú inšpiráciu a predovšetkım, každı krok vpred je nutné osláviť s priateľmi. Takže na zdravie! :)
Autor: Lıdia Tkáčová
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.