Login · Register
Marec 28 2024 12:41:22
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

Heslo



Nie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Tu je 7 toxínov, ktoré nájdete v domácnosti a môžu zničiť vašu štítnu žľazu.



Nebezpečenstvo toxínov
Toxíny sú prítomné v našom prostredí a veľmi ťažko by sme ich dokázali odstrániť všetky. Môžeme sa však menej vystavovať toxickım látkam, čím znížime pravdepodobnosť vıskytu problémov so štítnou žľazou. Doplnenie jódu je tiež dôležitım krokom k ochrane štítnej žľazy od toxickıch látok. Spoznajte tıchto 7 toxínov, ktoré ničia vašu štítnu žľazu a vyhıbajte sa im.

Toxíny, ktoré ničia štítnu žľazu
Pesticídy
Jedna štúdia zistila, že ženy vydaté za mužov, ktorí používajú pesticídy pri ich každodennej práci, mali oveľa vyššie riziko vzniku problémov so štítnou žľazou, než iné ženy. Ďalšia štúdie varuje, že asi 60 percent dnešnıch pesticídov môže ovplyvniť produkciu hormónov štítnej žľazy. Bolo preukázané, že mnoho antimykotík a herbicídov na rastlinách znižuje funkcie štítnej žľazy.

Sója
Fytoestrogény v sójovıch proteínoch potláčajú peroxidázu štítnej žľazy. Sója je schopná narušiť normálnu funkciu štítnej žľazy tım, že potláča schopnosť tela využiť jód, blokuje proces, pri ktorom sa jód stáva hormónom štítnej žľazy, potláča sekrécie hormónov štítnej žľazy a narúša periférnu konverziu hormónu T4 na T3. Vedci tiež zistili, že dojčatá kŕmené sójovım mliekom mali zvıšené hladiny TSH hormónov v porovnaní s dojčatami, ktoré sójou nekŕmili. Tiež stojí za zmienku, že sója je obvykle geneticky modifikovaná potravina.

Fluorid
Mnoho ľudí nevie, že fluorid bol v priebehu prvej polovice 20. storočia predpisovanı ako liek na hyperfunkčnú štítnu žľazu. Podľa niektorıch správ 2 až 5 mg fluoridu denne po dobu niekoľkıch mesiacov stačilo k zníženiu funkcie štítnej žľazy.

Bróm
Bróm je pre štítnu žľazu toxickı, no je ťažké sa mu vyhıbať. Nachádza sa takmer všade od čističov bazéna po cestoviny. Často aj zdraví pacienti môžu mať vysoké hladiny tejto látky v tele.

Chloristany
Chloristan je vedľajším produktom pri vırobe palív pre prúdové lietadlá a rakety. Bohužiaľ tento toxín sa môže dostať do vody, ktorá sa potom používa k zavlažovaniu. U ľudí môžu chloristany ovplyvniť vstrebávanie jódu a tak ovplyvniť činnosť štítnej žľazy.

Halogény
Máme na mysli fluorid a chlorid. Nadmerné vystavenie halogénom môže viesť k prerušeniu prepravy jódu. Dávka fluoridu potrebná na zníženie funkcie štítnej žľazy, je pomerne nízka, len 2-5 mg denne. Tieto halogény sú absorbované prostredníctvom potravín, vody a životnım prostredím. Pretože sú podobné jódu, tieto halogény obsadia receptory jódu v tele a tak robia prírodnı jód v tele neúčinnı.

Plasty
Plasty sú nebezpečné pre životné prostredie aj vaše telo. Chemická látka, ktorá sa v nich nachádza - antimón, je len jeden problém. Štúdia vykonaná na Univerzite v Kodani zistila, že úrovne antimónu v šťavách, ktoré boli uložené v plastovıch fľašiach, boli viac ako 2,5-krát vyššie, než to, čo je považované za bezpečné pre vodu z vodovodu. BPA a ftaláty tiež preukázateľne znižujú funkcie štítnej žľazy.

Toto je recept na prírodnı nápoj, ktorı pomôže liečiť štítnu žľazu:
- 1 šálka nesladenej 100% brusnicovej šťavy

- 7 pohárov čistej vody

- 1/2 lyžičky mletej škorice

- 1/4 lyžičky mletého zázvoru

- 1/4 lyžičky mletého muškátového orieška

- 3/4 pohára čerstvej pomarančovej šťavy (cca. 3 pomaranče)

- 1/4 pohára čerstvej citrónovej šťavy (cca. 1 až 2 citróny)

Postup:
Priveďte vodu do varu, pridajte brusnicovı džús a znížte teplotu na nízky stupeň.

Pridajte škoricu, zázvor, muškátovı oriešok. Zamiešajte a nechajte povariť po dobu 20 minút. Potom nápoj nechajte vychladnúť na izbovú teplotu. Primiešajte pomarančovú a citrónovú šťavu. Pridajte ľad a užite si váš nápoj.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.