Login · Register
February 18 2020 10:17:54
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
 

 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok

Nejste tu poprvé: 10 znaků toho, že vaše duše je reinkarnovaná
1. Máte silnou intuici
Lidé, kteří se reinkarnovali, znají věci, které je odlišují od jiných. Mohou se ponořit hluboko do svého nitra a získat přístup ke skrytým poznatkům. Mají vyvinutý smysl, jak vnímat věci dříve, než se opravdu stanou.

Intuitivní duše mohou mít spojení s jinými dimenzemi a světy. Rovněž mají schopnost mluvit s lidmi z jiných planet a galaxií.

Tráví hodně času přemýšlením nad informacemi, které jim byly dány a pokoušejí se pochopit smysl toho všeho.

2. Často zažíváte déjà vu
Pokud jste se reinkarnovali, můžete mít tajemný pocit, že určité události se vám již staly.

Například pokud se rozhodnete udělat si výlet po rodné zemi a máte pocit, že jste se tady už někdy procházeli, může to znamenat, že jste na tomto místě v určitém časovém okamžiku žili, jen v jiném těle.

Některé osoby, místa nebo události se vám mohou zdát zvláštně povědomé, i když se nepamatujete, že jste je viděli, nebo se s nimi setkali.

3. Jste velmi citliví
Reinkarnované duše jsou vysoce citlivé a empatické. Tito lidé vše prožívají ve svém nitru a cítí, že mají v životě poslání pomoci přinést mír a uzdravení planety.

Občas je pro nich těžké zabývat se konfliktními a turbulentními energiemi ve světě a potřebují hodně času na to, aby se dostali zpět do rovnováhy a dělali vnitřní duševní práci.

Empatičtí lidé nenávidí být na přeplněných, hlučných místech, a proto se jim neustále snaží vyhýbat.4. Máte pocit, že sem nepatříte
Reinkarnované duše mají pocit, že nepatří na tuto planetu. Vždy hledají svůj domov, ale nenajdou ho. Cítí se tu jako mimozemšťané, rozpačitě sledují, jak lidé žijí své každodenní životy.

Milí pochopit proč, ale nemají chuť zapojit se do „normálních“ aktivit.

Nejraději by svůj čas trávili o samotě, pozorováním hvězd, uvažováním o životě a vyhýbáním se věcem, které jim nedávají smysl.

Reinkarnované duše mají hlubokou touhu spojit se s dušemi svých rodinných příslušníků a těžko se přizpůsobují pocitům, které prožívají na této planetě.

5. Máte silné nutkání navštívit vzdálená místa
Můžete mít vzpomínky na život v určité zemi či městě z minulého života a mít silnou touhu je opět navštívit v tomto životě.

Máte bludnou duši, a protože si uvědomujete, že domov není fyzické místo, ale pocit ve vašem srdci, chcete jít kamkoliv na této planetě.

Může vás to táhnout na určité místo nebo za nějakou kulturou možná proto, že jste již žili v minulém životě. Neváhejte se ponořit do nového způsobu života a poznat nové místo pro život. Můžete si tak odnést cenné poznatky o sobě a poslání své duše.

6. Žijete pro hluboké rozhovory a vztahy
Nemáte chuť mluvit málo. Máte nepopiratelný, neúprosný hlad po otevřených, opravdových vztazích. Místo rozhovorů, které vás udržují na okraji, vyhledáváte rozhovory trvající celé hodiny, které vás nikdy neunaví.

Mnozí lidé vás nazývají starou duší, protože se těšíte ze smysluplných konverzací, které se týkají vesmíru, vědy, historie, filozofie, umění, přírody nebo něčeho podobného.

Snadno se unavíte během drbání, rozhovorů o zaměstnanosti, módě nebo o čelili povrchním.

7. Máte vzpomínky na minulé životy
Nemůžete se zbavit pocitu, že jste již předtím žili a vzpomínky na minulé životy by k vám mohly přicházet prostřednictvím snů, písniček, knih či nějakým jiným záhadným způsobem.

Nicméně nevzpomínáte si na události či lidi z předchozího života, a tak není možné, abyste tyto vzpomínky přesně zařadili na časovou osu. Jednoduše víte, že se to stalo a snažíte se odhalit více o svých minulých životech.

Děti vám mohou obvykle připomenout vaše minulé životy, protože se právě vrátily z minulé inkarnace.8. Necítíte se být úzce spojení s vašimi rodiči
I když se staráte o svou rodinu a nade vše ji zbožňujete, můžete se cítit jako černá ovce či ztracená existence. Nemáte blízký vztah se svou rodinou a někdy jste zvědaví, jestli nemáte jinou rodinu někde tam venku.

Můžete mít sny o tom, že máte jiné rodiče a pocit, že jste se s nimi dříve setkali.

To by mohlo znamenat, že jste měli jiné rodiče v minulém životě. Vzpomínky na nich se vám vynořují v podobě živých vizí.

9. Toužíte být pravidelně o samotě
Jak jsme již dříve naznačili, tento svět vás někdy může mýlit a přemáhat. Často se cítíte být frustrovaní a nevyrovnaní v tomto uspěchaném a povrchním světě, ve kterém žijeme, a tak se snažíte najít skutečný smysl vašeho života.

Jednoduše řečeno, potřebujete nějaký čas a prostor, abyste načerpali novou energii a odpočinuli si po setkání s cizími lidmi.

Příroda vám často nabízí útočiště pro odpočinek, někdy potřebujete strávit několik dní pryč od všech technologií a lidí, abyste vyléčili svou mysl a duši.

10. Máte obavy, které se vám zdají být reálné
Naše obavy často poukazují na záležitosti, které se mohly stát v našich minulých životech. Například strach z vody by mohl znamenat, že jste se v minulém životě utopili.

Na druhou stranu, strach z požáru by mohl znamenat, že jste v minulém životě mohli zahynout během požáru.

Abyste rozptýlili vaše obavy a předešli prožívání opětovné bolesti, snažíte se jim čelit a porazit je.

V opačném případě se vaše duše udrží reinkarnovaná na této planetě, dokud se nenaučíte některé lekce a nepřekonáte své obavy.Zdroj: powerofpositivity.com
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.