Login · Register
February 18 2020 10:16:12
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
 

 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok

Jak souvisí vaše nálada s jednotlivými fázemi Měsíce
1. Nov
Nov představuje začátek měsíčního cyklu, kdy se sázejí nové plodiny a plánují nové záměry. Nov přináší novou energii a sílu, díky čemuž dostanete náhle jasný cíl.

Obloha je v tomto čase tmavší. Nasměrujte proto svou energii do svého nitra, abyste v sobě objevili vlastní tvůrčí světlo. Tma je spojena se ženským božstvem, s pohledem na duchovní svět a se zvýšenou telepatickou schopností.

Ve fázi novu přichází čas na to, abyste se naladili na své vnitřní poslání a frekvence, které se s vámi chtějí spojit.

Pro rozvíjení těchto projevů si najděte čas, abyste si uvědomili své záměry.

2. První čtvrtina
V tomto okamžiku výrazně vzrostla viditelná část Měsíce. Označuje se jako „voskování“. Světlo Měsíce se zesílilo. První čtvrtina Měsíce představuje období, kdy pravděpodobně budete chtít přijmout určitá opatření, protože vzduch má vysokou energetickou úroveň.Je to skvělý čas na to, abyste vyslechli své pohnutky a uskutečnili je. Uvědomte si, že zatímco Měsíc roste, my něco dáváme tomuto světu.

To znamená, že je zvláště vhodná doba, abyste se zaměřili na to, co ve vašem životě děláte dobře, na to, za co jste vděční a co byste si přáli uskutečnit.

To také znamená, že je vhodná doba pro řešení sporů. Buďte klidní, soustředění a produktivní, abyste z této doby získali co nejvíce.

3. Úplněk
Och, úplněk! V této době je Měsíc plně osvětlený a má nejvyšší moc. Měsíční energie se ve srovnání s fází první čtvrtiny zvýšila.

Úplněk často přináší čas na dokončení a uskutečnění vašich plánů. Je také pravda, že se v tomto okamžiku zvyšují vaše emoce.

Úplněk vám může způsobovat problémy se spánkem, a proto noci během této fáze jsou většinou spojeny s nespavostí (jedna studie zabývající se spánkem ukázala, že během úplňku mají lidé hladinu melatoninu nižší a ráno se probouzejí nevyspalí).

Mnozí lidé se vyjádřili, že v této době jsou náchylnější na nehody, jsou emocionálnější a více nevyrovnaní než po jiné dny.

Úplněk představuje ten správný čas na uzemňovací postupy pro vnímání svého středu a čas na to, abyste se vyhnuli místům, kde jsou lidé pod vlivem alkoholu nebo příliš podráždění.

Je to nádherné období pro pozorování Měsíce. Optimální doba na jeho pozorování je minimálně sedm minut.

V této době přicházejí nové poznatky! Pokud nemůžete spát, využijte tohoto času na tancování, čtení nebo dělání něčeho kreativního. Během úplňku je zvýšená kreativní energia.

4. Poslední čtvrt
Měsíc nyní slábne. Jeho světlo dosáhlo svého vrcholu a stmívá se. Čas ubývajícího Měsíce je vhodný pro uvolnění. Jsme citlivější a lépe si uvědomujeme konce než jinokedy.

Naše energie se přesouvá do našeho nitra a opět směřuje více k energii jin a ženské době temného Měsíce. V této fázi Měsíce se cítíme, jako by byl svět vzhůru nohama nebo máme pocit, že jsme nevýrazní.

Tento čas vnímáme jako přechod a možné oslabení. Uvědomte si, že všechny měsíční fáze jsou důležité a jsou přirozenou součástí celku.Přichází čas na začátky, uvolnění a uvažování. Poslední čtvrt Měsíce více odráží a uvolňuje přírodní jevy, a proto si važte přírodných cyklů a jděte s proudem.

5. Ubývající srpek
Toto období je krásné pro přijetí závěrů a konců. Pokud existuje něco, do čeho byste se chtěli pustit psychicky nebo fyzicky, v těchto dnech před úplňkem je vhodný čas na to, abyste to udělali.

Může to být stejně snadné jako úklid vašeho pokoje. Sepište si na papír seznam všech věcí, které byste chtěli udělat a opatrně ho spalte.

Během fáze ubývajícího srpku se můžete cítit unavení, máte nižší energii nebo potřebujete více odpočívat.

Tento čas se také nazývá „temný Měsíc“ (období před začátkem Novu) a představuje nejlepší období pro jin jógu, chození do postele v časných večerních hodinách a čas být sám se sebou.

V tomto okamžiku se můžete cítit více uzavření, a to je naprosto v pořádku. Cyklus brzy začne opět fází Novu. Nyní odpočívejte a osvěžte se.

Závěr
Všimli jste si nějaké podobnosti, jak vás Měsíc ovlivňuje?

Budeme moc rádi, pokud nám o tom napíšete do svých komentářů.Zdroj: thespiritscience.net
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.