Login · Register
February 18 2020 11:14:27
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
 

 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok

5 znaků toho, že se vám svět duchů snaží pomoct
1. Elektrické spotřebiče začnou vyvádět
Éterický svět má vyšší vibraci jako naše 3D pevnina. Svět duchů používá televizi, rádio, počítače, mobilní telefony a světla, aby vám zprostředkoval různé zprávy.

Když je tento svět přetížen, ovlivňuje náš svět a obvykle je to v časech trápení.

Váš zesnulý příbuzný nebo duchovní průvodce se vám s něčím pokoušejí pomoct. Přemýšlíte o milovaném člověku, který před nedávnem odešel?

Někdy vám v těchto chvílích přijde na pomoc speciální píseň, abyste věděli, že vaše láska je blízko vás. Zažíváme to v momentech, ve kterých nacházíme ochranu z různých dimenzí, která přichází na náš svět.

2. Změny pokojové teploty
Už jste někdy zažili pocit tepla, který se náhle změnil na pocit chladu? Nebo jste již zažili situaci, jak vám bylo najednou zima?Svět duchů vás tím může varovat nebo dávat najevo, že jste chráněni. Stejně i pocity horka, které do vás vstoupí, vás může svět duchů varovat.

Jsou chvíle, kdy se objeví záchvěv horka, a jeho nepohodlí nás nutí všímat si okolí. Náhlé změny teploty okolního prostředí mohou zprostředkovávat mystický smysl ochrany.

Poproste své duchovní průvodce, aby vám ukázali znamení. Co se děje kolem vás? Sledujte své myšlenky. Svět duchů je telepatický a umí procítit vaše emoce a myšlenky.

3. Opakovaně se vám ukazují stejná čísla
Vidíte stejná čísla na poznávacích značkách, hodinách, adresách či poštovních schránkách? Stejná čísla mají speciální význam.

Doreen Virtue, autor a tlumočník metafyzických předmětů, věří, že stejná čísla jsou znakem toho, že s vámi mluví vaši andělé.

Dávejte si pozor na opakování. Zjistěte, jakou zprávu se vám vaši blízcí a duchovní průvodci pokoušejí zprostředkovat.

4. Zvláštní vůně
Svět duchů zná způsob, jak ve vás vzbudí vzpomínky prostřednictvím známých pachů. Cítili jste vůni růží nebo gardénií na místech, kde nerostou žádné květiny? Cítili jste cigaretový kouř v autě?

Mohl to být váš zesnulý otec, který se vám tak snažil říct, abyste zpomalili.

Vůně nás nutí, abychom si všímali věcí kolem nás. Svět duchů vám způsobuje různé vůně, aby vás přiměl opustit myšlenky deprese nebo frustrace.

Dávejte si pozor na tyto chvíle, kdy se tyto vůně objeví. Poděkujte se svým andělům a duchovním průvodcům.

5. Zvířata se začnou ozývat
Pobíhá kolem vás kočka? Začne váš pes štěkat, i když nikdo není venku?Zvířata vidí a vnímají věci, které my neumíme. Začínají se ozývat různými způsoby: některá zvířata vrtí ocasem, zatímco jiná ukazují strach z toho, co se nachází v místnosti.

Vaši zesnulí příbuzní nebo průvodci se tak s vámi pokoušejí mluvit, ale vaše mysl je tak zaneprázdněná, že nejste schopni přijímat jakékoliv zprávy. Uklidněte vaše zvířata, zatímco uklidníte sebe sama.

Běžný způsob, jak si pročistíte vzduch v místnosti, je pálení šalvěje.

Závěr
Toto je několik znaků toho, že „druhý svět“ na vás dohlíží.

Zázraky nemusí být dalekosáhlé. Například plamen na hořáku najednou zhasne, když už voda v hrnci začala vřít, a to právě ve chvíli, kdy je blízko malé dítě, kterému by se mohla stát nehoda. Duchovní průvodci mohou také použít vaše zvířata, která vás upozorní na blížící se nebezpečí.

Pořád se modlete, umožněte vašim průvodcům, aby vás uklidnili a ochránili vašeho ducha před vším, co by mohlo být nebezpečné. Nemůžete na nich útočit, když přicházejí z místa lásky a vděčnosti.

Svět duchů je překrásnou dimenzí a duchové jsou vždy kolem vás, aby vás ujistili, že jste zůstali na cestě světla a lásky.Zdroj: powerofpositivity.com
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.