Login · Register
August 07 2020 02:23:28
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

5 způsobů, jak si vyvoláte lucidní (vědomé) sny1. Ověření reality
Jedním ze základů učení lucidního snění je ověřit realitu během dne. Zatímco úspěšné ověření reality může vyvolat samotné vědomé snění, je také nedílnou součástí mnoha jiných metod lucidního snění.

Je to dobré místo, abyste začali a pokusili se vstoupit do lucidního snu poprvé.

Myšlenkou toho všeho je, abyste si všimli rozdílu mezi skutečností ve svém bdělém životě a tím, co se vám sní. Tímto způsobem si budete moci uvědomit, že sníte a budete moci převzít nad snem kontrolu.

Zde je několik populárních metod ověření reality pro vyvolání lucidního snu:

Nakreslete si velkou tečku nebo symbol na ruce. Dívejte se na něj pravidelně v průběhu celého dne a pokaždé se ptejte sebe sama: „Jsem vhůru nebo sním?“ Udělejte si z toho zvyk. Nakonec se tato otázka objeví ve vašem snu, což vám umožní uvědomit si to a vstoupit do svého lucidního snu.

Ucpěte si nos a zavřete ústa. Můžete stále dýchat? Možná sníte. Podívejte se na hodinky. Čísla na hodinkách jsou zkreslená (pokud máte digitální)? Plynutí času se vám zdá být nesprávné? To jsou dobré ukazatele, že sníte.

Pokuste se běhat. Neschopnost běhat či zjištění, že běháte pomalým tempem, nebo brodění se vodou, jsou typické znaky snění.

Zkuste prostrčit prst přes zápěstí. Pokud zjistíte, že můžete projít částí svého těla, může to být dobrý podnět k tomu, abyste začali vědomě snít.

Nastavte si časovač nebo si jednoduše zapamatujte, že jste udělali jedno nebo několik těchto ověření reality v průběhu dne, dokonce i když se vám zdá, že jste vzhůru.Jakmile se to hluboce zakoření ve vašem normálním, běžném chování, naučíte se spustit tyto kontroly reality, když budete snít. Tímto způsobem bude pro vás jednodušší vyvolat si lucidní sny.

2. Rozpoznejte znaky snění
Znaky snění, jako je například ověření reality, jsou dobrými ukazateli, že sníte a pomáhají vám „ponořit“ se do lucidního snu. Mezi znaky obecného snění patří:

Selhání elektroniky. Vypínání světel, lamp, drobných kuchyňských elektrospotřebičů a jiných elektronických přístrojů jen zřídka funguje správně ve snu.

Nesoulad osvětlení. Je tma, ale z nějakého důvodu můžete vidět pestrobarevné předměty? Je to dobré znamení, že sníte.

Deformace. Změny tvarů, zvláštně tvarované nebo roztříděné položky, představují ukazatele potvrzující, že sníte.

Opakující se sny. Přestože nejde o konkrétní věc, mnozí lidé mají opakované sny (např. vypadnutí zubů, jsou pronásledováni). Pokud se setkáte s něčím takovým, je to dobrý ukazatel toho, abyste se pokusili vstoupit do lucidního snu.

Znaky snění a ověření reality jsou maso a brambory. Použijte je ve spojení s níže uvedenými metodami:

3. Mnemonická indukce lucidního snu (MILD)
Předtím, než usnete, si opakujte: „Poté, co se probudím z nějakého snu, si zapamatuju svůj sen.“ Pokaždé, když se vzbudíte v průběhu noci, si zapište všechno, na co si vzpomenete z vašeho snu. Pokud si nemůžete vzpomenout na konkrétní obsah svého snu, stačí, když napíšete, jak se cítíte.

Vraťte se ke spánku. Jak upadnete znovu do spánku, udržte si váš předchozí sen v mysli. Pokuste se představit si sebe sama opět ve snu, v momentě, kde jste přestali (nebo tam, kde byste chtěli jít).

Tento pokus opakujte celou noc, dokud nevstoupíte do lucidního snu.

4. Přerušení spánku (WILD)
Principem této metody je probudit se po pěti až šesti hodinách spánku a strávit nějaký čas přemýšlením nad tím, o čem byl váš lucidní sen.

Udělejte něco, aby vaše mysl byla vnímavá k lucidnímu snění tím, že budete sledovat filmy o snech nebo číst články o lucidním snění.

Předtím, než si večer lehnete do postele, se pokuste představit si druh snu, jaký byste chtěli mít. Nebo ještě lépe, stále si v mysli opakujte, co budete dělat ve vašem snu, až dokud usnete.5. Externě indukované lucidní snění (EILD)
Metoda EILD, známá také jako asistovaná metoda lucidního snění nebo elektricky vyvolané lucidní snění, představuje dobrou metodu pro ty, kteří mají problémy mít vědomé sny o sobě samých.

Na trhu existuje mnoho snových zařízení, která pomáhají vyvolat lucidní sny, ale nejstarší a nejúčinnější zařízení je snová maska, jako je ta, kterou nabízí americká firma The Dream Mask LLC.

Snové masky fungují na základě navození REM fáze spánku a stimulují vás, abyste probudili svou mysl, ale ne vaše tělo. Umělé narážky, jakými jsou LED světla nebo tóny, uživatele masky upozorní, že sní. Jakmile si uvědomíte, že sníte, můžete vstoupit do svého lucidního snu.

Jak vidíte, existuje několik účinných způsobů, jak si uvědomíte svůj sen, ale existuje i několik odzkoušených a pravdivých metod a zařízení, které pomáhají během tohoto procesu.

Doplňující rady pro lucidní snění, které vám mohou pomoci, jsou:

Pořiďte si snový deník. Ze svých snů si toho budete pamatovat stále více, což je velká pomoc během vyvolání lucidních snů.

Změňte svůj spánkový cyklus. Někdy může vytržení z vašich spánkových vzorců způsobit lucidní snění.

Pijte před spaním kofein. Pomáhá udržet vaši mysl vzhůru, zatímco vaše tělo usne: je klíčem k vyvolání lucidního snu.

Vyzkoušejte jednu nebo několik těchto možností, nebo kombinaci těchto indukovaných principů, a výrazně tím zvýšíte šanci na lucidní sen.Zdroj: themindunleashed.com
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.