Login · Register
October 20 2021 13:39:09
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

[email protected]x.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Domáca mágia - Očistenie aury, vypálenie chorôb
1. Položte na stôl tácku alebo kus nehorľavého rovného materiálu, ktorého vám nebude ľúto, keď sa poškodí.

2. Na ňu dajte svoju fotografiu, prípadne osoby, ktorá Vás požiadala o očistu. Na fotke smie byť len tá osoba, ktorej sa ide vykonávať očista. Nezáleží na tom, aká stará je daná fotografia.

3. Vôkol nej položte tri sviečky tak, že vedľa spodných rohov fotky dáte po jednej sviečke a tretiu položíte nad fotku. To znamená, že budú vytvárať trojuholník.

4. Zapáľte ich a zotrvajte nad nimi chvíľu pri tichej modlitbe. Do nej zahrňte dôvod, pre ktorý tento rituál vykonávate. V žiadnom prípade pri ňom nespomínajte negatívne veci, iných ľudí, zlé priania a pod. Jasne a stručne požiadajte vyššie sily o pomoc. Ak ste modlitbu dokončili, poďakujte sa a nechajte plamene sviečok dohorieť.

5. Sviečky nenechávajte bez dozoru! Majte ich položené na bezpečnom mieste, kde nemajú na ne dosah deti a kde sa na ne nebude pozerať veľa ľudí. Je to rituál určený iba pre Vás.

6. Sviečky nechajte dohorieť. Bežné kahančekové sviečky horia približne päť hodín, preto si vymedzte čas len na to.

7. Je dobré, ak sa vám podarí rituál zopakovať na ďalší deň, ale s piatimi sviečkami. Dodržte postup ako pri troch sviečkach, akurát po bokoch fotky asi približne v jej strede dáte o dve sviečky viac. Takto vytvoríte okolo fotky päťuholník.

8. Potom pokračujte tak, ako v prvom prípade. Zapáľte sviečky, pomodlite sa, nechajte ich dohorieť a prázdne pliešky vyhoďte.

9. Ak sú negatívne sily príliš prilepené, musíte tento rituál dostať na vyššiu úroveň pomocou siedmych sviečok.
10. To znamená, že miesto piatich sviečok použijete sedem, pričom ich použijete sedem, pričom ich položíte okolo fotky do tvaru pyramídy.

11. Ak ste rituál ukončili, fotku si odložte a nechajte ju na inokedy. Možno ju budete ešte potrebovať. Keď sa náhodou poškodí, tak ju spáľte a rozfúkajte jej popol von oknom.

12. Určitý čas počkajte, ako očista zabrala a potom už uvidíte, či ju treba opakovať alebo nie..

Malo by sa ukázať zlepšenie v tej oblasti, ktorá vás zaujímala. Tieto metódy vynikajúco zaberajú pri riešení zdravotných problémov, odstránení negatívnych nánosov, uvoľnení psychického napätia v tele či očiste aury.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.