Login · Register
August 02 2021 00:14:47
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


FB: Psycho-Hygiena
 facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n


pozvánka
Pokračujeme  27.03.2021   v meditácii  znaky Reiky +Zunar+ Halu s fotografiou

Milí priatelia,
máme radosť , že sa zapájate a spoločne meditujeme. Ozvali ste sa že Vám niektorým večerný čas nevyhovuje a tak zaradujeme ešte  termíny 9.30 hod. a 14.00 hod. aj
 21.50 hod. V ktorýkoľvek termín keď si vyberiete alebo aj všetky bude energia plynúť
a liečiť tých , ktorý sa priamo zapojia  ale aj tým ktorý sú nahlásení  v zozname na liečenie.

Dnes 27.03.2021 sme zaradili hore uvedené znaky a zameriame sa na liečbu pomocou fotografie tých ktorých chcete posielať energiu a liečiť Vy.Svoju energiu nepotrebujete.
Stačí byť v pohode s dlaňami nahor  a vnímať energiu a podporovať zámer uzdravenia, ktorý ste si stanovili. Budete súčasťou kruhu meditácie a posilňovaní energiou kruhu.

Metodika meditácii s fotografii
Vložíme fotografiu do  pravej ruky  so zámerom liečenia/môžete uviesť čo chcete liečiť.Zdravie, prácu, vzťahy atd.  ak chcete tak si aj môžete napísať//a ľavou rukou prijímame energiu. po 10-20 minút. Budete cítiť teplo a mravčenie.
spojte ruky a priložte na srdcovú čakru a potom  na 3 oko 3x a poďakujeme.
Ak liečime iba sami seba  tak po skončení vložíme zopnite ruky a poďakujeme.
Vložte do krabičke  a pri meditáciách jej venujte pozornosť.
Počas meditácii ak horí sviečka alebo dymiaca tyčinka Vám umocní zážitok.

Teším sa na spoločné stretnutia počas meditácii  za kolektív Marika

P.S. Privítam dotazy alebo pripomienky.
26.3.04:27 - Mesiac v Panne:

Energia týchto dní nám bohužiaľ prinesie dávku stresu. Typická býva tiež štylizácia sa do úlohy "mučeníka". Prakticky to znamená, že sa budete veľmi do detailu zaoberať problémami, ktoré ostatní odmietajú riešiť.

Budeme pravdepodobne pociťovať zmysel pre povinnosť, sústredenie a disciplínu. Ak však všetko nebude presne podľa plánu, môžete sa potýkať s vlastnou sebakritickosťou. Môže sa dostaviť aj pocit depresie a nespokojnosti so svojím životom. Sebadôvera vám však teraz chýba a preto zrejme nebudete schopní nič zmeniť.

Panna vládne oblasti brucha, dolnej časti pečene a sleziny, a preto Mesiac v Panne produkuje zápal pobrušnice, podvýživu, brušný týfus a zápal slepého čreva. Odporúčaná je žalúdočná diéta. Za každú cenu by ste mali zabrániť akýmkoľvek operáciám brucha a okolitých oblastí. Efektívne budú procedúry uskutočňované na nohách.
Novinka
- Pravidelné meditácie z energiu REIKI a KARUNA
 
Celá planéta zem a my jej deti prežívame obdobie plné strachu,sklamania i chorôb.  Postupne  si zvykáme na obmedzenia ,rúška aj na neistoty ekonomické, pracovné i sociálne.
Radí by sme Vám pomocou meditácii toto obdobie spríjemnili meditáciami, ktoré budeme prevádzať každý deň iným znakom  REIKY a KORUNA. Každý .znak svojou frekvenciou energie prispeje k liečeniu krajiny, prostredia, práce, domova. Liečenia vzťahov,osôb aj zvieratiek Pritiahne Vám lásku , zdravie , šťastie, blahobyt. Očisti od karmických záťaží atd.
Každý deň budeme meditovať s 3 znakmi REIKI a  a pridávať- meniť jedným  znakom Karuna .
Začíname 25.03.2021 o 21.50 hod. budeme meditovať REIKI + Zunar
 
Symbol Zunar sa hodí pre prácu s minulosťou a karmickými programami, ktoré človek nahromadil. Pracuje aj s reťazami DNA a práve v nich sa uchovávajú informácie z minulých životov, údaje o duševných a psychologických traumat ,o negatívnych myslienkach a činoch. Symbol  pomáha nám ,naším predkom aj potomkom pri spracovaní a očiste karmických programov.
 
ZAČÍNAME od 25.03.2021 o 21,50 hod. 20 minút a každý deň do 1.5.2021
1. Môžete sa sa zúčastniť tým, že sa pripojíte o 21.50 hod.na 20 min.meditovať
     a oznámite pomocou emailom  [email protected]   alebo 
      SMS na 0903721350 a my v kruhu Vás zapojíte a budete súčasťou.
 2. Alebo iba seba aj členov rodiny nahlásite zoznám ktorých chcete do liečby zaradiť.
     Prípadne aj čo zmeniť.
 
Ak si chcete užiť meditáciu,tak si vytvorte  priestor pohody. Sadnite si uvolnite sa a  nechajte sa unášať  vnímať energiu.
Ak nám dáte spätnú väzbu, pripomienky budeme sa snažiť Vám vylepšiť zážitky z meditácie aj liečby.
Teším sa na spoločne meditácie. 
Marika a kolektív.
Znamenia zverokruhu a súvisiace časti tela
Astrológia ustanovuje, že každé z dvanástich znamení zverokruhu je úzko spojené s funkciou všetkých orgánov a systémov každého živého organizmu na tejto planéte. Oblasti tela boli priradené "od hlavy až k päte" znamením v tomto poradí: Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby. Tento systém ovplyvňuje aj náš emocionálny stav, rovnako ako záujem o rôzne aspekty života a činnosti. Je napojený na naše zdravie a pohodu.
čitaj viac,,,
Stravovanie podľa astrológie a lunárneho kalendára
Zabudnite na nezmyselné diéty, dajte sa na prirodzenou cestou udržovania telesnej hmotnosti a chudnite s rozumom – s pomocou lunárneho kalendára.

Stravovanie podľa astrológie a lunárneho kalendára
Lunárny kalendár bol založený na tradičnej astrológii. Poloha planét, a teda aj Mesiaca, nemá samozrejme vplyv iba na psychiku a emócie. Fázy Mesiaca ovplyvňujú aj prírodne procesy na našej planéte, vrátane ľudského organizmu. Pokiaľ sa teda naučíme koordinovať svoje činnosti a stravovanie podľa zákonitosti astrológie, prospejeme svojmu telu nielen z hľadiska zdravia, ale taktiež môžeme urýchliť regeneráciu a predovšetkým metabolizmus, ktorý prispieva k rýchlejšiemu spaľovaniu kalórii.

Čítaj viac,,,
Astrológia a temperament
Iste viete, že v psychológii sa rozoznávajú štyri základné druhy temperamentu: cholerik, sangvinik, flegmatik a melancholik. Klasický psychológ, ak jedinca dobre nepozná, je spravidla odkázaný na rôzne projekčné testy. Avšak astrológ je schopný stanoviť psychomotorické vlastnosti daného človeka len z pohľadu do jeho osobného horoskopu. Stačí poznať presný čas a miesto narodenia jedinca.

Astrológia a temperament
Kľúčom rozboru psychofyzických vlastnosti jedinca je predovšetkým poloha ascendentu (teda vychádzajúceho znamenia - v momente narodenia) v príslušnom znamení. Možno tiež jednoznačne určiť, že každý zo štyroch typov temperamentov zodpovedá konkrétnemu živlu (teda triplicite znamení, ktoré každý zo živlov zastupuje).

Cholerický temperament zodpovedá živlu ohňa a teda znameniam: Baran, Lev a Strelec. Vyznačuje sa impulzívnym správaním a veľmi silnými reakciami. Výhodou je, že takýto jedinec je odolný voči okolitým vplyvom, avšak nevýhodou je, že iba krátkodobo. Preto takýto človek býva spravidla výbušný.

Sangvinický temperament tvorí živel vzduchu a jeho znameniami sú: Blíženci, Váhy a Vodnár. U týchto jedincov je reakcia na podnet spravidla rýchla, avšak príliš slabá a krátkodobá. Veľkou výhodou takéhoto temperamentu sú komunikačné schopnosti na vysokej úrovni. Nevýhodou je však značná nestabilita.

Flegmatický temperament zodpovedá živlu vody, ktorej znamenia sú: Rak, Škorpión a Ryby. Takí jedinci potrebujú silný podnet, aby vôbec reagovali, reakcia nastupuje pomaly, avšak býva veľmi silná a trvá dlho. Výhodou týchto jedincov je vysoká vnímavosť, empatia a umelecké sklony. Nevýhodou potom môže byť citová závislosť.

Melancholický temperament je tvorený živlom zeme. Zodpovedajúcimi znameniami sú: Býk, Panna a Kozorožec. Výhodami takýchto jedincov sú zmysel pre praktický život a vytrvalosť. Avšak nevýhodou je ťažkopádnosť a pomalá reakcia. Je tak potrebný veľmi silný a dlhodobý podnet, aby reakcia vôbec mohla vzniknúť.
Cesta osobného poznania a pomoci
Milí priatelia ,
Dovoľte mi zaželať Vám v týchto obmedzovaných dni nech Vás sprevádza zdravie , šťastie
a láska v kruhu rodiny. A súčasne nech sa obnoví život bez obmedzenia , radosť deti ,
znovu z aktivizuje sa činnosť na pracoviskách ale i v osobných životoch.

Čítaj prosím viac,,,
poučné
poučné
pre vás

Existuje jedna legenda o tom, že jedného dňa na úsvite Boh zhromaždil 12 detí a každému pošepkal do ucha jeho osud. Každé dieťa má svoj zvláštny dar. v čom je ukryté tajomstvo života každého znamenia zverokruhu?

Baran
„Tebe, Baran, porúčam byť hlavou. Staraj sa o druhých a zapaľuj oheň v ich srdciach. Realizuj svoj sen, aby si inšpiroval ostatných. Mnohí neveriaci budú preklínať tvoju tvrdohlavosť a poučovať. Ale uvedom si, že bez tvrdohlavosti nikdy nedosiahneš svoj cieľ.“

Tak vidíte, všetci radia Baranom, aby boli ústupčivejší a mäkšími. Ale ich vytrvalosť a húževnatosť je hlavným pomocníkom v živote. Takže nestrácajte svoju identitu, aby ste boli šťastným človekom a darovali radosť ostatným.

Býk
„Dávam ti neobyčajný darček. Ľahko si môžeš nahromadiť materiálne blaho vo svojom živote, ak v tvojom srdci bude horieť oheň lásky. Hlavné je , aby si nemiešal duchovno s materiálnym. Láska je pre teba na prvom mieste, vtedy získaš aj druhé, tretie, desiate.“

Vy ste z tých ľudí, pre ktorých svetlé pocity lásky slúžia ako stimuly na dosiahnutie cieľov. Možno, všetky vaše problémy vo vašom živote sú preto, lebo ste tieto pocity odsunuli na druhú koľaj.
Blíženci
„Dávam ti, Blíženec, špeciálny dar: budeš ľuďom pomáhať pochopiť samého seba. Ale na dosiahnutie toho budeš musieť prejsť ťažkou skúškou – budeš musieť nájsť harmóniu medzi sebou a ostatným svetom. Ak sa ti to podarí, tak svet dostane ďalšieho vynikajúceho  diplomata, politika, ktorý dokáže usporiadať spoločnosť.“
Musíte poznať sám seba ako človeka. Váš vnútorný svet s vonkajším plášťom musia spolu vychádzať ako dve sestry. Len v takom prípade môžete ľahko dosiahnuť osobné ciele, ale tiež slúžiť pre verejné blaho.

Rak
„Dávam ti neobyčajnú senzibilitu, citlivosť a z toho vychádzajúcu múdrosť. Ale, prosím ťa, nestaň sa múdrym pustovníkom, veď tvoje vedomosti sú potrebné pre celý svet.“
Áno, Rak je veľmi skromný a plachý. Ale videli ste už niekedy mnoho hovoriaceho mudrca, ktorý by sa ukazoval len na verejnosti? Vaša schopnosť vcítiť sa je presne to, čo potrebuje väčšina ľudí.
Lev
„Dávam ti schopnosť viesť ľudí. Vždy budeš vedieť, ako sa správať v ťažkých časoch. Budú ťa preklínať za hrdosť. Ak by si nemal svoje ego, nebol by si schopný dosiahnuť prosperitu. Okrem toho, ti dávať veľkú dušu, aby si vedel pomôcť tým, ktorí budú potrebovať tvoju radu.“
Tvoja sila charakteru a odhodlanie vám pomôžu nájsť cestu von z ťažkých situácií, aj vtedy keď je všade chaos. Dôležité je reagovať. Len vtedy bude mať vaša hrdosť zmysel.

Panna
„Porúčam ti sledovať svoje vlastné záujmy. Buď verná sama sebe, dávaj pozor na detaily a šíri okolo seba vedomosti. Ak sa budeš držať tohto cieľa, potom ti bude vládnuť pokoj a pohoda, ktoré budeš schopná dať ostatným.“
Vaša starostlivosť a láska nie je nevýhoda. Nestrácajte tieto vlastnosti a budete šťastní. Naplňte sa vedomosťami a nasledujte sen.
Váhy
„Dávam ti dar vidieť krásne v tých najobyčajnejších veciach. Obdivuj a ospevuj všetko, čo ťa obklopuje. Môžeš spievať, písať, kresliť a dokonca myslieť na niečo, budeš mať dostatok talentu pre vyjadrenie krásy.“
Porozmýšľajte, možno ste skrytý talent. A vy celý svoj život, napríklad počítate čísla. Budete sa musieť deliť o svoju schopnosť vidieť krásu s celým svetom.

Škorpión
„Dávam ti dar, ktorý ťa môže vydesiť. Ale, prosím ťa, nehnevaj sa na mňa. Od ranného detstva budeš vidieť do duše druhých. To ti prinesie veľa nešťastia, ale musíš sa zmieriť s tým, že v človeku býva zviera. Ale ak sa naučíš zvládať túto zručnosť, dostaneš od sveta všetko, čo si budeš želať.“
Áno, sklamanie v ľuďoch bude nevyhnutnou súčasťou vášho života. Nebojte sa nestrácajte vieru v ľudí. Po oddelení zbytočných ľudí, sa budete môcť obklopiť priateľskými, lojálnymi a ochotnými ľuďmi.
Strelec
„Dávam ti umenie prinášať ľuďom radosť a zapaľovať v ich srdciach oheň. Ten, kto by ťa stretol na ceste, bude určite cítiť niečo krásne a úžasné. Spolu s tebou si ľudia budú liečiť svoju dušu.“
Takže sa nemusíte báť nových známosti. Možno budete môcť vrátiť človeku sebavedomie a túžbu žiť.

Kozorožec
„Odmeňujem ťa tvrdou prácou. V živote môžeš dosiahnuť veľkých výšok, ak budeš tvrdo pracovať. Spolu s tebou budú ľudia naplnení energiou, ktorá im pomôže dosiahnuť ich ciele.“
Ako je známe, trpezlivosť a práca všetko prekoná. Rozvíjajte sa, nebuďte leniví, žite pre svoj cieľ a všetko sa objaví v živote v tom najlepšom obraze.
Vodnár
„Dávam ti právo byť šťastným a slobodným v každom okamihu života. Cez teba budem môcť pripomenúť ľuďom sebe. Nezabudni sa radovať zo samého seba, aby si mohol napĺňať ostatných.“
Mnohí hovoria, že ste príliš vrtkaví a nemáte vážny postoj k životu. Ale vy chcete len žiť slobodným životom. A to nie je dané každému.

Ryby

„Dávam ti ťažké bremeno. Ty môžeš vidieť v ľuďoch všetko – aj to dobré, aj to zlé. Budeš si všetko brať k srdcu a všetko prežívať. Ale neboj sa, budem vždy na blízku.“
Áno, vidieť do ľudí, nie je najlepšou odmenou. Ale táto schopnosť vás ušetrí od mnohých nešťastí. Veď je lepšie vedieť hneď na začiatku, čo je to za človeka, ako potom trpieť z jeho podvodu.
Ako vidíte, každý človek má zvláštny dar, ktorým bol obdarovaní pri narodení. Počúvajte svoj vnútorný hlas, rozvíjajte svoje zručnosti. A ak sú vám dané nejaké ťažkosti, uvedomte si, že On príde v pravú chvíľu.
pre vás
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.