Login · Register
November 30 2021 12:58:37
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


2022
Nadchádzajúci rok 2022 sa ponesie v duchu sebapoznania. Postavenie planét bude priamo nabádať k práci na sebe samom a zdokonaľovanie sa v rozličných oblastiach života.

Vstup do nového roka bude pokojný, skúste sa teda v tomto období zamerať čo najviac na seba, možno budete prekvapení, čo všetko sa vo vás skrýva. Dajte si ale pozor, nech nezabúdate ani na potreby druhých a nejednáte sebecky. Toto varovanie platí dvojnásobne pre ohnivé znamenia, ktoré majú k tomuto správaniu sklony.

Jupiter v Rybách, ktorý na nás bude pôsobiť v prvej polovici roka, ovplyvní najviac vodné znamenia, ktorých zástupcovia sú prirodzene Plass a skôr introvertný. Vďaka jeho pôsobeniu sa tieto povahové črty znásobia a hrozí úplné uzavretie sa pred svetom. Jedincom v znamení Blížencov, Váh a Vodnára sa naskytne príležitosť viac sa sústrediť a porovnať si priority. Najmä Baranom, Strelcom a Levom toto obdobie prospeje, pretože sa upokoja a nebudú konať tak impulzívne.

Z hľadiska kariéry bude rok 2022
prevažne úspešný. Stále nás bude ovplyvňovať sila Uránu v znamení Býka, ktorá podnecuje našu kreativitu. Najviac to prospeje zemským znamením, ktorým dodá fantáziu a viac odvahy k realizácii vlastných nápadov.

Čo sa týka vzťahov, prioritou budú tie rodinné. Zistíme, že na nič nie sme sami a tiež sa zaslúžime o pomoc niekomu blízkemu, čo utuží príbuzenské väzby. Tak získame väčšiu emočnú stabilitu a pocit spolupatričnosti.

V zimnom období dôjde k uzavretiu všetkých záležitostí, ktoré sa za uplynulé mesiace nazbierali. Dovŕšia sa tiež zmeny, ktoré prebiehali v našom vnútri a budeme cítiť vďačnosť za všetko, čo nám rok 2022 priniesol. Na čo by sme si mali dávať pozor je náchylnosť k rôznym sezónnym chorobám. Koncom roka, najmä okolo vianočných sviatkov, bude náš organizmus oslabený a ľahko nás premôže kdejaký bacil. Strážte si teda príjem vitamínov a zdravý pohyb, nech toto obdobie prečkáte bez ujmy.

Pre prihlásených už aj horoskop,,,,
astro
4.11.01:54 - Mesiac v Škorpiónovi:

4.11.22:15 - Novolunie- symbolizuje prechod medzi únavou a prílivom novej energie. Prichádzajú nové myšlienky, ktorým je potrebné určiť smer a nepodľahnúť strachu. Využite tento príliv inšpirácie či vzrušenia pozitívne a urobte si plán.

Energia je v týchto dňoch plná emócií. Často tak konáme impulzívne či žiarlivo, obzvlášť ak sa cítime akokoľvek ohrození. Dá sa to chápať ako obranný mechanizmus vychádzajúci z nášho podvedomia.

Zmeny teraz budete niesť pomerne ťažko, preto, ak si to situácia nevyžaduje alebo nie sú nutné, snažte sa im skôr vyhnúť.

Tvrdohlavá energia a silná vôľa naopak môže pomôcť v dosahovaní vytýčených cieľov. Z pocitu víťazstva vám bude dobre. Ak sa však objavia pochybnosti a zraniteľnosť, budete mať tendenciu sa uzavrieť skôr do svojho vnútra a emočne sa od ostatných dištancovať.

Škorpión vládne oblasti močového mechúra, močovej trubice a pohlavných orgánov všeobecne, aj konečníka a oblasti zostupného hrubého čreva, prostate; preto teda postavenie Mesiaca v Škorpiónovi produkuje polypy, ochorenia maternice a vaječníkov, zväčšenie prostaty a nepravidelnej menštruácie. Nevystavujte sa chladu a vyvarujte sa chirurgickým zákrokom v tejto oblasti. Diéta - menej jesť pikantné a ťažké jedlá, patrí zelenina. Tehotné ženy by sa mali vyvarovať akéhokoľvek napätia.
pre vás
stastie-veci
up load photos
pre vás
251465085-4534134659967619-1084631261743680514-n
Oznam od OZ -Cesta osobného poznania a pomoci
Milí priatelia,
obdržali ste od nás kalendár akcií na október ,kde sme Vás
informovali o otvorení
Školy duchovných techník pre domáce použitie.
Na základe Vašich dotazov upresňujeme.

Nultý informačný deň bude nezáväzne pre 28.11.2021
o 9.30 hod. v Bratislave
Tu sa dozviete viac o priebehu polročnej školy .
Dozviete sa témy, adresu stretávania, cenu a radí zodpovedne
na všetky otázky.
Pracovať budeme s absolventmi :
TČM, Homeopatie, Šamanizmu Rodinných konštalácii, Reiki, Karuny, SRT a iných liečivých techník.

NÁVRH
"Školy praktických a duchovných techník pre každodenný život."
Ponúkame konanie vždy v tretom týždni v mesiaci v sobotu 23.01,19.02,19.03,23.04,21.05,2.06,
v čase d 9.30 hod do 17 hod. a 1 hod. obed. prestávka
Témy:
Témy upresníme pri stretnutí na nultej hodine v decembri 2021
Navrhujeme:
-Proti bolestiam bez liekov
-základy Homeopatie a využitie v praxi
-Liečivé rastliny , výroba tinktúr ,lieč. olejov
-Základy TČM čakry , meridiány, orgány,
-Vzájomné pôsobenie živlov
-Moxovanie, bankovanie, akumpresúra
-Dátum narodenie a meno - vplyv na náš život a naše ciele
-Meditácie, vízie, - práca s energiou
-šamanské techniky, cestovanie, veštenie a liečby
- Praktické cvičenie a ukážky u každej téme
- ale i vaše požiadavky vieme zaradiť do programu.
V prípade ak vás témy zaujali a chcete by súčasťou vzdelávania budete vítaní.
Škola bude podľa množstva prihlásených v Bratislave alebo v Rovinke
Prihlásiť sa alebo doplniť si informácie si môžete na tento email alebo 02/433 30554
Nakoľko sa môže situácia zmeniť na základe KORONY budeme pokračovať online.
Cena za polrok je 200 Eur zaplatené do 15.01.2022
Cena platená mesačne 40 Eur /deň čiže 240 Eur za pol rok
Materiály-prospekty sú v cene.
Káva a minerálka v cene.

P.S.
Na základe neistej situácie okolo opatrení si Vás dovoľujeme informovať , že terapie už
praktizujeme rok online cez WhatsApp a Mesenger stačí si dohodnúť termín.
V prípade potreby pripravujeme bezpečné pracovisko aj v Bratislave.

Tešíme sa na Vaše dotazy ,pripomienky a návrhy.
Za kolektív OZ Cesta osobného poznania a pomoci.
Marika

Kontakt 02 433 305 54
alebo na tento email
odkaz -oracle
d54e088d864131d987c45778f8d43b6a-organizing-labels-cel-1
upload
astro
2.11.00:10 - Mesiac vo Váhach:

V týchto dňoch na nás pôsobí spoločenská energia. To, po čom teraz túžite je uznanie, ale napríklad aj pochvala od ostatných ľudí. Pri dosahovaní vašich cieľov a snahe mať so všetkými priateľské a mierumilovné vzťahy sa ale často neustrážite a stanete sa príliš pochlebovačnými a neférovými. To môže poškodiť vašu povesť.

Očakávať môžete tiež energiu v oblasti kreativity - bude sa vám dariť tvoriť. Veľmi vás bude napĺňať umenie a všeobecne radosť zo všetkého krásneho. Dobre vám tiež bude v harmonickom a pohodovom domove.

Váhy vládnu obličkám, bedrovej oblasti chrbtice, vazomotorickému systému a koži, preto Mesiac v tomto znamení produkuje časté močenie, alebo naopak potlačenie moču a zápal močovodov, ktoré spájajú obličky s močovým mechúrom, ekzémy a iné kožné ochorenia. Zamedzte nadmerné vystavovanie sa chladu a sedeniu na zemi. Diéta je veľmi dôležitá.
astro
30.10.20:11 - Mesiac v Panne:

Energia týchto dní nám bohužiaľ prinesie dávku stresu. Typická býva tiež štylizácia sa do úlohy "mučeníka". Prakticky to znamená, že sa budete veľmi do detailu zaoberať problémami, ktoré ostatní odmietajú riešiť.

Budeme pravdepodobne pociťovať zmysel pre povinnosť, sústredenie a disciplínu. Ak však všetko nebude presne podľa plánu, môžete sa potýkať s vlastnou sebakritickosťou. Môže sa dostaviť aj pocit depresie a nespokojnosti so svojím životom. Sebadôvera vám však teraz chýba a preto zrejme nebudete schopní nič zmeniť.

Panna vládne oblasti brucha, dolnej časti pečene a sleziny, a preto Mesiac v Panne produkuje zápal pobrušnice, podvýživu, brušný týfus a zápal slepého čreva. Odporúčaná je žalúdočná diéta. Za každú cenu by ste mali zabrániť akýmkoľvek operáciám brucha a okolitých oblastí. Efektívne budú procedúry uskutočňované na nohách.
astro
28.10.11:06 - Mesiac v Levovi:

28.10.22:06 - Posledná štvrť - teda ubúdajúci Mesiac, symbolizuje upokojenie či obnovenie. Rast (záhrada) a vývoj (kariéra) je síce spomalený, ale všetko sa čistí, zotavuje a regeneruje.

Pôsobí na nás energia podporujúca tvorbu hodnôt a budovanie, na ktoré budete neskôr hrdí a za ktoré si vyslúžite pochvalu. Tieto dni sú ideálne k spoločenským akciám či na rande.

Vaše city teraz budú silnejšie, a to ako k ostatným, tak aj k vašej osobe. Čas od času skrátka potrebujete počuť nejakú chválu, a tak, keď o vás práve nehovoria iní, nebojíte sa to vziať do vlastných rúk. V týchto dňoch však môžete pôsobiť až samoľúbo, keď sa necháte uniesť svetským pokušeniam.

Lev ovláda srdce, miechu a aortu, a preto je Mesiac v Levovi príčinou regurgitácie, mdlôb, aneuryzmy a zakrivenia chrbtice, tiež arterosklerózy, prekrvenia a anémie. Vyhnite sa napätia a stresu. Efektívne budú procedúry liečiace oči a nohy.
pre vás
245042748-1239436856572032-5259596953667472134-n
odkaz -oracle
d54e088d864131d987c45778f8d43b6a-organizing-labels-cel-2