Login · Register
May 13 2021 22:18:31
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Známkovanie ako v škole ,Od pondelka do Nedele
.Baran (♈) 2-1-2-2-2-3-2
• Býk (♉) 3-3-1-2-1-2-2
• Blíženci (♊) 2-2-3-2-3-2-3
• Rak (♋) 3-2-2-1-2-1-2
• Lev (♌) 2-3-3-3-2-3-2
• Panna (♍)2-1-2-3-2-2-3
• Váhy (♎) 2-3-2-3-2-3-2
• Škorpión (♏) 3-2-2-2-3-2-2
• Strelec (♐)2-2-2-3-2-2-3
• Kozorožec (♑)3-3-2-2-2-3-3
• Vodnár (♒)2-2-3-1-1-2-2
• Ryby (♓) 3-2-2-2-2-3-3
0900511020 -Tu sme pre teba ! Keby niečo
VIEŠ KEĎ..
• keď nepočúvaš svoju nespokojnosť, rozpráva sa s tebou bolesťou hlavy
• ak nepočúvaš svoj hnev, rozpráva sa s tebou gastritídou
• ak nepočúvaš svoj strach, rozpráva sa s tebou zápchou
• ak nepočúvaš túžbe povedať ′′ nie ", rozpráva sa s tebou poruchou žalúdka
• ak nepočúvaš svoju vášeň, rozpráva sa s tebou infekciou
• ak nepočúvaš svoju kreativitu a talent, rozprávajú sa s tebou priberaním
• ak nepočúvaš svoju náklonnosť, rozpráva sa s tebou dermatitídou
Ak nepočúvaš svoju dušu, hovorí k tebe svojím telom.. ochorie..
Každá nevypočutá emócia zanechá na tele značku...
Telo je zrkadlom našej duše...
Milý muž, milá žena.
To, že vám partner nepovie každých päť minút „Milujem ťa“, neznamená, že to necíti a že to tak nie je.
,,Milujem ťa" sa dá povedať ešte stovkami inými spôsobmi.
,,Najedz sa, pripútaj sa, odpočívaj, pretože zajtra je ťažký deň. Obleč si sveter, je zima, nebuď nervózny...."
Sú to pripravené raňajky, vaša obľúbená večera alebo len ošúpaná mandarínka.
Je to prikrytie v chladnom počasí.
Je to bežať do lekárne o 3:00 ráno pre liek, len aby ste boli v poriadku.
Je to ranná káva, či vaše obľúbené víno na večeru.
,,Milujem ťa", sú predovšetkým činy, nielen dve vyslovené slová ....
online pomoc na linke 0900511020
Sme tím odborníkov nie šarlatánov .Na Linke 0900511020 je pre teba pripravená pomoc šitá na mieru. Nezabúdaj na každý problém je záplata

Vy ste jediní zodpovední za to, ako sa cítite. Vy ste 100% zodpovední za to, čo necháte ovplyvňovať vaše myšlienky a emócie. Ak akákoľvek zložka vášho šťastia nie je v rovnováhe, ste to jedine vy, kto máte schopnosť to napraviť
Eldhwen - cesta sebapoznaniaAstro tarot numerologia

Slnko v znamení Škorpióna 22.10.2020 – 21.11.2020
22.10. vstupuje Slnko do znamenia Škorpióna a nastávajú vlhké a pochmúrne dni, keď sa začnete správať viac nevyspytateľne. Pôsobenie vzdušných a diplomatických Váh končí, aj keď v tomto roku mali od diplomacie veľmi ďaleko. Teraz nastáva obdobie, keď je vaše vnútro konfrontované s kolobehom života, a z vašimi najtajnejšími obavami a predstavami.
Škorpión zobúdza vnútorný silu vo vás, núti vás pozrieť sa pravde do očí a urobiť prvé kroky k náprave ak sa vám tato skutočnosť nepáči. Toto znamenie rado ničí a borí všetko naoko stabilné vo vašom živote. Nie je to však akt agresie, ale naopak. Musí zničiť to čo je staré, aby mohlo prísť nové. Tento vplyv je surový a drsný, ale veľmi potrebný pre ďalšie smerovanie. Zistenie, že nič vo vašom živote nie je trvalé a nemenné je tvrdé. Všetko sa mení a transformuje a všetko prechádza určitým cyklom, kde sa niečo rodí a niečo zase umiera.
Toto obdobie odkrýva vaše podvedomé pohnútky a môžete nahliadnuť do svojho vlastného podvedomia. Smerovanie a plány sú skryté a ešte len sa formujú úplne hlboko vo vašom vnútri. Je vhodné v tomto mesiaci vyhľadávať samotu, utlmiť svoje aktivity, oddychovať, premýšľať, meditovať.......
Je pravda, že aj vonkajšie vplyvy nás už prinútili stiahnuť sa do úzadia. Stále pôsobí retrográdny Merkúr a retrográdny Mars. Naše myslenie a aktivita je zablokovaná a spomalená. ZAŤIAĽ! Ukončenie retrográdnosti planéty Merkúr nás čaká 3.11 a planéta Mars bude v znova v priamom pohybe 14.11.2020. Znova sa budú opakovať nepriaznivé aspekty a preto je dobre rátať z negatívnymi prejavmi, no s tým rozdielom, že už budete vedieť ako to riešiť a ako sa ku problému postaviť. Škorpión z jeho pevnou kvalitou je mimoriadne nekompromisný a inštinktívny! Nerobí žiadne pochybné kompromisy. Bez milosti rozdrása rany a toto môže uviesť do pohybu proces liečenia. Možno až drastickým spôsobom sa rozbehnú procesy, ktoré boli v tomto roku zablokované. Výsledky
a priaznivejší vývoj však nečakajte v tomto roku. Nie je stále správny čas a počas pôsobenia Slnka v Škorpionovi si to plne uvedomíte. Je možné, že skutočný obrať pocítime až keď bude Slnko v znamení Vodnára (február 2021).
text Majtnerová
čarodejnice
Baba Vanga
Astrologička Valika

HOROSKOPY PRE VAS ?
12- 18.10
16.10 mame NOV v znameni VAH. O 20.34 hod. VAHY predstavuju 7 astrologicky dom-dom partnerstva (klasickeho,ale aj partneri napr.v podnikani). Ak mate problem ,poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - v pracovnej oblasti sa tento týždeň nebudete mať na čo sťažovať. S nadriadenými, ako aj zo spolupracovníkmi máte veľmi dobré a korektné vzťahy a aj všetky vaše povinnosti sa vám darí plniť bez problémov a na čas. No v osobnom živote, zvlášť vy čo ste v partnerstvách buďte stále mimoriadne opatrný na všetko čo budete smerované k vašim ,,polovičkám,, pretože vám naďalej hrozia rozpady manželstiev, alebo rozchody. Počas víkendu sa radšej nezdržiavajte doma.
Býk - celý tento pracovný týždeň budete cítiť vnútornú podráždenosť a nervozitu. Snažte sa udržať sa v pokoji, pretože by ste sa nedokázali plne sústrediť na vaše úlohy a povinnosti. No cez to všetko sa vám do stredy bude finančne naozaj dariť. v Oblasti citov a lásky to bude počas týchto dní tak ako na hojdačke. Raz budete v úplnej eufórii a raz zase úplne na dne. neriešte preto radšej nič , čo sa týka partnerského spolužitia. Radšej sa hlavne počas víkendu snažte dať sa psychicky do poriadku.
Blíženci - tento týždeň bude u vás na pracovisku prevládať ozaj dobrá nálada, čo iba pridá k celkovej dobrej atmosfére medzi vami a spolupracovníkmi, čo sa samozrejme odzrkadlí aj na vašich spoločných výsledkoch , ktorými dosiahnete veľký pokrok. Rovnako aj vo vašom rodinnom a partnerskom spolužití bude vládnuť pohoda a harmónia. môžete sa naozaj tešiť na celých sedem dní, naplnených vašou, ale aj všetkých okolo vás radosťou a spokojnosťou.
Rak - v utorok a v piatok by ste v zamestnaní nemali robiť žiadne dôležité rozhodnutia, pretože by nemuseli priniesť vami očakávané výsledky. Zostávajúce pracovné dni budú pre vás vhodné na všetko. taktiež aj v partnerskom spolužití sa nesnažte v pondelok riešiť medzi vami niečo zásadné a dôležité, pretože by ste nedosiahli očakávané zmeny, ale naopak, zbytočne by ste medzi vami vytvorili dusnú atmosféru, ktorou by ste si iba pokazili spoločne trávený víkend.
Lev - tento pracovný týždeň si budete ešte dlho pamätať, ale v negatívnom slova zmysle. Nie len preto, že sa vám nebude , ale naozaj v ničo dariť, čo ste si naplánovali, ale hlavne preto,že zistíte, že máte v jednom z vašich spolupracovníkov človeka, ktorý vám už dlhší čas podráža nohy. Ešteže vo vašom osobnom živote máte okolo seba ľudí, ktorý sú pre vás istotou a oporou v plnom slova zmysle.Zvlášť vaša celá rodina je tým najistejším bodom a miestom vo vašom živote o ktorých sa môžete kedykoľvek oprieť a spoľahnúť.
Panna - vaše všetky pracovné ambície si počas tohoto týždňa budete môcť plniť ,pokiaľ budete vládať. Budete dosahovať ozaj pokroky vo všetkom Máte priazeň nebeskej oblohy a ako bonus aj veľmi dobrú až priateľskú atmosféru medi vami a vašimi kolegami,ktorá iba dodá vašej energii a elánu. túto super náladu si prenesiete aj do vašeho súkromia , čím taktiež prispejete k celkovej pohode medzi vami a vašou celou rodinou. počas víkendu by ste si mohli dopriať trochu času iba pre vás a vaše záľuby , či koníčky.
Váhy - pokúste sa v zamestnaní počas tohoto týždňa vyhýbať sa priamym konfrontáciám s kolegami, pretože budete podráždený a nervózny, čo by mohlo mať za následok, že by ste sa s niektorým z nich mohli ozaj nepríjemne poškriepiť. Od pondelka do stredy máte dobré obdobie na finančné záležitosti. Ani v partnerskom spolužití sa nesnažte mať navrch, pretože v tieto dni to bude u vás raz hore a raz dole a to nieje vhodná doba na riešenie niečoho dôležitého .
Škorpión - ešte stále ste v období, kedy ste na pracovisku pod stálym stresom a celkovým napätím, ale našťastie im už dokážete čeliť,takže v podstate vaše pracovné výsledky sú a budú veľmi dobré čo je podstatné nie len pre vás, ale aj vašich nadriadených. Máte šťastie v tom, že máte vo vašej rodine a partneroch ľudí,medzi ktorými si budete môcť odpočinúť a nabrať novú energiu a elán. preto bude od vás pekné, ak im budete počas víkendu venovať všetku vašu pozornosť a čas.
Strelec - pre vaše znamenie to nebude nič nové, ak opäť zistíte , že aj počas tohoto týždňa vám praje šťastie vo všetkých vašich pracovných aktivitách a pri tom sa nebudete musieť ani moc snažiť. Všetko vám pôjde tak nejako samo od seba. rovnako tak isto sa vám bude dariť aj v osobnom živote. Vy čo ste zadaný budete vnímať zvýšený záujem o vás zo strany vašich partnerov a vy nezadaný máte šancu získať novú lásku, alebo sa iba príjemne zabaviť v spoločnosti niekoho, kto vám je sympatickí.
Kozorožec - čo viac si môžete želať ak nie to, že sa vám vo vašom zamestnaní mimoriadne darí a za vaše pracovné výsledky dostávate aj náležite dobré finančné ohodnotenie. a okrem toho, si ešte aj upevňujete vaše postavenie. oblasť vašeho citového života a lásky bude počas týchto dní nezmenená, takže vy, čo máte stabilné a pevné partnerstvá , tie sa nebudú v ničom meniť a vy čo ich riešite, zostanú v takej polohe ako do teraz čo je pre vás dobré,pretože sa nebudú zhoršovať.
Vodnár - v každom prípade sapočas tohoto týždňa obrňte veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom, pretože to budete potrebovať. Nič sa vám nebude dariť tak, ako by ste chceli a každá vaša snaha bude vychádzať na prázdno. Všetko dôležité si preto presuňte na príhodnejšie obdobie. Vo vašom osobnom živote bude v tieto dni našťastie všetko pokojné, takže budete mať priestor aj čas hlavne počas víkendu načerpať stratenú energiu a elán.
Ryby - tento týždeň si budete mjusieť naozaj ,,vysúkať,, rukávy veľmi vysoko, pretože vás čaká veľmi perný pracovný týždeň. Veľa práce, ale našťastie ju nie že len budete zvládať,ale budete za vaše dosiahnuté výsledky aj náležite odmenený. Odpočinúť si budete môcť v kruhu vašej rodiny,ktorá vám na tieto dni pripraví vo svojom strede všetky podmienky na poriadny relax. Bude ozaj zaslúžený.
pre vás
Známkovanie ako v škole ,Od pondelka do Nedele
.Baran (♈) 2-2-3-3-2-2-2
• Býk (♉) 2-2-2-2-2-2-3
• Blíženci (♊) 3-2-2-2-3-2-3
• Rak (♋) 2-3-3-2-2-2-3
• Lev (♌) 3-2-3-2-2-2-3
• Panna (♍)2-2-2-3-2-2-3
• Váhy (♎) 2-2-2-2-2-2-2
• Škorpión (♏) 1-2-2-1-2-2-2
• Strelec (♐)2-2-2-3-2-2-2
• Kozorožec (♑)3-4-2-2-2-2-3
• Vodnár (♒)1-3-2-2-1-2-2
• Ryby (♓) 3-2-2-2-2-3-3 —
VeryVery- Oznam
Tento oznam je určený presne pre Teba. V týchto časoch poznačených príkazmi, zákazmi, červenými oblasťami, vírusmi a obmedzeniami. Si plný obáv, ťaží Ťa pocit neistoty z budúcnosti, Tvojho zdravia a zdravia najbližších..
Chcem Ti povedať, že je to v poriadku. Tvoj strach však pandémiu živí, preto s tým poďme niečo urobiť.
Ponúkam Ti pomoc, ak dovolíš. Ak chceš mať veselé dni a pokojné noci , mysel naplnenú pozitívnymi myšlienkami a chceš získať opäť radosť zo života.
Sme team odborníkov, sme tu pre Teba a spolu nájdeme najlepšiu cestu práve pre Teba.
Zastrešuje nás telefonne číslo
☘️0900 511 020?, s najnižšou tarifou, kde spolu preberieme Tvoju situáciu a dohodneme sa na ďalšom postupe. Je možné, že neudržíš slzy, ale sľubujem Ti na konci úľavu.
Tak sa odhodlaj a urob prvý krok ❤️

VeryVery
astrohoroskop-26.9.08:08 - Mesiac vo Vodnárovi:

Nevýhodou energie týchto dní môže byť fakt, že je skôr samotárska. Viac než po spoločnosti ľudí tak budete túžiť po spoločnosti vašich myšlienok a vzdelávaní. V krajnom prípade na nadbytok ľudského kontaktu môžete reagovať až chladným a odmeraným správaním. Ostatní toto vaše počínanie možno nechápu, ale to vy od nich ani nevyžadujete. Dosť dobre sa zabavíte aj sami.

Ak pocítite záujem o aktuálne dianie, uvažujte aj nad budúcnosťou a naplánujte si napríklad pracovné projekty. Vďaka pozitívnej energií sa vo vašej hlave rodí množstvo nápadov. Skúste sa upokojiť a počúvať skrytú inšpiráciu.

Vodnár vládne členkom, a celkovo končatinám od kolien po členky. Vyhnite sa dlhším prechádzkam, výletom a namáhaniu nôh, aj nervovému napätiu systému. Neodporúča sa - chirurgické zákroky na nohách a kĺboch, rovnako ako operácie na zmyslových orgánoch, najmä očí.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.