Login · Register
Marec 28 2023 18:59:35
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Ženami vybranı nejlepší E-mail roku!!!


Otec rodiny se vrací z práce a vidí, jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnımi krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválenı v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek.
Lampa převrácená a běhoun skrčenı u zdi.
Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různımi díly šatníku.
V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení.Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl, jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mıdlo v hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky.
Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou.

Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho, jak se měl celı den. Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: „Co se tu dnes stalo?"
Usmála se znovu a odpověděla: „ Pamatuješ se, drahı, že každı den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: „Co jsi, do prdele, dělala celı den? “
„Ano," odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes ........... jsem nedělala nic!“
Tu je 7 toxínov, ktoré nájdete v domácnosti a môžu zničiť vašu štítnu žľazu.
Existuje veľa vecí, ktoré môžu ovplyvniť funkciu štítnej žľazy. Tu je 7 toxínov, ktoré nájdete v domácnosti a môžu zničiť vašu štítnu žľazu. Zároveň vám poradíme recept na liečivı nápoj, ktorı dá štítnu žľazu do poriadku.
Štítna žľaza riadi telo a hovorí mu, ako má využívať energiu, vytvárať bielkoviny a určuje citlivosť tela na ďalšie hormóny. Sekréciu hormónov štítnej žľazy reguluje TSH hormón, ktorı produkuje predná hypofıza. Lekári sa zvyknú pri testoch pozerať len na úroveň TSH hormónu, no ten ukazuje len malú časť toho, ako vaše hormóny fungujú.

čitaj viac...
NIKDY SA NEVZDÁVAJTE: OSVOJTE SI TİCHTO 5 KROKOV NA CESTE K SPLNENIU SNOV!

Máme dva typy ľudí. Tí ktorí to na ceste k splneniu svojich snov vzdajú alebo sa málo snažia, a tıch, ktorí neprestávajú veriť, že sa im to raz podarí. A právne pre nich máme niekoľko rád ako premeniť sny na realitu.

čitaj viac...
Vědci dokázali, že rodová paměť existuje


vedci-dokazali-ze-rodova-pamet-existuje
Zkušenosti, které nasbírali předkové, ať už dobré nebo špatné, mají v sobě zakódovány i jejich potomci. Například jestli otec tonul, bude se jeho syn panicky bát vody. Syn jeho syna také. Atakdále.

Jinımi slovy, potomci dědí „data“, která ukládali jejich předkové, tedy rodovou paměť. Fantazie? Nikoli. To, že tento fenomén existuje, nyní potvrdili biologové z Yerkes National Primate Research Center při Emory University v Atlantě.

čítaj viac..
REVOLUČNÁ PRAVDA vo vzťahoch??
KEBY ... Keby sme si dali cas spoznat, PRECO nas druhy clovek tak velmi pritahuje, ze nam zastiera rozum .... PRECO nas pritahuje tak magicky, ze robime rozne necakane veci ... Tak by sme nevstupovali okamzite do romantickych vztahov ... Narodilo by sa menej deti ... A my by sme boli oslobodeni od casteho utrpenia. Obcas az po desiatkach rokov pochopime, aku ulohu zohral dany clovek v nasom zivote NAOZAJ. Viem: teraz mate otazku, ci mohlo byt nieco IINAK, nez sa odohralo. Odpoved je: NEMOHLO! Ale odteraz MOZE BYT. Zit VEDOME znamena vediet sa ucit vo vztahoch i bez bolesti ...
áno ... to je presne tá, kedy
- slobodne vyjadrujem seba
- i pravdivo
- a chcem počuť slobodné a pravdivé vyjadrenie partnera/ky
Lenže:
- slobodná viem byť iba vtedy, keď sa nebojím (o seba, o lásku k sebe, o lásku od partnera .. od priateľa, od rodiča ...)
- pravdivá viem byť iba vtedy, keď som slobodná
Koľko vecí urobíme vo vzťahu, hoci nechceme ...
Kvôli ...
alebo kvôli ...
alebo kvôli domnienke, že ...
A potom sa hneváme ...
na partnera/ku ...
na seba
a ten hnev pomáha iba jedinému:
Uvedomiť si, že nie som v súlade so sebou ...
Vtedy má zmysel smile emoticon
Ako hranica, ktorú potrebujem počuť
prestať sa báť a žiť svoju pravdu a slobodu
v akomkoľvek vzťahu.
Revolučná pravda vo vzťahu je NAHOTA.
Vtedy sme zdraví, radostní a tvoriví
Lekári odkryli temné pozadie medicíny: To, čo vám predpisujeme, by sme sami nebrali!
Tvárou v tvár hrozivej diagnóze sa lekára často pıtame: Čo by ste robili vy?
Odpovede špecialistov sú pritom často zarážajúce. To, čo roky predpisujú svojim pacientom, by sami nebrali a nerobili, píše DailyMail.co.uk. Prečo a čo namiesto toho odporúčajú?

Antidepresíva nikdy!
Dr. Joanna Moncrieff, docentka psychiatrie na University College v Londıne

čitaj viac,,,
A teraz jej tvorba,,,Vendula
na pobavenie