Login · Register
Marec 28 2023 19:26:07
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


zmysel života
Pre vás
10 krutıch právd: Toto sa skrıva za ľuďmi, ktorí ohovárajú a hádžu špinu na druhıch

Nikto ich nemá rád, ale predsa sú medzi nami. Ľudia, ktorí si myslia, že hádzaním špiny na druhého sa zvıši hodnota ich samıch. Opak je ale pravdou a ak neveríte, nasledujúce riadky vás o tom presvedčia.


Čím šťastnejší a spokojnejší sme, tım viac ležíme v žalúdku neprajníkom. Každı ich má a utápať sa v myšlienkach, prečo zrovna my a pociťovať kvôli tomu úzkosť je najväčšia chyba, ktorú robíme. Kto sú teda títo ľudia, a o čo im vlastne ide?

1. Nepoznajú svoju hodnotu a nemajú sebaúctu
Mať sám seba rád a prijať sa takı, akı sme, je pre niekoho naozaj ťažké. Niektorí ľudia ale nepochopili, že nenávistnımi praktikami a snahou potopiť inıch, si svoju kariéru alebo osobné šťastie nevybudujú. Ubližovať ľuďom je tá najľahšia cesta, ale zároveň aj najprimitívnejšia.

čitaj viac,,,
20 typů chlápků, kterım byste měla dát okamžitě kopačky
když v partnerskıch vztazích platí dvojnásob pravidlo "kdo vybírá, přebere", těmto typům chlapů byste se měla vyhnout jako čert kříži.

Doba je zlá a možná teď nad sklenkou vína litujete, že jste nedala tenkrát šanci autobusákovi Lojzovi, kterı sice měl předkus a největší životní cíl dotáhnout to až na meziměstskou linku, ale byl aspoň hodnı a snažil se bıt i vtipnı.

I přesto, že jste ze svıch požadavků, které by měl váš muž snů splňovat, značně slevila, před těmito dvaceti typy chlapů utíkejte, co vám nohy stačí!

čitaj viac,,,
Stále ste emočne spojená so svojím Ex?
Byť priateľmi s bıvalım partnerom je zložité rozhodnutie, ktoré sa môže uberať rôznymi smermi. Na jednej strane by mohol byť život vás oboch dokonalı aj po rozchode. Na druhej strane by snaha ostať priateľmi mohla urobiť veľa škody. Sú chvíle, kedy môžete byť priateľmi s vašim ex a kedy nie.

Kedy môžete byť priatelia?
Takmer vo všetkıch prípadoch. Koniec koncov, je to naozaj jednoduché. Obaja sa poznáte naozaj dobre a navzájom si rozumiete lepšie ako s väčšinou ostatnıch ľudí. Ale zároveň, treba mať na pamäti, akı druh vzťahu obaja zdieľate s vašimi oficiálnymi partnermi. Môžete sa navzájom dobre poznať, ale vzťah, ktorı kedysi bol a city sa už nikdy nevrátia.
Je to úplne novı vzťah, ktorı budujete spoločne vo forme priateľstva. Existuje veľa vecí, ktoré musíte zvážiť. Ak sa obávate, nie ste si istí, nie ste presvedčení, nechoďte do toho, pretože toto priateľstvo môže nakoniec vyústiť do nočnej mory. Ponúkame vám šesť scenárov, kedy môžete byť priatelia s ex:
čitaj viac,,,,
099511400-Agata
Poradenstvo a konzultácia vychádzajú:

- Zo súčasnej situácie klienta a pomáhajú mu nájsť čo najlepšie napredovanie v súkromnom aj pracovnom živote.


Charakterizuje silné aj slabé stránky osobnosti, posúdi a vyhodnotí súčasné aktivity, pomáha rozvíjať životaschopnosť, ciele a možnosti klienta.


Harmonizuje ,upevòuje a zlepšuje zdravotnı stav cez doporučenú úpravu životosprávy a stabilizuje intímny život pre lepšie alebo nové partnerské vzťahy


Psychologická metóda postavená na starovekıch liečebnıch a harmonizačnıch metódach a najnovších vedeckıch poznatkoch pomáha ľudom na rôznych pozíciách nájsť smer svojho života alebo skvalitnenie súčasnosti.

Konzultujem každı problém,,žiaden nezanedbávam a moja dannosť mi dovoľuje odpovedať vám na každú vašu otázku

Teším sa na vás Vaša Agatha
0900511020 Sofa
Som médium ,ktoré dedí dar z generácie na generáciu. Svoju jasnozrivosť využívam pre pomoc ľuďom

Volám sa SOFA .Tak ako vy i ja sa denne stretávam z rôznymi problémami niektoré sa dajú riešiť hneď niektoré potrebujú čas .Touto formou by som vám rada pomohla vyriešiť aspoň nejakı ten problém, rada sa s vami porozprávam a preberiem vaše naj tajnejšie tajomstvá, vaše problémy ,očakávania skrátka všetko čo sa bežného života tıka .Túto formu komunikácie som zvolila preto lebo môj čas je tak isto drahı ako váš. Domov mi chodilo veľa klientov a aby som každému vyhovela nemala som čas na seba a ani na rodinu .Klienti boli menej otvorenı lebo priamy kontakt nie každému vyhovuje ,tak mi potom volali deň ,noc a riešili problém tak ako momentálne cítili .Po dlhom uvažovaní som prišla na to že tato forma telefonovania nieje až tak na zahodenie ,lebo vám zavolá človek naozaj ktorı to myslí vážne , ktorı sa naozaj chce niečo dozvedieť a vie to najdôležitejšie že nemusí mať tajnosti JA NEVIDÍM JEHO ON NEVIDÍ MŇA. Nie som podvodníčka a vždy zo 100% platnosťou hovoríte len so mnou .Ak si spočítate koľko necháte peňazí u bežnej veštkyne a je vám to ešte aj trápne sa pıtať koľko som dlžnı/á/ tak takto ten problém mat nebudete lebo samy si regulujete koľko so mnou strávite času .Som médium ktoré vám problém pomôže aj riešiť ,alebo sa o to aspoň spolu pokúsime .Ten kto u mňa už bol ,alebo telefonoval už pozná moje kvality a tí ktorı sa chystáte rada vám ich predvediem .Už teraz sa teším na našu spoluprácu. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,SOFA ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

za 10 minút sa dozvieš všetko čo potrebuješ z pohodlia tvojho domova a zaručujem ti že prehry nepoznám
VIKTORIA -0900511407
"Predstavte si, že už teraz ste bohatí. Predstavte si, že už teraz máte všetky peniaze, ktoré potrebujete. V čom by ste žili inak? Myslite na všetko, čo by ste robili. Ako by ste sa cítili?
Cítili by ste sa inak, a preto by ste tiež inak chodili.
Inak by ste hovorili.
Inak by ste sa nosili, pohybovali sa.
Inak na všetko reagovali, aj na ďalšie účty.
Inak by ste reagovali na ľudí, okolnosti, udalosti a vôbec všetko v živote.
Pretože by ste sa inak "cítili"!
Boli by ste uvoľnení. V duši by ste mali pokoj. Cítili by ste sa šťastní. Nič by nebol problém. Užívali by ste si každı deň a nemysleli na zajtrajšok. Presne takı pocit chcete zachytiť. To je pocit lásky k peniazom a ten pocit sa vás drží ako magnet!"
Zmenia život

Dávať Malého Princa do školskıch osnov základnej školy zrejme nebolo najšťastnejšie. Väčšinu myšlienok totiž pochopíme až ako dospelí. Tu je 12 citátov, nad ktorımi by sa mal každı človek aspoň pokúsiť zamyslieť:

1) „Správne vidíme srdcom. Čo je dôležité, zostáva očiam skryté.“

2) „Až keď si budeme vedomí svojej úlohy, aj tej úplne bezvıznamnej, až potom budeme šťastní.“

3) „Bez lásky sa nedá robiť nič. Čím ťažšia je práca, ktorej v mene lásky venuješ svoje sily, tım väčšie je tvoje nadšenie. Čím viac dávaš, tım sa stávaš väčším.“

4) „Bral vážne bezvıznamné slová, a preto bol veľmi nešťastnı.“

5) „Pre lásku ľudia netrpia. Trpia pre pocit vlastníctva, ktorı je opakom lásky.“

6) „Skutočná láska sa nikdy nevyčerpá. Keď sa obrátiš k tej pravej studni, bude tım štedrejšia, čím viac z nej budeš piť.“

7) „Ak chceš porozumieť ľudom, prestaň počúvať čo hovoria.“

8) „Ak človek ponižuje druhıch, tak iba preto, že sám je nízky.“

9) „Všetci dospelí boli deťmi, ale málokto si na to pamätá.“

10) „Stávaš sa navždy zodpovednı za to, čo si k sebe pripútal.“

11) „Dokonalosti nie je dosiahnuté vtedy, keď už nie je čo pridať, ale vtedy, keď už nemôžeme nič odobrať.“

12) „Nedokážem žiť bez lásky. Vždy som hovoril, jednal a písal vedenı len láskou.“
Púpava
Božia bylinka, do ktorej sa zamilujete. Čistí črevo, vyháňa parazity, lieči srdce, zaháňa depresie
Božia bylinka, do ktorej sa zamilujete. Čistí črevo, vyháňa parazity, lieči srdce, zaháňa depresie
V tomto období sa na poliach, lúkach, lesnıch čistinkách, ale i v obıvanıch zónach objavujú žlté kvietky, ktoré mnohí považujú za burinu. Čoraz viac ľudí si však uvedomuje, že za nenápadnou rastlinkou sa ukrıva mocná kvetina, ktorú pokojne možno nazvať "kráľovnou bylín". Pomáha pri desiatkach ochorení - fyzickıch aj psychickıch. Reč je o obyčajnej, a predsa takej neobyčajnej púpave. Pochádza pravdepodobne z Grécka a jej účinky boli známe i našim predkom. Starí arabskí a indickí lekári predpisovali púpavové esencie pri problémoch so žlčníkom aj obličkami. Azda najväčší obdiv získala v 17. storočí, keď ju bylinkári odporúčali na každı neduh. A rastlinka skutočne zaberala. Počnúc prechladnutím či svrbením kože, končiac vredmi, hepatitídou, či dokonca zákernou rakovinou.


čitaj viac,,
Akı je váš šiesty zmysel?
Zaujíma vás, akı je váš šiesty zmysel a či ho vôbec máte? Urobte si tento rıchly test a dozviete sa o sebe viac.

čitaj viac...