Login · Register
August 15 2022 08:48:07
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Jsou lidé ve vašem okolí upøímní? ??? Vztahy, upøímnost a øeč tváøe
Každı den potkáváme lidi, hovoøíme s nimi, chováme se společensky. V práci, doma, na ulici, v obchodech … Nìkteøí lidé jsou laskaví, druzí zase pøíjemní, ohleduplní, velkorysí, veselí a tak dále. Bìhem svátkù k tomu ještì pøispívá radostná nálada.
Úsmìvy, soucit, objetí… tisíce pøání všeho dobrého… Ale jsou tito lidé skutečnì upøímní?
Keď vás zradí priateľka
Nestáva sa to len násťročnım. Úderom pod pás od priateľa či priateľky sme mnohokrát uštedrení aj my dospelí. O to viac to bolí, o čo dlhšie poznáme človeka, ktorému sme nadovšetko dôverovali a považovali ho za skutočného priateľa...
Nízke sebavedomie
Zlé sebahodnotenie a z neho vyplıvajúce nízke sebavedomie je častı jav. Už od detstva má mnoho z nás pocit vlastnej nedostatočnosti. Stáva sa nám, že sa považujeme za menejcennıch, prehliadanıch, nehodnıch uznania.

Niektorí sa tieto pocity snažíme zakrıvať a maskovať, avšak jednu vec nezamaskujeme. Je to naše správanie. Podľa nášho sebahodnotenia sa totiž aj správame. Inımi slovami – ak si o sebe myslíme málo, aj v živote sa pokúsime len o málo. Ak v živote dosiahneme „málo“, opäť prehlbujeme svoj pocit menejcennosti.
prišlo mailom
Actimel, jako mnoho dalších produktù Danone, obsahuje E1442 - geneticky modifikovanı kukuøičnı škrob, zahušťovadlo.... ničí slinivku... Nebezpečné škroby jsou obsaženy nejen v kultivovanıch mléčnıch vırobcích, ale také v kečupech a majonézách. :
len taka rada
Hviezda medzi onkológmi radí: 10+1 tip na dlhovekosť!
Vyhoďte vitamíny, päťkrát tıždenne si nalejte víno a v nedeľu sa poriadne vyspite! Tak vidí recept na dlhı život David Agus.
Picture (Device Independent Bitmap)
Americkı onkológ David Agus
Autor : ara
pobav sa
Citrónovo-cesnakovı zázrak
Tento receptík mi poslala moja priateľka. Poznáme sa už od strednej školy. Tak som ho vyskúšala urobiť. Odstraòuje vápnik a tuk usadenı v tele a v cievach. Posilòuje srdce, upravuje tlak. Po 3 tıždòoch pitia pocítite v tele príjemne omladenie. Zvápenatenie a vedľajšie príznaky ako je zhoršené videnie alebo sluchové potiaže sa postupne zmenšujú a odchádzajú. Po 3 tıždòoch kúry by mal človek kúru na 8 dní vynechať a potom opäť 3 tıždne pokračovať. Potom sa dostavı prenikavı úspech.

Suroviny

5 kscitrón
30 strúčikovcesnak
1 lvoda


5
minút
príprava
1
minút
tepelná úprava
Tajnı recept starkej, ktorá za celı život zubára nepotrebovala
Dnes vám porozprávam príbeh, ktorı mi asi pred desiatimi rokmi dala prečítať jedna známa. Poučenie z neho vyplıvajúce sa časom ukázalo byť pomerne pravdivé.
článok sa tiež tıka oblasti, ktorej sa na stránke až tak často nevenujeme.
No a tu je ten príbeh:
čo by som chcela

Chcela
by som byť húsenica: žerieš - žerieš - žerieš –
zaspíš zobudíš sa a……
si krásna


zubna pasta
Keď budete kupovať zubnú pastu, sledujte farebnı pás na spodku.
Poučne