Login · Register
September 25 2021 03:44:17
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


FB: Psycho-Hygiena
 facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n


Vitajte
Team Sofa //Oracle Crown//0900511020

Riad sa podla svojho vnútorného pocitu ,počúvaj svoj vnútorný hlas

Sme všade tam kde nás potrebujete

Sme tu pre vás už roky rokúce ,ako tím ľudí ./team Sofa/Oracle Crown ,ktorí sa snaží napraviť čo iný pokazili. Otvárame deň čo deň nove dvere človeku čo našu pomoc potrebuje. Vnášame do života rovnováhu , pravdu a skutočné istoty,hodnoty. Nenaháňame strach za vidinou peňazí ani narcistické ego u nás nenájdete. Robíme čo vieme a navzájom si roky pomáhame. Každý z nás je na niečo iné odborník. Preto číslo- 0900511020 je rýchle riešenie problému a sprostredkovanie toho čo práve klient potrebuje. Každý operátor hlási niečo iné ,ale pravdou je že číslo je premiove inteligentne s najnižšou  tarifou/1,19€m na trhu. To zaručuje vyrovnané hodnoty Brať a Dávať
Je dôležité poznať smer, ale dôležitejšie je nebáť sa ísť.”

-Veštenie a mágia je súčasťou našich tradícií.

-Človek sa snažil už od nepamäti nájsť vhodné metódy na predpovedanie budúcnosti 
My sa venujeme

Mystike, ezoterike, numerologii ,astrologii
SRT a VIDA systém,
Detox veštba,
spirituálne vedy,
Art,
výklad kariet,
čistenie
šamanizmus,
kurzy a prednášky
psycho-hygiena


Čítaj viac,,,

Od 24.9.do 1.10 //Samozrejme, že treba ho brať s nadhľadom, no aspoň čiastočná spojitosť medzi hviezdami a našou osobou určite existuje.
BARAN

Nový týždeň máte v pláne dotiahnuť všetky pracovné povinnosti V posledných dňoch ste dosť zanedbali vášho partnera a možno by bolo vhodné, keby ste to práve teraz napravili. I keď sa spočiatku bude zdať, že všetko ide podľa plánu, v skutočnosti to bude práve naopak. Nesmiete si však pripúšťať chyby, nakoľko každý má občas zlý deň. Ak partnera nemáte zanedbávate priateľov.

BÝK
I napriek tomu, že sa končí pracovný týždeň, vás ovládne melanchólia kvôli srdcovým záležitostiam. Nesmiete sa však utápať vo výčitkách, ale musíte žiť prítomnosťou. Urobte si čas len pre seba a skúste aspoň na chvíľu na nič nemyslieť. Nový týždeň začnete s pocitom žiarlivosti. Nie, nejde o nejednoznačné sny, vaše podozrenia vyplývajú z reality. Budete na to myslieť , no mali by ste tieto pocity potlačiť a miesto toho sa sústrediť na to, že to s partnerom v pokoji prediskutujete.
BLÍŽENCI
Od rána máte veľmi dobrú náladu a nikto vám ju ani nepokazí. Tešíte sa na príchod víkendu, počas ktorého plánujete buď stretnutie s priateľmi alebo s rodinou. Dnes je dokonca ideálny deň na experimenty!Vo vnútri vás niečo dusí, no ani poriadne neviete čo. V práci pokračuje všetko tak ako obvykle a váš milostný život, ak nejaký existuje, netrpí žiadnymi trhlinami. Práve preto nerozumiete vašim pocitom, no možno to bude len z únavy.
RAK
Dnes sa cítite ako kvitnúci strom. Na tvári máte úsmev a vychutnávate si pomyslenie na víkend. Je čas vymyslieť nejaký program, ktorý by váš partner alebo rodina ocenili. Dnes sa môže medzi vami a partnerom vytvoriť akási dusná atmosféra. Skúste problémy riešiť s chladnou hlavou a zároveň pochopiť, čo mohlo tento hnev vyvolať.

LEV
V piatok máte náladu na experimenty podobne ako Blíženci. Počas víkendu plánujete veľa vecí, no musíte si dôkladne premyslieť, kde začať. Nepanikárte, dôležitá je zdravá organizácia. Streda bude pre vás pomerne mrzutá. Môže vás ovládnuť hnev, ktorý nemusí najlepšie pôsobiť na vaše okolie. Pokúste sa pozerať na veci trochu viac pozitívnejšie a nevyvolávajte okolo seba zbytočne dusnú atmosféru.
PANNA
Piatok vám jednoducho nevyjde. Akosi sa nad vami zatiahlo slnko a vo vnútri sa cítite dosť melancholicky. Už niekoľko dní vás čosi trápi a nedokážete tak myslieť na nič iné. Mali by ste sa však začať tešiť na víkend, kedy je ideálny čas trochu zrelaxovať. Streda bude dňom neistoty. Ak ste slobodní, nedávno ste sa stretli s istým sentimentálnym sklamaním a snažíte sa o zotavenie.Už by mohol nastať zlom a možno by vám mohla prísť do cesty tá správna osoba.
VÁHY
Týždeň začnete s pozitívnymi pocitmi. Práve preto prestanete myslieť na isté nezhody, ktoré v konečnom dôsledku aj tak nikam nevedú. Vychutnávajte si deň a nedovoľte vašim starostiam, aby vám ho pokazili. pričom sa z toho len veľmi ťažko dostávate. Snažte sa prísť na iné myšlienky a neutápajte sa v depresii. Pre všetkých však platí, že by si mali zájsť na kávu s priateľmi.
ŠKORPIÓN
Dnes sa vám črtá pozitívny deň. I keď sa vám to bude v práci vliecť, konečne sa dočkáte vytúženého voľna. Večer vás čaká relaxácia. Drahí Škorpióni čaká vás super týždeň. Ak ste si už dávnejšie stanovili nejaký cieľ, práve teraz sa ho chopte a posuňte sa k nemu zase o čosi bližšie. Treba len veriť a všetka snaha sa časom vráti, nesmiete zúfať.
STRELEC
Myšlienka na víkend vás drží v dobrej nálade, pretože máte istý program, ktorého sa už neviete dočkať. Ak ešte nemáte nič naplánované, určite to napravte. Víkend si poriadne užite. Nový týždeň prinesie Isté zmeny v práci vo vás vyvolajú zmätok, čo vám pokazí náladu a mohlo by sa to preniesť aj na vášho partnera. Z hlboka dýchajte a uvedomte si, že po zlom dni príde lepší, a tak sa zamerajte na niečo krajšie, aby ste sa rozptýlili.
KOZOROŽEC
Nezažívate práve najlepšie obdobie. V poslednej dobe máte dokonca pocit, že vaše dni sú nekonečné a nemáte na nič náladu .Partner/ka vás začal nudiť?Lebo to je dokola ta istá pieseň. Využite víkend na obnovu energie, ktorú ste počas uplynulých dní stratili. V stredu budete musieť prekonať niekoľko prekážok, ktoré by mohli oslabiť vašu trpezlivosť. Na druhej strane, mohlo by sa udiať,niečo, čo sa postará o zmenu vo vašom živote a pochopenie ,kde ste spravili chybu
VODNÁR
Usmeje sa na vás láska, ak ste ešte nenašli spriaznenú dušu. Piatok je tak ideálny dostať sa opäť do hry a pokúsiť sa o vyplnenie prázdnoty, ktorá vás už dosť dlho trápi. Ak ste zadaní, nezabudnite rozmaznávať vášho partnera, ocení to.Okolo vás je žiarivá a pozitívna aura, čo by mohlo byť vďaka láske, mohol by prísť zlom vo vašom živote. V poslednej dobe ste sa samotou dosť trápili, no hviezdy sa rozhodli, že vám podajú pomocnú ruku.
RYBY
Pre Ryby bude tento piatok plný nových návrhov či už pracovných alebo osobných. Uverili ste klebetám a to bude mať zrejme následky. Skôr než niečomu uveríte si overte pravdivosť, snažte sa záležitosť prehodnotiť . Chceli by ste pokojný týždeň, no v práci budú iného názoru. V poslednom období sa nakopili konflikty, pričom vaša tvrdohlavosť tomu vôbec nepomohla, práve naopak. Musíte si vyčistiť myseľ a pokúsiť sa napraviť všetky nedorozumenia a chyby ktoré ste spravili.

26.9.02:36 - Mesiac v Blížencoch:

Pôsobiť na nás v týchto dňoch bude energia túžiacich po spoločnosti druhých ľudí. Radi budete komunikovať, ale aj počúvať. Často dokážete behom krátkeho okamihu pochopiť a vyhovieť potrebám jedincov vo svojom okolí. Takéto vlastnosti sú teraz v kurze, preto sa môžete tešiť obľúbenosti v kolektíve.

V stresových situáciách však prichádza tendencia sa pod vplyvom Mesiaca správať nerozhodne a mať tak problém plniť svoje záväzky. Môžu sa vyskytnúť pocity, ako by ste sa nemohli zbaviť vnútorného nepokoja. Vaše vnútro a vonkajší svet spolu akoby súperia a pretláčajú sa o nadradenosť.

Blíženci vládnu pažiam a rukám, ovplyvňujú tiež pľúca a horné rebrá, a preto Mesiac v tomto znamení môže viesť k pľúcnemu ochoreniu, zápalu pľúc, zápalu priedušiek alebo astme. Mali by ste tráviť viac času vonku, na čerstvom vzduchu, ale vhodne oblečení. Nesnažte sa zdvíhať ťažké predmety.
pre vás
pre vás
23.9.14:38 - Mesiac v Býkovi:

V dňoch, kedy je Mesiac v Býkovi na nás pôsobí trochu nervóznej energie. Veci nám vyhovujú tak, ako sú nastavené teraz. Na ostatných, ktorí sa snažia niečo zmeniť (hoci k lepšiemu), či majú inovatívne názory, tak pozeráme často s obavou.

Môžete mať tiež problémy s vlastnou identitou. Sebarealizáciu totiž hľadáte v materiálnom zabezpečení, avšak stále necítite, že by vám to prinášalo nejaké uspokojenie.

Vašou výhodou v týchto dňoch je pozitívna energia v oblasti empatie, preto sa s vami ostatní ľudia budú cítiť veľmi dobre.

Býk vládne v oblasti krku, uší a tylovej oblasti. Choroby, na ktoré sú tieto oblasti háklivé, sú: struma, záškrt a mŕtvice. Ako každé znamenie vždy vytvára spätnú reakciu proti druhému, môže sa pri mesiaci v Býkovi produkovať zápcha alebo nepravidelná menštruácia. Dávajte pozor, aby ste príliš nenamáhali krčné svalstvo, alebo nechytili chrípku.
Existuje nebezpečnejší typ osobnosti ako psychopat? Odpoveď vás zrejme prekvapí.

Počuli ste už o type osobnosti, ktorú nazývame “temný empat”? Existenciu týchto ľudí potvrdila istá štúdia, ktorá poukázala na zaujímavý fakt, a to síce že “temné” vlastnosti majú aj niektorí empati. Môžeme tak definovať najnebezpečnejší typ osobnosti.

Na temných empatoch je také nebezpečné to, že podobne ako empati, aj oni rozumejú vašim pocitom a emóciám. Rozdiel je ale v tom, že temný empat to zneužije na to, aby vami manipuloval a využíval vás.

Ako takýchto ľudí spoznáte?


#1 Majú zvláštny zmysel pre humor
Ich humor je mimoriadne zvláštny a dal by sa dokonca označiť za “brutálny”, alebo až sadistický. Radi si napríklad uťahujú z druhých, zosmiešňujú ich a ak si niekto ublíži, sú prví (alebo jediní), kto sa smeje.

#2 Vždy vám chcú dať všetko za vinu
Títo ľudia sa budú vyžívať v tom, ak budú môcť vinu za nejaký problém hodiť na vás. Tú svoju si totiž aj tak nikdy nepriznajú.

#3 Manipulujú vašimi emóciami
Toto je jeden z ich najvýraznejších znakov. Najprv spravia všetko preto, aby si získali vašu dôveru a pozornosť, no hneď, ako sa im to podarí, ich zneužijú na to, aby vami manipulovali.

#4 Stále majú s niekým problém
Týmto ľuďom to možno nepovedia rovno do očí, no neustále majú potrebu robiť nejaké intrigy. Ohováranie, klamanie či klebetenie za chrbtom iných je jednou z vecí, ktoré robia najčastejšie.


#5 Vyznačujú sa pasívnou agresiou
Pravdepodobne nikdy sa u nich nestretnete s priamou agresiou. Idú na to s rozumom, a opäť veľmi manipulatívne. Preto tak veľmi radi využívajú pasívnu agresiu.

#6 Veľmi radi sa hrajú na obete
Vedia, čo na druhých platí, a radi to skúšajú. Nikdy napríklad nepohrdnú hrou na obeť. Radi zo seba spravia mučeníkov, len aby ich druhí ľutovali a vyhoveli im.

#7 Vyžívajú sa v tom, keď vás vyvedú z miery
Títo ľudia sú doslova upírmi vášho sebavedomia, preto sa tak veľmi dokážu tešiť z toho, ak sa im niečím podarí vyviesť vás z miery.

#8 Ostanú podráždení, ak sa niekomu darí
Byť prajný a dobrosrdečný nepatrí práve k zásadám, ktorými by sa títo ľudia riadili. Akonáhle vidia, že niekto v ich okolí je šťastný, alebo že sa mu začalo v nejakej oblasti mimoriadne dariť, zostanú doslova nesvoji.

interez
Vedia, čo robia.


Zlým a zákerným ľuďom doslova prináša radosť, ak môžu druhým ubližovať a spôsobovať im bolesť. Majú na to už dokonca svoje obľúbené psychologické triky, pri ktorých vedia, že zaručene fungujú.

To, o aké triky ide, popísal portál The Minds Journal.

#1 Racionalizovanie vlastných chýb
Toto je veľmi obľúbená taktika všetkých narcistov i sociopatov. Človek sa pri nej snaží racionalizovať svoje vlastné chyby a presvedčiť vás o tom, že vlastne vôbec nič zlé nespravil, a ak si vy myslíte, že áno, na vine ste vlastne vy. Bude vami manipulovať dovtedy, kým vás nepresvedčí o tom, že jeho toxické správanie je vlastne normálne.

#2 Hľadanie vznešených dôvodov
Tí najviac toxickí ľudia sa vás tiež neustále budú snažiť presvedčiť o tom, že všetko, čo robia, robia vlastne buď pre vaše dobro, alebo pre nejaké iné, vznešené dôvody. Neustále vám budú opakovať, že išlo o správnu vec, a nakoniec budete vy tým hlupákom, ktorý tomu nerozumie.


#3 Hádzanie viny na vás
Bez ohľadu na to, čo takýto zlý človek spraví, či už ide o narcistu, sociopata alebo kohokoľvek iného, neustále sa bude snažiť o to, aby prehodil vinu na vás. Donekočna vás bude presviedčať o tom, že on nespravil nič zlé, a že chyba je len na jedinej strane – na tej vašej.

#4 Stavanie sa do role obete
Jednou z najhorších vecí na zlých ľuďoch je to, že neustále sa budú snažiť o to, aby ste pri nich mali výčitky svedomia. Budú sa totiž stavať do role obete, ktorej každý len ubližuje – vrátane vás. Pravdou je ale presný opak.

#5 Nejasnosť emócií
Emocionálni tyrani vás budú neustále dostávať do kolotoča emócií. Najprv vám dajú všetku svoju pozornosť alebo lásku, a keď začnete byť šťastní, absolútne ochladnú. Potom sa opäť správajú ako príkladný partner/priateľ, a následne opäť ochladnú. Tento cyklus nemá konca.

interez
Nedostatok energie, nevoľnosť a smútok? Na vine je táto osoba z vášho okolia!
Zlo a čierna mágia už odjakživa v ľuďoch vyvolávajú strach a rešpekt. Nebezpečenstvo však v mnohých prípadoch hrozí aj v dnešnej dobe. Viacerých ohrozujú závisť a neprajnosť priamo v ich okolí. Ako sa pred temnými silami a zlom ľudí uchrániť?
Napriek tomu, že sa ľudia v súčasnosti spoliehajú na vedu, nájde sa stále mnoho takých, ktorí by odprisahali, že za ich nevoľnosť, nedostatok energie či výkyvy nálad môže zlý pohľad či neprajnosť ľudí v ich okolí. Možno to poznáte aj vy. Mnohí majú v okruhu svojich priateľov toho človeka, ktorý sa na nich vždy usmieva, no v očiach má hnev či závisť. Chcete vedieť ako sa môžete tohto negatívneho vplyvu podľa našich predkov zbaviť? Tak neváhajte nás osloviť.Radi pomôžeme a poradíme.
Magická soľ
Soľ neslúži len ako prostriedok na dochutenie jedla, ale podľa našich predkov je vhodná aj na ochranu pred zlom. Traduje sa, že toto biele zlato má magickú moc a dokonca patrí k základným magickým prostriedkom. Jej kryštalická štruktúra má vraj očistné účinky a dokáže pôsobiť nielen na obydlie, ale aj na človeka samotného.

Najjednoduchším spôsobom ako využiť magickú silu soli je takzvaná Soľná hradba, ktorá slúži na ochranu domova. Stačí pár zrniek soli nasypať pod prah obydlia. Symbolicky tak ochránite celý dom nielen pred nadprirodzenými bytosťami, ale aj pred negatívnou energiou.

Účinkovať by malo aj vymetanie nehmotných zlých síl. Soľ stačí rozsypať na podlahu, pozametať ju so všetkým špinavým i zlým a vyhodiť.

V prípade, že máte pocit, že sa vám snaží niekto ublížiť, alebo vám už ublížil, vyskúšajte očistu rúk. Do dlaní naberte soľ a dôkladne ju v nich rozmasírujte akoby ste si ich umývali vodou. Zvyšnú soľ umyte čistou vodou. Pridať si ju môžete aj do kúpeľa.
21.9.05:14 - Mesiac v Baranovi:

Energia týchto dní so sebou prináša nepokoj. Život beží rýchlym tempom, čo vás baví, avšak na druhú stranu túžite hodiť všetko za hlavu a relaxovať. Môže sa objaviť dilema, kvôli ktorej zostanete o krok pozadu za aktuálnym dianím.

Možno sa tiež stane, že v "zápale boja" sa vyčerpáte skôr, než si to stihnete uvedomiť. Vďaka odhodlanosti vašej mysle i duše - vďaka pôsobeniu Mesiaca v Baranovi sa však dokážete z akýchkoľvek tráum rýchlo zotaviť a nabrať sily. Tieto dni vám znova prinesú chuť sa s nadšením vrhnúť do všetkého nového.

Baran vládne hlave a rôznym orgánom v rámci hlavy - napr. očiam. Postavenie Mesiaca v tomto znamení sa bude odrážať v oblasti hlavy, produkovať bolesti, neuralgiu alebo ochorenie mozgu. Mali by ste sa vyhnúť ťažkej a stresujúcej práci. Je lepšie tráviť čas odpočinkom.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.