Login · Register
May 07 2021 14:34:19
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Vitajte
VITAJ Volám sa SOFA
Tajomstvo zmeny nespočíva v boji s tým čo bolo, ale v budovaní toho čo bude.” – Sokrates
“Ak ešte stále hľadáš osobu, ktorá zmení tvoj život, pozri sa do zrkadla!”,, Tak naber odvahu zavolaj na číslo 0900 511 020 a ja ti pomôžem kráčať tým správnym smerom

Je dôležité poznať smer, ale dôležitejšie je nebáť sa ísť.”
Keď niečo skutočne chceš, celý vesmír sa spojí, aby si to dosiahol.” – P.Coelho

Číslo -0900 511 020 -okamžitá online pomoc
ma najnižšiu tarifu /1,19€m
Výhody-
Nemusíte sa báť straty súkromia.
Nemusíte čakať na voľný termín
Každý človek potrebuje niekoho ,,kto napraví to čo druhý pokazili
Čítaj viac,,,,
astro
24.4.18:05 - Mesiac vo Váhach:

V týchto dňoch na nás pôsobí spoločenská energia. To, po čom teraz túžite je uznanie, ale napríklad aj pochvala od ostatných ľudí. Pri dosahovaní vašich cieľov a snahe mať so všetkými priateľské a mierumilovné vzťahy sa ale často neustrážite a stanete sa príliš pochlebovačnými a neférovými. To môže poškodiť vašu povesť.

Očakávať môžete tiež energiu v oblasti kreativity - bude sa vám dariť tvoriť. Veľmi vás bude napĺňať umenie a všeobecne radosť zo všetkého krásneho. Dobre vám tiež bude v harmonickom a pohodovom domove.

Váhy vládnu obličkám, bedrovej oblasti chrbtice, vazomotorickému systému a koži, preto Mesiac v tomto znamení produkuje časté močenie, alebo naopak potlačenie moču a zápal močovodov, ktoré spájajú obličky s močovým mechúrom, ekzémy a iné kožné ochorenia. Zamedzte nadmerné vystavovanie sa chladu a sedeniu na zemi. Diéta je veľmi dôležitá.
astro
24.4.18:05 - Mesiac vo Váhach:

V týchto dňoch na nás pôsobí spoločenská energia. To, po čom teraz túžite je uznanie, ale napríklad aj pochvala od ostatných ľudí. Pri dosahovaní vašich cieľov a snahe mať so všetkými priateľské a mierumilovné vzťahy sa ale často neustrážite a stanete sa príliš pochlebovačnými a neférovými. To môže poškodiť vašu povesť.

Očakávať môžete tiež energiu v oblasti kreativity - bude sa vám dariť tvoriť. Veľmi vás bude napĺňať umenie a všeobecne radosť zo všetkého krásneho. Dobre vám tiež bude v harmonickom a pohodovom domove.

Váhy vládnu obličkám, bedrovej oblasti chrbtice, vazomotorickému systému a koži, preto Mesiac v tomto znamení produkuje časté močenie, alebo naopak potlačenie moču a zápal močovodov, ktoré spájajú obličky s močovým mechúrom, ekzémy a iné kožné ochorenia. Zamedzte nadmerné vystavovanie sa chladu a sedeniu na zemi. Diéta je veľmi dôležitá.
astro
20.4.08:09 - Mesiac v Levovi:

20.4.09:00 - Prvá štvrť - pribúdajúci Mesiac symbolizuje obdobie vhodné pre rozvoj osobnosti, budovanie a dosahovanie cieľov. Všetko totiž rastie a rozvíja sa.

Pôsobí na nás energia podporujúca tvorbu hodnôt a budovanie, na ktoré budete neskôr hrdí a za ktoré si vyslúžite pochvalu. Tieto dni sú ideálne k spoločenským akciám či na rande.

Vaše city teraz budú silnejšie, a to ako k ostatným, tak aj k vašej osobe. Čas od času skrátka potrebujete počuť nejakú chválu, a tak, keď o vás práve nehovoria iní, nebojíte sa to vziať do vlastných rúk. V týchto dňoch však môžete pôsobiť až samoľúbo, keď sa necháte uniesť svetským pokušeniam.

Lev ovláda srdce, miechu a aortu, a preto je Mesiac v Levovi príčinou regurgitácie, mdlôb, aneuryzmy a zakrivenia chrbtice, tiež arterosklerózy, prekrvenia a anémie. Vyhnite sa napätia a stresu. Efektívne budú procedúry liečiace oči a nohy
pre vás
pre vás
pozvánka
Pokračujeme  27.03.2021   v meditácii  znaky Reiky +Zunar+ Halu s fotografiou

Milí priatelia,
máme radosť , že sa zapájate a spoločne meditujeme. Ozvali ste sa že Vám niektorým večerný čas nevyhovuje a tak zaradujeme ešte  termíny 9.30 hod. a 14.00 hod. aj
 21.50 hod. V ktorýkoľvek termín keď si vyberiete alebo aj všetky bude energia plynúť
a liečiť tých , ktorý sa priamo zapojia  ale aj tým ktorý sú nahlásení  v zozname na liečenie.

Dnes 27.03.2021 sme zaradili hore uvedené znaky a zameriame sa na liečbu pomocou fotografie tých ktorých chcete posielať energiu a liečiť Vy.Svoju energiu nepotrebujete.
Stačí byť v pohode s dlaňami nahor  a vnímať energiu a podporovať zámer uzdravenia, ktorý ste si stanovili. Budete súčasťou kruhu meditácie a posilňovaní energiou kruhu.

Metodika meditácii s fotografii
Vložíme fotografiu do  pravej ruky  so zámerom liečenia/môžete uviesť čo chcete liečiť.Zdravie, prácu, vzťahy atd.  ak chcete tak si aj môžete napísať//a ľavou rukou prijímame energiu. po 10-20 minút. Budete cítiť teplo a mravčenie.
spojte ruky a priložte na srdcovú čakru a potom  na 3 oko 3x a poďakujeme.
Ak liečime iba sami seba  tak po skončení vložíme zopnite ruky a poďakujeme.
Vložte do krabičke  a pri meditáciách jej venujte pozornosť.
Počas meditácii ak horí sviečka alebo dymiaca tyčinka Vám umocní zážitok.

Teším sa na spoločné stretnutia počas meditácii  za kolektív Marika

P.S. Privítam dotazy alebo pripomienky.
26.3.04:27 - Mesiac v Panne:

Energia týchto dní nám bohužiaľ prinesie dávku stresu. Typická býva tiež štylizácia sa do úlohy "mučeníka". Prakticky to znamená, že sa budete veľmi do detailu zaoberať problémami, ktoré ostatní odmietajú riešiť.

Budeme pravdepodobne pociťovať zmysel pre povinnosť, sústredenie a disciplínu. Ak však všetko nebude presne podľa plánu, môžete sa potýkať s vlastnou sebakritickosťou. Môže sa dostaviť aj pocit depresie a nespokojnosti so svojím životom. Sebadôvera vám však teraz chýba a preto zrejme nebudete schopní nič zmeniť.

Panna vládne oblasti brucha, dolnej časti pečene a sleziny, a preto Mesiac v Panne produkuje zápal pobrušnice, podvýživu, brušný týfus a zápal slepého čreva. Odporúčaná je žalúdočná diéta. Za každú cenu by ste mali zabrániť akýmkoľvek operáciám brucha a okolitých oblastí. Efektívne budú procedúry uskutočňované na nohách.
Novinka
- Pravidelné meditácie z energiu REIKI a KARUNA
 
Celá planéta zem a my jej deti prežívame obdobie plné strachu,sklamania i chorôb.  Postupne  si zvykáme na obmedzenia ,rúška aj na neistoty ekonomické, pracovné i sociálne.
Radí by sme Vám pomocou meditácii toto obdobie spríjemnili meditáciami, ktoré budeme prevádzať každý deň iným znakom  REIKY a KORUNA. Každý .znak svojou frekvenciou energie prispeje k liečeniu krajiny, prostredia, práce, domova. Liečenia vzťahov,osôb aj zvieratiek Pritiahne Vám lásku , zdravie , šťastie, blahobyt. Očisti od karmických záťaží atd.
Každý deň budeme meditovať s 3 znakmi REIKI a  a pridávať- meniť jedným  znakom Karuna .
Začíname 25.03.2021 o 21.50 hod. budeme meditovať REIKI + Zunar
 
Symbol Zunar sa hodí pre prácu s minulosťou a karmickými programami, ktoré človek nahromadil. Pracuje aj s reťazami DNA a práve v nich sa uchovávajú informácie z minulých životov, údaje o duševných a psychologických traumat ,o negatívnych myslienkach a činoch. Symbol  pomáha nám ,naším predkom aj potomkom pri spracovaní a očiste karmických programov.
 
ZAČÍNAME od 25.03.2021 o 21,50 hod. 20 minút a každý deň do 1.5.2021
1. Môžete sa sa zúčastniť tým, že sa pripojíte o 21.50 hod.na 20 min.meditovať
     a oznámite pomocou emailom  [email protected]   alebo 
      SMS na 0903721350 a my v kruhu Vás zapojíte a budete súčasťou.
 2. Alebo iba seba aj členov rodiny nahlásite zoznám ktorých chcete do liečby zaradiť.
     Prípadne aj čo zmeniť.
 
Ak si chcete užiť meditáciu,tak si vytvorte  priestor pohody. Sadnite si uvolnite sa a  nechajte sa unášať  vnímať energiu.
Ak nám dáte spätnú väzbu, pripomienky budeme sa snažiť Vám vylepšiť zážitky z meditácie aj liečby.
Teším sa na spoločne meditácie. 
Marika a kolektív.
Znamenia zverokruhu a súvisiace časti tela
Astrológia ustanovuje, že každé z dvanástich znamení zverokruhu je úzko spojené s funkciou všetkých orgánov a systémov každého živého organizmu na tejto planéte. Oblasti tela boli priradené "od hlavy až k päte" znamením v tomto poradí: Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby. Tento systém ovplyvňuje aj náš emocionálny stav, rovnako ako záujem o rôzne aspekty života a činnosti. Je napojený na naše zdravie a pohodu.
čitaj viac,,,
Stravovanie podľa astrológie a lunárneho kalendára
Zabudnite na nezmyselné diéty, dajte sa na prirodzenou cestou udržovania telesnej hmotnosti a chudnite s rozumom – s pomocou lunárneho kalendára.

Stravovanie podľa astrológie a lunárneho kalendára
Lunárny kalendár bol založený na tradičnej astrológii. Poloha planét, a teda aj Mesiaca, nemá samozrejme vplyv iba na psychiku a emócie. Fázy Mesiaca ovplyvňujú aj prírodne procesy na našej planéte, vrátane ľudského organizmu. Pokiaľ sa teda naučíme koordinovať svoje činnosti a stravovanie podľa zákonitosti astrológie, prospejeme svojmu telu nielen z hľadiska zdravia, ale taktiež môžeme urýchliť regeneráciu a predovšetkým metabolizmus, ktorý prispieva k rýchlejšiemu spaľovaniu kalórii.

Čítaj viac,,,
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.