Login · Register
September 24 2021 07:29:49
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


FB: Psycho-Hygiena
 facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n


Vitajte
Team Sofa //Oracle Crown//0900511020

Riad sa podla svojho vnútorného pocitu ,počúvaj svoj vnútorný hlas

Sme všade tam kde nás potrebujete

Sme tu pre vás už roky rokúce ,ako tím ľudí ./team Sofa/Oracle Crown ,ktorí sa snaží napraviť čo iný pokazili. Otvárame deň čo deň nove dvere človeku čo našu pomoc potrebuje. Vnášame do života rovnováhu , pravdu a skutočné istoty,hodnoty. Nenaháňame strach za vidinou peňazí ani narcistické ego u nás nenájdete. Robíme čo vieme a navzájom si roky pomáhame. Každý z nás je na niečo iné odborník. Preto číslo- 0900511020 je rýchle riešenie problému a sprostredkovanie toho čo práve klient potrebuje. Každý operátor hlási niečo iné ,ale pravdou je že číslo je premiove inteligentne s najnižšou  tarifou/1,19€m na trhu. To zaručuje vyrovnané hodnoty Brať a Dávať
Je dôležité poznať smer, ale dôležitejšie je nebáť sa ísť.”

-Veštenie a mágia je súčasťou našich tradícií.

-Človek sa snažil už od nepamäti nájsť vhodné metódy na predpovedanie budúcnosti 
My sa venujeme

Mystike, ezoterike, numerologii ,astrologii
SRT a VIDA systém,
Detox veštba,
spirituálne vedy,
Art,
výklad kariet,
čistenie
šamanizmus,
kurzy a prednášky
psycho-hygiena


Čítaj viac,,,

pre vás
pre vás
23.9.14:38 - Mesiac v Býkovi:

V dňoch, kedy je Mesiac v Býkovi na nás pôsobí trochu nervóznej energie. Veci nám vyhovujú tak, ako sú nastavené teraz. Na ostatných, ktorí sa snažia niečo zmeniť (hoci k lepšiemu), či majú inovatívne názory, tak pozeráme často s obavou.

Môžete mať tiež problémy s vlastnou identitou. Sebarealizáciu totiž hľadáte v materiálnom zabezpečení, avšak stále necítite, že by vám to prinášalo nejaké uspokojenie.

Vašou výhodou v týchto dňoch je pozitívna energia v oblasti empatie, preto sa s vami ostatní ľudia budú cítiť veľmi dobre.

Býk vládne v oblasti krku, uší a tylovej oblasti. Choroby, na ktoré sú tieto oblasti háklivé, sú: struma, záškrt a mŕtvice. Ako každé znamenie vždy vytvára spätnú reakciu proti druhému, môže sa pri mesiaci v Býkovi produkovať zápcha alebo nepravidelná menštruácia. Dávajte pozor, aby ste príliš nenamáhali krčné svalstvo, alebo nechytili chrípku.
Existuje nebezpečnejší typ osobnosti ako psychopat? Odpoveď vás zrejme prekvapí.

Počuli ste už o type osobnosti, ktorú nazývame “temný empat”? Existenciu týchto ľudí potvrdila istá štúdia, ktorá poukázala na zaujímavý fakt, a to síce že “temné” vlastnosti majú aj niektorí empati. Môžeme tak definovať najnebezpečnejší typ osobnosti.

Na temných empatoch je také nebezpečné to, že podobne ako empati, aj oni rozumejú vašim pocitom a emóciám. Rozdiel je ale v tom, že temný empat to zneužije na to, aby vami manipuloval a využíval vás.

Ako takýchto ľudí spoznáte?


#1 Majú zvláštny zmysel pre humor
Ich humor je mimoriadne zvláštny a dal by sa dokonca označiť za “brutálny”, alebo až sadistický. Radi si napríklad uťahujú z druhých, zosmiešňujú ich a ak si niekto ublíži, sú prví (alebo jediní), kto sa smeje.

#2 Vždy vám chcú dať všetko za vinu
Títo ľudia sa budú vyžívať v tom, ak budú môcť vinu za nejaký problém hodiť na vás. Tú svoju si totiž aj tak nikdy nepriznajú.

#3 Manipulujú vašimi emóciami
Toto je jeden z ich najvýraznejších znakov. Najprv spravia všetko preto, aby si získali vašu dôveru a pozornosť, no hneď, ako sa im to podarí, ich zneužijú na to, aby vami manipulovali.

#4 Stále majú s niekým problém
Týmto ľuďom to možno nepovedia rovno do očí, no neustále majú potrebu robiť nejaké intrigy. Ohováranie, klamanie či klebetenie za chrbtom iných je jednou z vecí, ktoré robia najčastejšie.


#5 Vyznačujú sa pasívnou agresiou
Pravdepodobne nikdy sa u nich nestretnete s priamou agresiou. Idú na to s rozumom, a opäť veľmi manipulatívne. Preto tak veľmi radi využívajú pasívnu agresiu.

#6 Veľmi radi sa hrajú na obete
Vedia, čo na druhých platí, a radi to skúšajú. Nikdy napríklad nepohrdnú hrou na obeť. Radi zo seba spravia mučeníkov, len aby ich druhí ľutovali a vyhoveli im.

#7 Vyžívajú sa v tom, keď vás vyvedú z miery
Títo ľudia sú doslova upírmi vášho sebavedomia, preto sa tak veľmi dokážu tešiť z toho, ak sa im niečím podarí vyviesť vás z miery.

#8 Ostanú podráždení, ak sa niekomu darí
Byť prajný a dobrosrdečný nepatrí práve k zásadám, ktorými by sa títo ľudia riadili. Akonáhle vidia, že niekto v ich okolí je šťastný, alebo že sa mu začalo v nejakej oblasti mimoriadne dariť, zostanú doslova nesvoji.

interez
Vedia, čo robia.


Zlým a zákerným ľuďom doslova prináša radosť, ak môžu druhým ubližovať a spôsobovať im bolesť. Majú na to už dokonca svoje obľúbené psychologické triky, pri ktorých vedia, že zaručene fungujú.

To, o aké triky ide, popísal portál The Minds Journal.

#1 Racionalizovanie vlastných chýb
Toto je veľmi obľúbená taktika všetkých narcistov i sociopatov. Človek sa pri nej snaží racionalizovať svoje vlastné chyby a presvedčiť vás o tom, že vlastne vôbec nič zlé nespravil, a ak si vy myslíte, že áno, na vine ste vlastne vy. Bude vami manipulovať dovtedy, kým vás nepresvedčí o tom, že jeho toxické správanie je vlastne normálne.

#2 Hľadanie vznešených dôvodov
Tí najviac toxickí ľudia sa vás tiež neustále budú snažiť presvedčiť o tom, že všetko, čo robia, robia vlastne buď pre vaše dobro, alebo pre nejaké iné, vznešené dôvody. Neustále vám budú opakovať, že išlo o správnu vec, a nakoniec budete vy tým hlupákom, ktorý tomu nerozumie.


#3 Hádzanie viny na vás
Bez ohľadu na to, čo takýto zlý človek spraví, či už ide o narcistu, sociopata alebo kohokoľvek iného, neustále sa bude snažiť o to, aby prehodil vinu na vás. Donekočna vás bude presviedčať o tom, že on nespravil nič zlé, a že chyba je len na jedinej strane – na tej vašej.

#4 Stavanie sa do role obete
Jednou z najhorších vecí na zlých ľuďoch je to, že neustále sa budú snažiť o to, aby ste pri nich mali výčitky svedomia. Budú sa totiž stavať do role obete, ktorej každý len ubližuje – vrátane vás. Pravdou je ale presný opak.

#5 Nejasnosť emócií
Emocionálni tyrani vás budú neustále dostávať do kolotoča emócií. Najprv vám dajú všetku svoju pozornosť alebo lásku, a keď začnete byť šťastní, absolútne ochladnú. Potom sa opäť správajú ako príkladný partner/priateľ, a následne opäť ochladnú. Tento cyklus nemá konca.

interez
Nedostatok energie, nevoľnosť a smútok? Na vine je táto osoba z vášho okolia!
Zlo a čierna mágia už odjakživa v ľuďoch vyvolávajú strach a rešpekt. Nebezpečenstvo však v mnohých prípadoch hrozí aj v dnešnej dobe. Viacerých ohrozujú závisť a neprajnosť priamo v ich okolí. Ako sa pred temnými silami a zlom ľudí uchrániť?
Napriek tomu, že sa ľudia v súčasnosti spoliehajú na vedu, nájde sa stále mnoho takých, ktorí by odprisahali, že za ich nevoľnosť, nedostatok energie či výkyvy nálad môže zlý pohľad či neprajnosť ľudí v ich okolí. Možno to poznáte aj vy. Mnohí majú v okruhu svojich priateľov toho človeka, ktorý sa na nich vždy usmieva, no v očiach má hnev či závisť. Chcete vedieť ako sa môžete tohto negatívneho vplyvu podľa našich predkov zbaviť? Tak neváhajte nás osloviť.Radi pomôžeme a poradíme.
Magická soľ
Soľ neslúži len ako prostriedok na dochutenie jedla, ale podľa našich predkov je vhodná aj na ochranu pred zlom. Traduje sa, že toto biele zlato má magickú moc a dokonca patrí k základným magickým prostriedkom. Jej kryštalická štruktúra má vraj očistné účinky a dokáže pôsobiť nielen na obydlie, ale aj na človeka samotného.

Najjednoduchším spôsobom ako využiť magickú silu soli je takzvaná Soľná hradba, ktorá slúži na ochranu domova. Stačí pár zrniek soli nasypať pod prah obydlia. Symbolicky tak ochránite celý dom nielen pred nadprirodzenými bytosťami, ale aj pred negatívnou energiou.

Účinkovať by malo aj vymetanie nehmotných zlých síl. Soľ stačí rozsypať na podlahu, pozametať ju so všetkým špinavým i zlým a vyhodiť.

V prípade, že máte pocit, že sa vám snaží niekto ublížiť, alebo vám už ublížil, vyskúšajte očistu rúk. Do dlaní naberte soľ a dôkladne ju v nich rozmasírujte akoby ste si ich umývali vodou. Zvyšnú soľ umyte čistou vodou. Pridať si ju môžete aj do kúpeľa.
21.9.05:14 - Mesiac v Baranovi:

Energia týchto dní so sebou prináša nepokoj. Život beží rýchlym tempom, čo vás baví, avšak na druhú stranu túžite hodiť všetko za hlavu a relaxovať. Môže sa objaviť dilema, kvôli ktorej zostanete o krok pozadu za aktuálnym dianím.

Možno sa tiež stane, že v "zápale boja" sa vyčerpáte skôr, než si to stihnete uvedomiť. Vďaka odhodlanosti vašej mysle i duše - vďaka pôsobeniu Mesiaca v Baranovi sa však dokážete z akýchkoľvek tráum rýchlo zotaviť a nabrať sily. Tieto dni vám znova prinesú chuť sa s nadšením vrhnúť do všetkého nového.

Baran vládne hlave a rôznym orgánom v rámci hlavy - napr. očiam. Postavenie Mesiaca v tomto znamení sa bude odrážať v oblasti hlavy, produkovať bolesti, neuralgiu alebo ochorenie mozgu. Mali by ste sa vyhnúť ťažkej a stresujúcej práci. Je lepšie tráviť čas odpočinkom.
Bylinky a ich účinky
Repík lekársky a jeho účinky
Repík sa vyskytuje na suchých lúkach a slnečných stráňach. Pri zbere sa zreže kvitnúca bylina aj s dolnými listami. Sušenie prebieha v tieni na prevzdušnenom mieste aj v zväzkoch alebo v umelých podmienkach pri teplote 35°C. Zbierané rastliny by nemali obsahovať plody.

Liečivé účinky:
Repík pomáha pri chorobách tráviacej sústavy, pri poruchách močových ciest a pečene, pri kĺbových a zápalových ochoreniach. Taktiež ho s obľubou používajú speváci, keďže je účinný pri poruchách hlasiviek.Šalvia lekárska a jej účinky
Rastlina pochádza zo Stredozemia. U nás sa pestuje niekoľko poddruhov v záhradách na slnečných a teplých miestach. Iba zriedka splanieva. Rozmnožuje sa semenami alebo delením trsov.

Liečivé účinky:
Silica znižuje vylučovanie potu, pôsobí protizápalovo, baktericídne a mierne močopudne. Vo väčších dávkach je však jedovatá. Triesloviny majú sťahujúce a protizápalové účinky. Šalvia priaznivo ovplyvňuje menštruačný cyklus a povzbudzuje činnosť pohlavných žliaz. Šalvia sa používa pri chorobách tráviacej sústavy, najmä žlčníka


Šípka a jej účinky
Šípky sa vyskytujú v celej Európe. Sú nenáročné na pôdu – rastú pri cestách, na skalnatých stranách a okrajoch lesov od nížin až do podhoria. Pestujú sa aj vyšľachtené odrody s väčšími a dužinatejšími šípkami a menším množstvom nažiek. Šípky sa zbierajú ešte pred dosiahnutím plnej zrelosti a musia sa rýchlo usušiť, aby nestratili vitamín C.

Liečivé účinky:
Šípky sa využívajú ako bohatý zdroj vitamínov, ktorý priaznivo ovplyvňuje zdravotný stav a imunitu organizmu. Majú blahodarný vplyv na látkovú premenu pri jarnej únave, v tehotenstve, dojčení, avitaminóze a rekonvalescencii, pri infekčných chorobách spojených najmä s horúčkami, a pri intoxikáciách, preventívne na zvýšenie odolnosti proti chrípke.


Hloh a jeho účinky
Hloh je ker s menšími konármi. Rastie najmä v nižších polohách v suchých listnatých alebo zmiešaných lesoch. Zbierajú sa mladé nezdrevnatené konáriky spolu s listami a kvetmi na začiatku kvitnutia alebo iba kvety, ktoré sú z liečebného hľadiska najcennejšie. Kvety aj plody sa rýchlo sušia v tieni.

Liečivé účinky:
Hloh pri dlhodobejšom užívaní upravuje poruchy srdcového rytmu. Znižuje rozsah porúch srdcového svalu a tiež krvný tlak. Taktiež pôsobí proti nervozite a poruchám spánku. V starobe má tonizujúci účinok na srdce.


Žihľava dvojdomá a jej účinky
Žihľava dvojdomá, ktorú familiárne nazývame aj pŕhľava, je v ľudovom liečiteľstve známa už od čias starých Rimanov. Tí sa vetvičkami žihľavy šibali po boľavých kĺboch, aby tak odohnali reumatické bolesti. Rastie na celom svete okrem Južnej Ameriky a tropických oblastí a v našich končinách kvitne od apríla až do septembra.

Liečivé účinky:
Žihľava má silné močopudné účinky, je preto cennou rastlinkou vtedy, keď potrebujete odvodniť organizmus. Dôležité je jej využitie pri detoxikácii organizmu, čo potrebujeme ako soľ pri nepríjemnej jarnej únave. Okrem toho čistí krv, pomôže zbaviť sa akné a naštartuje metabolizmus. Pripisujú sa jej aj protirakovinové účinky, je tiež silná proti reume a bolestiam kĺbov.

Pozor, intenzívne pitie žihľavového čaju by nemalo presiahnuť 3 týždne, po ktorých si treba dopriať dlhšiu pauzu.


Pestrec mariánsky a jeho účinky
Pestrec je veľmi zdravá bylinka, ktorej pôvod je na Kanárskych ostrovoch. V našich podmienkach sa dá pestovať ako okrasná rastlina. Dozrieva koncom septembra, kedy sa v plode tvorí látka silymarín, ktorá pomáha k prečisťovaniu pečene a k regenerácii buniek pečeňovej membrány.

Liečivé účinky:
Pestrec Mariánsky regeneruje pečeňové bunky. Je vhodný na zdravotné problémy typu Cirhóza a Steatoza. Taktiež napomáha pri zlých krvných a pečeňových testoch. Je nápomocný pri zažívacích ťažkostiach a problémoch so stolicou. Pestrec má významný prínos pre náš organizmus. Je to silný antioxidant, čo znamená, že spomaľuje starnutie a bráni vzniku civilizačných ochorení.


Zázvor a jeho účinky
Zázvor, tiež nazývaný ďumbier, bol najskôr pestovaný na juhu Číny a neskôr sa rozšíril aj do Indie. Vďaka moreplavcom sa neskôr dostal aj na Blízky východ a do okolia Stredozemného mora.

Liečivé účinky:
Zázvor sa používa pri nevoľnosti a žalúdočných problémoch. Podporuje vylučovanie slín, používa sa aj na podporu chuti do jedla, proti kašľu a prechladnutiu. Tlmí zrážanie krvi, zlepšuje jej prietok a tým prispieva k ochrane srdcovo-cievneho systému. Znižuje riziko infarktu, artériosklerózy a tíši bolesti hlavy. Rovnako účinne dokáže tlmiť nauzeu (nevoľnosť) a žalúdočné kŕče, preto sa ďumbier úspešne radí medzi najlepšie lieky proti cestovnej nevoľnosti.

Využíva sa aj pri varení, no najmä v zimných mesiacoch sa ako prísada do čaju. Má typickú štipľavú chuť, ktorú spôsobujú látky kapsaicín a ingerol. Zázvorový čaj s citrónom a medom je bomba proti chrípke a prechladnutiu. Jeho pravidelným pitím bojujete proti zlému cholesterolu a proti rakovine hrubého čreva.

Doprajte si chutný a silný zázvorový čaj ako skvelú podporu vašej imunity.


Rakytník a jeho účinky
Rakytník je ker, ktorý sa vyskytuje najmä v Číne, Mongolsku, Nepále, Indii a na Sibíri, rozširujúci sa aj v celej Európe. Je tŕnitý, obyčajne dva metre vysoký, má zeleno-strieborné listy a oranžové bobule.

Liečivé účinky:
Rakytníku sa tiež hovorí „rastlina budúcnosti“. Má vysoký obsah vitamínu C a je výbornou zásobárňou vitamínu A. Má biostimulačné účinku, vďaka ktorým podporuje imunitný systém. Rakytník sa užíva pri rôznych virózach ako angína a chrípka. Jedna bobuľa rakytníka obsahuje celú dennú dávku vitamínu C pre dospelého človeka.
18.9.22:23 - Mesiac v Rybách:

21.9.01:54 - Spln - symbolizuje vyvrcholenie či dokončovanie. V týchto dňoch dni náš metabolizmus pracuje najpomalšie, rany sa zle hoja a pociťujeme vyčerpanie. Mesiac tiež negatívne pôsobí na našu psychiku a spôsobuje náladovosť.

V týchto dňoch môžeme očakávať energiu v oblasti fantázie, ktorá bude nevyhnutne pracovať na plné obrátky. Rozum tak často stráca nadvládu - a to práve na úkor emócií. Veľmi výrazne sa u vás teraz môže prejavovať empatia. Nebude vám robiť problém vcítiť sa do širokého spektra ľudí. Nevýhodou však je, že potom často zabúdate na svoje vlastné dilemy a problémy.

Vďaka energii, ktorou na nás Mesiac v Rybách pôsobí, dokážete byť tiež veľmi pohostinní a vytvoriť tak veľmi pokojnú a príjemnú atmosféru. Najviac túto vlastnosti využijete v rodinnom kruhu.

Ryba vládne nohám a prstom na nohách. Má tiež reflexný účinok v brušnej oblasti, ktorá sa riadi opačným znamením zverokruhu, ktorým je Panna. Preto teda Mesiac v tomto znamení naznačuje problémy s nohami a ich deformity. Vytvára tiež túžbu po alkohole či drogách, ktoré môžu vyústiť v delírium. Snažte sa chodiť menej a noste len pohodlné topánky. Telo sa stáva v tomto období citlivejším, takže všetko, čo prijmeme (alkohol, kofeín, a lieky) môže mať oveľa silnejší účinok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.