Login · Register
Február 23 2017 02:25:28
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
panel

 
 
Detoxi

Detoxi

Sú jedinéčná veštba, ktorá Vás naučí pretvárať pravidlá. 

Ukáže Vám tajné zbrane nepriateľou, ale aj priateľov. 

Posunie Vás ďalej, keď to potrebujete Vy, ake aj Vaši priatelia. Viac o detoxoch... 

Viac info: 

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.

Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.Vrelo doporučujem
DAGNAR BATTHYANY
CD
http://www.dagmarbatthyany.sk


alebo info o cenách na sofa7@pobox.sk

 

 
Ak si sám Ak sa chceš pobaviť Porozprávaj sa s LudvikomVitajte
Úvod


Ďakujeme za 2% z daní prijmu
Ďakujeme všetkým , ktorým nie je ľahostajný život deti a život okolo nás a prispievate 2% z dani z príjmov.

V Notárskom centrálnom registri určených právnických osôb sme boli registrovaní 10.11.2016 pod spisovou značkou NCRpo 3230/2016

Marika Achbergerová a kolektív členov

„ Cesta osobného poznania a pomoci.“

Názov:“ Cesta osobného poznania a pomoci „

Právna forma: Občianske združenie

Sídlo : Vyšehradská 19,85106 Bratislava

IČO: 42253578

Číslo účtu: 4313854425/7500
doporučujem
Priatelia,
dovoľujem si Vám dať do pozornosti Kurz SRT I, ktorý sa bude konať 11 a 12.II.2017 ./sobota ,nedeľa/
V Bratislave alebo v Mosonmagyovari - podľa počtu účastníkov
Podklady , tabuľky , kyvadlo v cene kurzu
Zúčastniť sa môžu všetci naši absolventi SRT I,II, a reštrukturing grátis.
V prípade záujmu Vás bližšie budem informovať kontakt :0903721350 alebo emailom. Účasť treba nahlásiť do piatka 17.00 hod.
Teším sa na stretnutie Marika


O technike SRT:
Spiritual Response Therapy (SRT) je metóda duchovného liečenia, ktorej zakladateľom je pán Robert E. Detzler, bývalý reverend pôvodom z USA. Jej vývoju sa venuje od roku 1985. SRT je metóda odlišná od väčšiny doteraz používaných spôsobov alternatívneho liečenia. Jej základom je napojenie sa na Vyššie Ja, ktoré predstavuje zbor duchovných bytostí s vyššou úrovňou vedomia. S ich pomocou je možné skúmať a riešiť podvedomé a duševné záznamy človeka. Duša má všetky informácie o tom, čo zažila. Prostredníctvom Vyššieho Ja je možné zistiť, ktoré negatívne a škodlivé energie a programy si duša so sebou nesie a následne ich podrobiť čisteniu. Odstránia sa blokujúce energie, ktoré komplikujú život a často o nich na vedomej úrovni ani nevieme. Tým, že sa pri čistení negatívnych energií a programov uľaví duši, uľaví sa aj fyzickému telu, ktoré potom môže pracovať efektívnejšie, rýchlejšie sa regenerovať a úspešnejšie čeliť mnohým ochoreniam.
Ako vám môže SRT pomôcť
zablokované disharmonické energie, ktoré pochádzajú z traumatizujúcich zážitkov, konfliktov a stresových situácií;
problémy s učením, sústredením, stresom voči škole alebo konkrétnemu predmetu;
únavu, nespavosť, nedostatok energie, pocit opustenosti, neistoty alebo strachu, stavy úzkosti, fóbie a depresie nespôsobené organickým poškodením mozgu;
zajakávanie spôsobené psychickou traumou;
väčšinu alergických ochorení, ako napríklad potravinová alergia, senná nádcha, priedušková astma a podobne;
dlhotrvajúce bolesti, ktorých príčinu nemožno objasniť klasickou medicínou
niektoré ochorenia kože, nočné pomočovanie;
príbuzenské, kolegiálne alebo partnerské vzťahy zistením a vyčistením vzájomných blokujúcich energií, závislostí, prísah;
nevyriešené záležitosti a traumatické skúsenosti z minulých životov, ktoré blokujú náš rozvoj v súčasnom živote a mnohokrát sa podieľajú na rozvoji chorôb;
otestovanie, ktoré živiny, minerály a vitamíny má telo v nedostatku a z akých zdrojov ich možno najvýhodnejšie získať;
zablokované, uzavreté a disharmonicky pracujúce čakry;
privtelené duše, duchovné parazity a ďalšie entity;
zóny s negatívnou energiou, nachádzajúce sa vo vašom byte alebo pracovisku;
je možné od negatívnych energií vyčistiť rastliny, zvieratá aj predmety;
18 vecí, ktoré odradia každého muža, hoci ste veľmi atraktívna
Vzhľad nie je všetko. V skutočnosti existujú mnohé skutočnosti, ktoré môžu zmeniť pohľad muža na vás, hoci ste veľmi atraktívna.
Nie je na tom nič zlé starať sa o seba a vynaložiť vo vzťahu svoje úsilie. Ale ak si myslíte, že vzhľad je to jediné, prečo človek „vyzerá dobre“, mýlite sa.
Dokonca, aj keď sa považujete za vysoko atraktívnu, týchto 18 vecí ihneď odvedie záujem každého muža.

čitaj viac,,,
20 hlbokých citátov Carla Junga, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť samých seba

Jedna z vecí, ktorú mám rád na Carlovi Jungovi, je skutočnosť, že to bol hlboký filozofický mysliteľ, ktorý skúmal všetky aspekty seba samého, keď písal o ľudskej skúsenosti.
Ako uvidíte v jeho citátoch nižšie, Jung bol priamy vo svojom vyjadrení, že sme duchovné bytosti a že máme duchovný vzťah k sebe samým, ktorý nám pomáha pochopiť hlbšie aspekty toho, kým skutočne sme.
Niektorí si túto myšlienku vysvetľujú s náboženstvom – s nájdením útechy v existencii niečoho väčšieho ako sme my – ale verím, že to bude vrtkavá forma spirituality a nie jediná, ktorá skutočne dokáže pomôcť človeku dostať sa k jadru toho, kto je (alebo kým nie).

čitaj viac,,,,
indiánsky horoskop
Indiánska astrológia má rovnako ako tá klasická 12 znamení zverokruhu. Aké zviera vám prisúdili starí Indiáni? Prezradí to veľa o vašich silných stránkach!

U Indiánov sa tieto znamenia nazývali "totemy" a každý jeden z nich predstavoval silné zviera, príslušníka jedného z kmeňov krajiny. Pozrite sa, aké zviera podľa indiánskeho horoskopu patrí práve vám.

čitaj viac,,,
VAŠA VÝŠKA O VÁS NAPOVIE VIAC NEŽ SI MYSLÍTE. STE PRIPRAVENÍ NA VÝSLEDOK? TENTO TEST JE NESMIERNE PRESNÝ
O človeku mnoho dokáže povedať to, ako vyzerá. Farba očí, typ tváre, nechty či vlasy vášho partnera alebo partnerky. To sú hlavné charakteristiky a signály, ktoré určujú možnosti ďalšieho kontaktu.
Ponúkame ešte jedno často prehliadnuté, ale dôležité kritérium – výška človeka. Pozrite sa na tú svoju a prečítajte si, čo to o vás prezradí!

čitaj viac,,,
Reinkarnácia
doslovne znamená “stať sa znovu telom.” Niektoré náboženstvá, obzvlášť hinduizmus, veria, že po smrti sa duša presunie do inej životnej formy. Aj keď si nemôžeme byť nikdy istí tým, čo sa stane až zomriete, mnohí z vás majú niekedy pocit, ako by ste pred vašim narodením, už niečo zažili. Ak ste niekedy premýšľali, či ste tu už niekedy žili, môžete použiť tieto znaky, ktoré vám pomôžu odhaliť pravdu.
Prečítajte si 10 znakov reinkarnovanej duše:

čitaj viac,,
MÁTE VO SVOJOM OKOLÍ TOXICKÉ KAMOŠKY? TAKTO ICH SPOZNÁTE!
Nenechajte sa psychicky vycicať!
Toxické kamošky sú tie "pirane", čo vás vycicajú, hodia na vás všetky svoje problémy a ešte vás prinútia cítiť sa vinnou za ich nešťastie. Takto ich odhalíte!
Poznáte citových upírov? Určite máte vo svojom okolí niekoľko takýchto "vyciciavačov". Čo však s tým, ak je upírkou vaša kamarátka? Najskôr tomu neveríte, odmietate si to priznať, no pozrite si tieto poznávacie znaky bližšie a dôjde vám koľká bije. Kamarátky tohto druhu vás psychicky dostanú na kolená, je čas proti nim zakročiť.

čitaj viac,,,
Není to jednoduché, ale už jen proto, že jste vlastně originál, jedinečná žena a žádná jiná na světě není jako vy, byste se to měla naučit.
1. Buďte sama sebou a nikoho se nesnažte kopírovat nebo napodobovat. Nesnažte se být podobná jiné ženě, kopírovat její pohyby, návyky a gesta.
2. Smiřte se svým tělem a nedostatky. Raději vystavte na obdiv své přednosti a schopnosti. Jestli je na vás něco jedinečného, zvýrazněte to a prodejte se!
3. Snažte se udělat vlastní názor na všechno. Nestyďte se ho prezentovat a stát si za ním.
4. Dopřávejte si, co vám dělá radost, bez ohledu na ostatní. Zařaďte do svých diářů chvíle pro sebe, hýčkejte se, nechávejte svého partnera, aby o vás pečoval, a nikdy na sobě nešetřete.
5. Pravidelně cvičte, pečujte o své tělo a zdraví. Snažte se myslet pozitivně. Negativní lidi a záležitosti hoďte za hlavu. Je těžké donutit se něco dělat, ale věřte, že to bude stát za to.

6. Nekritizujte a nepomlouvejte druhé. Nestojí to za to, jen ztrácíte čas zbytečnostmi. Neshazujte sama sebe a kritiku ostatních lidí si neberte osobně. Žijte svůj vlastní život!
7. Buďte připravená vyslechnout si rady a názory, ale řiďte se jen svým srdcem, zkušenostmi, vlastním rozumem a intuicí.
8. Dávejte si vždy reálné cíle, jejichž splnění je ve vašich silách a jste schopná a ochotná je uskutečnit.
9. Motivujte sama sebe a věřte si. Ano, je těžké důvěřovat okolí, pokud vás někteří jedinci zklamali, ale nezapomínejte prověřovat a nepřipouštět si lidi příliš k tělu. Mohli by vás později srazit na kolena.
10. Zařaďte do svého slovníku slovo NE. Jakmile se jej naučíte v různých chvílích používat, začněte si vážit sama sebe.
Tři kruté pravdy o lásce!

Mnozí z nás si lásku zidealizovali. Vidíme ji jako nějaký všelék na všechny problémy a strasti života. Filmy, příběhy které slýcháme a i naše historie o ní mluví jako o „konečném cíli“ naší cesty. Má to být dokonalé řešení na všechny problémy a boje.
Pokud jsme přesvědčení, stejně jako John Lennon, že „Vše, co potřebujeme, je láska“, s největší pravděpodobností ignorujete další lidské hodnoty jako je úcta, pokora a závazek vůči lidem, na kterých nám záleží. Koneckonců, když láska vyřeší všechno, tak proč se zabývat těmito věcmi?

čítaj viac,,,