Login · Register
November 30 2021 12:37:46
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Vitajte
Team Sofa //Oracle Crown//0900511020

Riad sa podla svojho vnútorného pocitu ,počúvaj svoj vnútorný hlas

Sme všade tam kde nás potrebujete

Sme tu pre vás už roky rokúce ,ako tím ľudí ./team Sofa/Oracle Crown ,ktorí sa snaží napraviť čo iný pokazili. Otvárame deň čo deň nove dvere človeku čo našu pomoc potrebuje. Vnášame do života rovnováhu , pravdu a skutočné istoty,hodnoty. Nenaháňame strach za vidinou peňazí ani narcistické ego u nás nenájdete. Robíme čo vieme a navzájom si roky pomáhame. Každý z nás je na niečo iné odborník. Preto číslo- 0900511020 je rýchle riešenie problému a sprostredkovanie toho čo práve klient potrebuje. Každý operátor hlási niečo iné ,ale pravdou je že číslo je premiove inteligentne s najnižšou  tarifou/1,19€m na trhu. To zaručuje vyrovnané hodnoty Brať a Dávať
Je dôležité poznať smer, ale dôležitejšie je nebáť sa ísť.”

-Veštenie a mágia je súčasťou našich tradícií.

-Človek sa snažil už od nepamäti nájsť vhodné metódy na predpovedanie budúcnosti 
My sa venujeme

Mystike, ezoterike, numerologii ,astrologii
SRT a VIDA systém,
Detox veštba,
spirituálne vedy,
Art,
výklad kariet,
čistenie
šamanizmus,
kurzy a prednášky
psycho-hygiena


Čítaj viac,,,

pre vás
3baaf5850f38b72d4bdb54ffc28c159a
pre vás
e25b749933f56f5d9a8b206fceca23d3
pre vás
ffa873dc99d69f9b8ef0754b83668999-european-countries-czech-republic
upload a photo
pre vás
980ed7c04cc185fb37ba48d7b91ab2b0
pre vás
9b39b6c608a630b600008633cdb8852e
how to check your resolution
pre vás
24224ecb4c7b6a331d52ac62db37ed5b
pre vás
a8485c01356b579f2850092ca5ae3201-1
29.11.09:54 - Mesiac vo Váhach:

V týchto dňoch na nás pôsobí spoločenská energia. To, po čom teraz túžite je uznanie, ale napríklad aj pochvala od ostatných ľudí. Pri dosahovaní vašich cieľov a snahe mať so všetkými priateľské a mierumilovné vzťahy sa ale často neustrážite a stanete sa príliš pochlebovačnými a neférovými. To môže poškodiť vašu povesť.

Očakávať môžete tiež energiu v oblasti kreativity - bude sa vám dariť tvoriť. Veľmi vás bude napĺňať umenie a všeobecne radosť zo všetkého krásneho. Dobre vám tiež bude v harmonickom a pohodovom domove.

Váhy vládnu obličkám, bedrovej oblasti chrbtice, vazomotorickému systému a koži, preto Mesiac v tomto znamení produkuje časté močenie, alebo naopak potlačenie moču a zápal močovodov, ktoré spájajú obličky s močovým mechúrom, ekzémy a iné kožné ochorenia. Zamedzte nadmerné vystavovanie sa chladu a sedeniu na zemi. Diéta je veľmi dôležitá.
27.11.03:10 - Mesiac v Panne:

27.11.13:29 - Posledná štvrť - teda ubúdajúci Mesiac, symbolizuje upokojenie či obnovenie. Rast (záhrada) a vývoj (kariéra) je síce spomalený, ale všetko sa čistí, zotavuje a regeneruje.

Energia týchto dní nám bohužiaľ prinesie dávku stresu. Typická býva tiež štylizácia sa do úlohy "mučeníka". Prakticky to znamená, že sa budete veľmi do detailu zaoberať problémami, ktoré ostatní odmietajú riešiť.

Budeme pravdepodobne pociťovať zmysel pre povinnosť, sústredenie a disciplínu. Ak však všetko nebude presne podľa plánu, môžete sa potýkať s vlastnou sebakritickosťou. Môže sa dostaviť aj pocit depresie a nespokojnosti so svojím životom. Sebadôvera vám však teraz chýba a preto zrejme nebudete schopní nič zmeniť.

Panna vládne oblasti brucha, dolnej časti pečene a sleziny, a preto Mesiac v Panne produkuje zápal pobrušnice, podvýživu, brušný týfus a zápal slepého čreva. Odporúčaná je žalúdočná diéta. Za každú cenu by ste mali zabrániť akýmkoľvek operáciám brucha a okolitých oblastí. Efektívne budú procedúry uskutočňované na nohách.
pre vás
Baran
Mala by si si pripomenúť, čo je tvoj životný cieľ. V poslednej dobe máš pocit, že sa od neho odkláňaš a to nie je správne. Naordinuj si dnes oddych a načerpaj nové sily. Do konca týždňa ich ešte budeš potrebovať. Preto sa dnes venuj činnostiam, ktoré ťa dobíjajú energiou.

Býk
Žiadne hádky ťa nečakajú. Ani s rodinou, ani s priateľom. Prežiješ celkom pokojný deň, nebudeš mať žiadne povinnosti navyše a vychutnáš si domáce jedlo. Priala by si si, aby takýchto dní bolo čo najviac, no bohužiaľ, zatiaľ je ich menej, preto si ich váž.

Blíženci
Dnes by si nemala pracovať nad svoje sily. Mohlo by dôjsť k skratu a potom by si nebola nadšená. Na každého by si zúrila, mala nervy, s rodinou by si sa pustila do hádky a ani s priateľom by si sa nechcela vidieť. Ako sa hovorí, menej je niekedy viac.


Rak
Teba dnes čaká zaujímavý deň. Ak si single, v tento deň máš najväčšiu šancu, že ti kamarátka dohodí svojho známeho. Vďaka tomu začneš znovu randiť a uvedomíš si, že ti to veľmi chýbalo. Dnes bude všetko v najlepšom poriadku, preto môžeš byť celý deň pokojná.

Lev
Tento deň je pre teba ideálny na to, aby si povedala všetkým o tom, čo ti na nich prekáža. Nikto ti to nebude vyčítať, skôr naopak, každý ťa pochváli a konečne sa s tebou ľudia otvorene pozhovárajú. Pochopíš, že si to mala robiť už dávnejšie, pretože je to najlepšia cesta k tomu, ako si vytvoriť dobré a stabilné vzťahy.

Panna
Pre teba je naozaj dôležité, aby si u partnera vedela, na čom si. Preto sa dnes neboj a po príchode z práce ho rovno konfrontuj s touto otázkou. Ak ti neodpovie, alebo povie hlúposť, mala by si nad tým vážne porozmýšľať. Naozaj chceš vzťah, v ktorom nevieš, aká bude budúcnosť?


Váhy
Pokiaľ si o sebe myslíš, že si múdra a inteligentná žena, nemala by si sa nechať vytočiť. Nikomu nedovoľ, aby ti liezol na nervy a vyrušoval ťa. Pokiaľ to bude naozaj nevyhnutné, v práci sa s nikým dlho nerozprávaj. Doma budeš mať vďaka tomu omnoho lepšiu náladu.

Škorpión
Ráno budeš smutná, no poobede ťa zlá nálada prejde a budeš svietiť ako slnko. Tvoji kolegovia a blízki ti dodajú veľa pozitívnej energie. Vieš, že už len vďaka nim sa ti oplatí mať nádej na lepšie dni. Aj keď si myslíš, že nič nejde podľa plánov, oni ťa presvedčia o opaku.


Strelec
Dnes ťa nečakajú žiadne nepríjemnosti. S nikým sa nepohádaš, nevytvoríš konflikt a nebudeš mať žiadne problémy. Pre teba úplne ideálny deň, ktorý by si mala ísť po práci osláviť. Vytiahni kolegov na kávu alebo víno, pretože sa takáto situácia nemusí dlhšie opakovať.


Kozorožec
Ajajaj. Práve teba dnes čaká sklamanie v láske. Tvoj priateľ ti v plnej paráde ukáže, že mu na tebe až tak nezáleží. Našťastie máš svoj rozum a pochopíš, že takýto vzťah bez rešpektu nechceš. Daj mu ultimátum alebo rozhodni za neho.

Vodnár
Keď si v práci dokončíš všetky povinnosti, čaká ťa príjemný deň v dobrej spoločnosti. Budeš prekypovať energiou, ktorá ti pomôže pri rodinných aktivitách. Vyber sa so súrodencami alebo kamarátmi von na poriadnu prechádzku.

Ryby
Teba dnes poteší tvoj potenciálny partner. Pozve ťa na druhé rande, v ktoré si ani nedúfala. Myslela si si, že si urobila zlý dojem. Príjemne ťa zaskočí, no mala by si ísť. Po partnerovi túžiš už dlhšie, preto sa nehraj na nedostupnú, ale buď čo najviac sama sebou.